Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
gebasz · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. október 14. 21:18

Kinaga babánál volt már valaki?
Jó lenne egy kis beszámoló róla.

Kari-ka · Tag (179 hozzászólás) · 2010. október 18. 22:14

Szerintem felejtös!Nyegle,nyávogós cigó csaj aki egy kicsit sokat hisz magárol. Szent István+Széchenyi cserébe meg egy nagy nulla!!

hyper · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. október 19. 09:08

Hello, Letti(23) felöl érdeklödnék ha vki már járt nála,más oldalon is láttam más néven ugyan ezekkel a képekkel.és igy kicsit gyanus nekem, pedig a képek alpján nem lehet rossz.

Kari-ka · Tag (179 hozzászólás) · 2010. október 19. 13:31

A képek valódiak,a névváltoztatás pedig rendszeres nála.Ugyanazt tudom mondani róla mint Kinga babárol(régebben együtt laktak)flegma lekezelö,és elég sokat képzel magárol,és elég hangulatfüggö.Szent István+Széchenyi,ha szerencséd van elég jól elvagy vele,ha nem akkor egy nagy nulla,óranézös,lehuzásra hajlamos.

Ádim · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. október 19. 18:24

Heló mindenki!Én voltam a Mira22 nevü hölgynél és nincs okom panaszra!Nem olyan bevállalós mint a legtöbb szépség de rendesen végzi a munkáját!Sajnos nem mindig elérhető de merem ajánlani!Fogunk még találkozni mi is!

nemtom · Újonc (46 hozzászólás) · 2010. október 20. 12:04

A laura39 egészjó, ha vki szereti az idősebb korosztályt!!

van tükör a szobába:D:P, fürdő igényes, jól mozgott nekem az ágyba, franciája jó,de sztem nem nagyon ha ...TÖRÖLVE...

hyper · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. október 20. 12:48

Köszönöm a választ Kari-ka, ha ilyen akkor kihagyom.

Thomika · Tag (181 hozzászólás) · 2010. október 20. 15:56

Sziasztok!

 

Ma meglátogattam Laura39-et 06-30/518...TÖRÖLVE...

 

AZAZ csak meglátogattam volna.

 

Délelőtt felhívtam ( nem tudok ki hogyan van ezzel, de én csak max. azokat a lányokat hívom számkijelzéssel, akiknél már többször voltam. ) Fel is vette, elmondta az ...TÖRÖLVE..., és azt, hogy egy órával előbb hívjam, mint ahogy menni szeretnék.

 

13:40-kor hívtam és mondtam, hogy mennék hozzá, de azt mondta, hogy csak másfél óra múlva menjek.

Pontosan meg is jelentem 15:15-kor, telefonáltam, és kérte, hogy adjak már 2 percet, mert gyorsan lezuhanyzik. ( ez rendben is van, szeretem, ha egy lánynak friss illata van, én is mindig lezuhanyzok előtte )

Hívtam 5 perc múlva, és akkor azt mondta, hogy adjak már 5 percet, mert vannal a másik szobában és nem akar zavarni. Kérdeztem, hogy többen is ...TÖRÖLVE...? MOndta, hogy nem, csaka főbérlőjének a pasija van fent és nem akar ott JÁRKÁLNI!!! ( megjegyzem, hogy a két telefonhívás között csak egy csaj lépett az épületbe ) MOndta, hogy adjam meg a számomat és akkor rám csörög, ha elment a pasi.

Erre nem voltam hajlandó, de mondtam, hogy O.K. adok még 5 percet.

 

10 perc múlva hívtam és ekkor már nem vette fel a telefont.

 

Az itt leírtak velem történtek meg, lehet, hogy másnak több szerencséje lesz, de és köszönöm ebből többet nem kérek, megyek más csajokhoz, van még a városban választék.

 

Üdv: Thomika

Tibior · Újonc (21 hozzászólás) · 2010. október 20. 20:08

szevasz gebasz!!!Én ajánlom neked Kinga babát már 2 éve járok hozzá nem lehúzós és ápolt lány nagyon. Igaz nem vállal sok mindent de ez érhető is!!! Szerintem korrekt lány,próbáld ki nem fogsz csalódni.

nemtom · Újonc (46 hozzászólás) · 2010. október 20. 20:15

Ez tényleg gáz nekem rendbe volt minden én 11körül mentem hozzá!!Elhiszem h elis ment tőle kedved!!

amúgy nem értem valószínű...TÖRÖLVE...,de akkor mér nem azt mondta h ma nem tud fogadni gyere holnap,ő baszta el a ...TÖRÖLVE...:S!!

