Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
freddy · Lelkes újonc (64 hozzászólás) · 2010. október 06. 08:55

Én magam is leírtam már itt, más is, de inkább megismétlem. A csaj egy kis cigánylány, a futtatója meg dagi cigány gyerek. Másokat is loptak már meg, engem szerencsére nem sikerült. A cím változatlan, Kossuth ...TÖRÖLVE...KERÜLENDŐ.

Ha nincs is más a lakásban, amíg te a szobában vagy, addig a nyitva hagyott jatón bemennek a másik szobába a többiek. Ha mégis kipróbálnád javaslom ahogy beléptél fordítsd kulcsra a bejárati ajtót. Rengeteg néven hirdetett már itt a kiscsaj. Egyébként ha valakit érdekel, a Búza téren, a Körút felé lévő kiskocsmáknál (gyógyszertárral szemben) elég gyakran össze lehet velük futni (csaj+strigója) ott szoktak sétálgatni.

 

 

kivagyok · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. október 06. 12:36


Sziasztok,van-e egyáltalán Nyíregyházán,vagy a környéken olyan MAGYAR lány akihez érdemes lenne menni?Én már egyszer nagyon megjártam,ezért félek.Olyan aki nem sürget,nem telefonál,aki ad a higiéniára,és NEM HÚZ LE?

Scepti · Újonc (39 hozzászólás) · 2010. október 06. 15:01

Vanda(20) - ha ő az akire gondolok, talán a Mező utcán - teljesen korrekt.

Linda(21), Katicabogárka(21) egész jó.

Voltam náluk, de etnikai hovatartozásról biztosat így sem tudok :)

Meglepetések mindig érhetnek, végül is gondold végig hová is jársz, ezért csak óvatosan!

 

 

Heineken star · Kvázi-tag (119 hozzászólás) · 2010. október 06. 17:32

Hali fustos!

Igen, a felsorolt nevek ugyanazt a csajt takarják! Nem voltam "egyiknél sem", de a képek mindent elárulnak.

Egyébként igazad lett, a moderátor tette a dolgát. :) És ha megfenyeget a strigó? Mit ér el vele? Legfeljebb fogja aztán elviszi másik albérletbe...

 

Az én ajánlataim a következők:

Kriszta (25), Eszter (29), Vanda (20), és ha szereted az idősebb korosztályt, akkor Lilla (41). Ezeknél a lányoknál nem érhet meglepetés, egyedül vagy legfeljebb barátnővel vannak, nem húznak le, nem nyavalyognak, nem vernek át, kedvesek, aranyosak!

Gina (36)és Barbi (26) úgy néz ki eddigi "nyomozásaim" alapján, hogy nem kamu képpel hirdetnek, és megbízható helyen vannak, bár ...TÖRÖLVE... elég húzósak a többi lányéhoz képest. Whitelady (33) sem a ...TÖRÖLVE...kategória, de talán ő is rendben van. Sőt valaki talán írta is, aki volt nála, hogy nem volt gond. De semmi egyéb következtetést nem szeretnék levonni, mert náluk még nem voltam, csak most fognak következni.

nemtom · Újonc (46 hozzászólás) · 2010. október 06. 18:15

szia

felvettelek msnre, mikor szoktál elérhető lenni??

nemtom · Újonc (46 hozzászólás) · 2010. október 06. 18:19


kamillánál már eleve az gáz, h szőke melírozott,a képeken pedig barna:SSS

kurva gáz....

Original69 · Újonc (5 hozzászólás) · 2010. október 07. 11:03

Sziasztok! Lilla/41/ kedves, aranyos, nimfomán nő! A barátnőjével ...TÖRÖLVE..., mindenben korrektek! Didó minden ...TÖRÖLVE...megér! Ha, nem akartok meglepődni, nézzétek a környéket, mielőtt felmentek a lányhoz!

Scepti · Újonc (39 hozzászólás) · 2010. október 07. 13:59

"Lilla/41/ kedves, aranyos ..." - írja egy 69-es évjáratú (tehát 41 éves:) hirdető. Abszolút hiteles nem?

Scepti · Újonc (39 hozzászólás) · 2010. október 07. 14:04

...hol lehet még új Nyíregyházi lányokat találni? - kérdezi egy hirdető. Én pl. szívesen adok net-marketing tanácsot, de kiszámlázom :)

Egyébként pedig ez a legjobb oldal. A felhozatal színvonalával és a döglött fórummal adódnak kisebb gondok.

 

Original69 · Újonc (5 hozzászólás) · 2010. október 07. 15:42

27 éves vagyok!

nemtom · Újonc (46 hozzászólás) · 2010. október 07. 19:42

24 vagyok és nagyon jó al lilla 41!!

kellemes hangja és szép arca van, aranyos, kedves nő sztem!!

élvezi a szexet, hangokat ad ki,francia végén szemedbe néz!!

jó nagyon, és nem ...TÖRÖLVE...!!

kivagyok · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. október 08. 12:11

Helló,ha többet megtudnál esetleg Gina (36),Barbi (26)-ról írd meg légyszí ide.Még Ami baba (20)-sem tűnik rosznak (legalább is nekm)

Lófarok · Újonc (1 hozzászólás) · 2010. október 08. 13:49

Voltam Barbinál és korrekt, kedves csaj. A képeken Ő van, nem ...TÖRÖLVE.... Érdemes.

 

Ami Babával VIGYÁZAT!!!! ...TÖRÖLVE...

Gyenge, kedvtelen fadarab. Nem ajánlom senkinek.

atis · Újonc (2 hozzászólás) · 2010. október 08. 17:10

Hali mindenkinek.Tamaránál voltam tegnap,és a franciája nagyon jó volt!Korrekt volt minden.

Boy · Újonc (5 hozzászólás) · 2010. október 09. 17:29

Helló mindenkinek!

Lilla 41-ről tapasztalatokat tudna vki írni? Ferenc körút környékéről lányokat!   Vmint ha járt vki idősebb korosztályu hölgyeknél az érdekelne, és hogy milyen a ...TÖRÖLVE...!

Köszi mindenkinek!

freddy · Lelkes újonc (64 hozzászólás) · 2010. október 10. 18:57

Tibior, te nem gondolod hogy ez így elég kevés !!! Se egy pontosabb cím, se egy telszám, se egy név. Senkisem tudja kiről beszélsz, kivele !!!

mz/x · Újonc (18 hozzászólás) · 2010. október 11. 01:31

SZIA LOFAROK! HA NEM GOND IRNAL NEKEM BARBI26ROL KICSIT BOVEBBEN! emze_perix@freemail.hu KOSZI

Scepti · Újonc (39 hozzászólás) · 2010. október 11. 14:41

Hello Kivagyok! Nem tudok róluk semmit. De Barbi(26) engem is érdekel, ha van valakinek tapasztalat, ossza meg!

Scepti · Újonc (39 hozzászólás) · 2010. október 11. 14:46

Ha 27 vagy, akkor bocs, Lilla41!

nemtom · Újonc (46 hozzászólás) · 2010. október 11. 17:58

Erről a Mira 22ről valaki vmi infót tud??

Járt már nála valaki??


Téma indítva: 2010.02.25., 16984 hozzászólás összesen