Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Tavaris · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2010. május 21. 00:45

Üzenet az imposztornak (gyengébbek kedvéért: annak a szánalmas gyökérnek, aki visszaél a nick nevemmel):

 

Nem értem miért engem találtál meg megint, de ha az volt vele a célod, hogy kizárass a fórumból akkor ez nagyon gyenge próbálkozás volt. Sajnálom, ha a hozzásólásaim sértik az üzleti érdekeidet. Amit itt leírtam, az mind igaz volt.

 

A jövőben is itt leszek, és a valóságot mindenki számára objektíven feltüntetem!

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. május 21. 07:46

Kedves Kari-ka!

A két név nem ugyanaz.

VL

Kari-ka · Tag (179 hozzászólás) · 2010. május 21. 08:10

Ja értem!Lenyulom valakinek a nick-jét,teszek utánna 4 pontot és máris legális a dolog!!!!!!!!!!!!!Ha valaki nem figyel az apro részletekre és elsö ránézésre összetéveszti a fórumozót a ,,reklám szakemberrel,, az igy járt.Miért nem figyel jobban.....

Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2010. május 21. 10:57

Sziasztok!

 

Hova tűnzt egy nap alatt 40 lány? Jön a hétvége és hazamentek?

 

Üdv: Thomika

nemtom · Újonc (46 hozzászólás) · 2010. május 21. 12:40

vki nem tudja dundika számát?

mert nincs most a hírdetől közt

Tavaris · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2010. május 21. 13:58

Szia Kari-ka!

 

Látom Te vagy az egyik legnormálisabb ember ebben a topicban. Köszi, hogy mellém álltál, de láthatod nincs semmi értelme. Én azért nem is reklamáltam a szerkesztőség felé, mert már láttam magam előtt a választ amit ebben az esetben Te kaptál.

 

Ez az oldal nem a fórumozókból él, hanem a hírdetőkből és ez magyarázatot ad minden furcsa dologra ami itt megtörténhet.

 

Az írásaimat nem lehet összetéveszteni a "druszáméval". Max a menedzserek számára lehet megtévesztő.   :-))))

kinga baba · Újonc (13 hozzászólás) · 2010. május 21. 14:17

Sziasztok! Én Kinga Baba vagyok! Látom,hogy többször is irtatok egy Kinga nevü hirdetöröl.Elég rossz a véleményezés róla! Csak azért írok,mert én Kinga Baba néven hirdetek és töle teljesen különálló vagyok!Csak ennyit akartam.

Tibior · Újonc (21 hozzászólás) · 2010. május 21. 14:28

Szia Kinga baba! Szerintem,aki volt már nálad meg a Kinga nevezetü lánynál az tudja,hogy teljesen két különböző lányról van szó! Te egy ápolt kis csinibaba vagy!! Effelől semmi kétség! Szerintem változtasdd meg a neved,de aki már volt nálad az tudja mi a pálya!

kinga baba · Újonc (13 hozzászólás) · 2010. május 21. 14:32

Na figyelj Tavaris!!! Te nagyon nagy tévedésben vagy, ugyanis én a belvárosban lakom,teljesen magamban dolgozom nyisdd már ki a szemed mielött lejárod a másikat!! Elhiszem hogy csalódás ért de azért a tissztességes lányokat ne járdd le!! Tehát mégegyszer leirom hogy: Kinga baba és van egy olyan hogy:kinga!! Nézz körül!!!!

Kari-ka · Tag (179 hozzászólás) · 2010. május 21. 14:41

Kinga baba nem azonos Kingával!!!A képeken Ö szerepel,egy ápolt csinos csaj.Én még azokbol az idökböl ismerem amikor még Lettikével rendelt.A szolgáltatásaitol viszont egy cseppet sem voltam elájulva!!!!Életunt,nyegle és ezt sem szeretem meg azt sem szeretem.tipus.Azon volt a hangsuj hogy minél hamarabb az ajtón kivül tudjon.Voltak nálunk legény bucsuban,na de azt inkább hagyjuk......

kinga baba · Újonc (13 hozzászólás) · 2010. május 21. 14:46

Tavaris én most nem vagyok fent az oldalon de ha gondolod iwivwn megnézhetsz! megadom a számom hívj fel! 0670285 08 04 ne járass le, nézz körül analfabéta vagy???

kinga baba · Újonc (13 hozzászólás) · 2010. május 21. 14:48

Karika!!!!! Neked meg annyit tudok mondani.hogy nem minden a pénz amit igérek azt teljesitem! De ezt ugy is tudják!

Tavaris · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2010. május 21. 14:55

Annyi kreativitás nem szorult beléd, hogy ki találj magadnak egy nick-et? Miféle egy senki vagy te? Szerintem te is a guszevban nevelkedtél, azért vagy ennyire jártas a témában! Gusztustalan dolognak tartom, hogy másnak akarod beállitani magad mint aki valójában vagy.

Tavaris · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2010. május 21. 14:57

NE SZÓLÍTSÁTOK A NEVEMEN EZT A CSALÓT!

Tavaris · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2010. május 21. 15:01

Te is nézz körül! Én vagyok Tavaris!

kinga baba · Újonc (13 hozzászólás) · 2010. május 21. 15:01

Na jo elegem van belöled! Te egy paraszt vagy! Ha érdekel nem is szabolcsi származású vagyok! Mondtam hogy hívj fel! Én nem bizonygatok egy ilyen parasztnak mint te!!

Tavaris · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2010. május 21. 15:11

Én annak a pancsernak írtam, aki az én nevemet használja! Tavaris az igazi, Tavaris.... aki téged cseszeget! Gilt?

kinga baba · Újonc (13 hozzászólás) · 2010. május 21. 15:14

akkor most ki az igazi Tavaris??????????????????,

 

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. május 21. 15:21

Kedves Kari-ka!

Ne haragudjon, de mégis megkérdezzük: Ön szerint hogy kellene ezt ellenőrizni?! Mondjuk vegyük az Ön nevét. Így írta be: Kari-ka. Akkor most elvárná, hogy minden hasonló nevet figyeljünk? Azaz miután Ön regisztrált, automatikusan tiltsuk ki az ilyeneket pl: Kari ka, Karika, kari-ka, karika, kari ka, kari.ka, kari_ka, stb.

He haragudjun, de szerintünk nem egészen jogos elvárás, hogy ezt egy egyszerű fórum esetén minden egyes név esetében külön figyeljük. Tudjuk, meg lehet oldani, mint ahogy a cégneveknél is megoldják, hogy legalább 4 karakterben kell különböznie egymástól két névnek - de azért ha megengedi, az a véleményünk, hogy a fórumban használt nick nevek mégsem ennyire fontos dolgok.

VL

Tavaris · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2010. május 21. 15:28

Tavaris az igazi, nincs utána pont. Ez a topic jelenleg 22 oldalból áll( a 22. az első gyengébbek kedvéért). Én először a 20. oldalon szóltam hozzá.

 

lásd.:

Tavaris - 2010. február 28., vasárnap 14:05

 

 

A másik tegnap regisztrált. Akkor ki az igazi?


Téma indítva: 2010.02.25., 16985 hozzászólás összesen