KP74 · Újonc (29 hozzászólás) · 2010. október 21. 17:23

Sziasztok!

 

Én voltam Lettinél, nem volt vele gond, nem annyira kedves, de nem vészes. Az mondjuk érdekes, hogy sokáig Letti és barátnője néven hirdetett, aztán a barátnő sosem volt elérhető! Mindig az volt a szöveg, hogy a jövőhéten lesz! Picike, formás csaj!

 

Mostanában Whitelady érdekes még nekem, nem lehet elérni semmilyen időben, pedig kicsörög a telefonja. Nagyon igyekszik az ember kedvére tenni, nem jön zavarba semmitől! Mennék még hozzá, csak …

 

Konstans, megbízható szolgáltató szerintem az Ószőlőn dolgozó két lány Vanda és Kinga!

 

Jó lenne ha tényleg több hasznos beszámolót írnátok, nem pedig privátban menne a susmus, mert ezért van ez a fórum!!!

 

Üdv

figaro_85_ro · Tag (256 hozzászólás) · 2010. október 21. 19:45

hello mindenkinek,csak egy erdekessegre szeretnem felhivni a figyelmeteket.biztos atneztetek a nyiregyi csajokat,en ep a minapp lilla21-nel akadtam el kis idore,ugyanis a 3ik fenykepe eleg perverz,vagy hogy fejezzem ki magam:)))a holgy ep a hirdeteshez valo kepre pozol,es kozben egy 2-3 eves kisgyerek meg belemaszik a kepbe:Da holgy bemutatkozo szovege meg igy:``Lilla vagyok ha képeim elnyerték tetszésedet vagy megbizsergették a fantáziádat akkor...``kossz inkabb nem:)

vlaki · Újonc (3 hozzászólás) · 2010. október 22. 22:00

Hello nem tudom ki az az ilettö aki irt rolam de ne akkarom mrgsérten de a gyerek lehet hogy látszik de mégis megvannak velem elégedve a partnereim ugyhogy le lehet rollam szálni amugy meg ilyen bunko illemtelen ne is keresen fel engem na szia

kazi · Újonc (25 hozzászólás) · 2010. október 23. 11:02

hali ha tudtok valamit Klaudia 20- ról írjátok meg nekem mailbe. meg ha tudtok valami jó csajt ajánlani. a mail címem: rev223@hotmail.com  előre is köszi

kazi · Újonc (25 hozzászólás) · 2010. október 23. 11:04

Szia! Klaudia vagyok. Telefonszámom: 06-70/549-5...TÖRÖLVE...?   róla lenne szó

j j okocsa · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. október 24. 18:20

sziasztok

kinga babáról tudom mondani közvetlen, aranyos,tudja a dolgát

és nem lehuzós  korekt csaj

 

j j okocsa · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. október 24. 18:31

barbi 26

nem lehuzós nagyon kellemes vele.én szerintem vele még az időből is kicsusztam de   nagyon aranyos volt nem görcsölt érte nem nézte  az óráját.

a franciája nem volt maga a tökéj de maga az aktus az nagyon jó volt.am nagyon csinos ,nagyon kivánatos csaj mindenkinek tudom ajánlani

a látvány mikor ott van az nagyon szép,igényes ápolt de tudnám még sorolni

 

j j okocsa · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. október 24. 18:37

ami baba  VIGYÁZAT VELE!!!!!!!!!!!!!!!!!

...TÖRÖLVE...?, és csak csatlakozni tudok "lófarok-hoz"sztem gyenge  nézi az időt számolgat és sztem ...TÖRÖLVE...? is 8 -félóra

alig vártam lelépjek tőle.

Ádim · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. október 25. 11:17

Hali!

A minap meglátogattam Lilla 21et és valami eszméletlenül jól csinálta a dolgát! A franciája elmondhatatlan és azok a formás idomai........Fantasztikus!Annak ellenére hogy nem mindig választ előnyös fotót, a munkája dicséretes!Ajánlatos, akárcsak Mira!Ő a kedvességével nyerte el a tetszésem nem siettet nem nézegeti az időt, és ami a legfontosabb nem csapja be a partnert egyik lány sem!Bár nem sok lánynál jártam eddig, de a jó lányokat meg kell becsülni! Barbi 26 is is nagyon kedves!

lori · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. október 25. 14:00

Hali Uraim!

 

Margórol kérdeznék.Van valami a csajba.....Volt már valaki nála?

 


Téma indítva: 2010.02.25., 16980 hozzászólás összesen