Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
justaGigolo · Újonc (66 hozzászólás) · Július 6, 10:00

Aznapi utolsóként én is voltam tovább

Outsider · Újonc (151 hozzászólás) · Július 6, 22:40

Nem ismerem személyesen, de a hozzászólásai alapján egy intelligens lány...és ha az, akkor pl. ha egy félórás randit bevállal 10:00-tól, a következőt 11-re szervezi, így marad ideje rendesen tisztálkodni, meg siettetni sem kell a vendéget, és nem egymás kezébe adják a kilincset, mint sok helyen.

 

NakedGunHU · Újonc (40 hozzászólás) · Július 7, 12:11

Gréti tényleg intelligens csajszi! Igazi kis tündérrózsavirágszál! :P :D

 

Manó1 · Újonc (27 hozzászólás) · Július 7, 14:31

Kétségtelen és vitathatatlan! 

Nagyon értelmes hölgy. 

 

Janesz2 · Újonc (85 hozzászólás) · Július 7, 17:34

Mindenkinek csak a magához való esze van meg. 

kutya1 · Újonc (150 hozzászólás) · Július 8, 18:11

Janesz, hát ezt hogy a fenébe kell érteni? Ilyet én még nem hallottam?

Azt igen, hogy : "Megvan a magához való esze."

Sőt, van akinek attól több is van!

 

De, hogy mindenkinek, csak a magához való esze van meg!

 

Te, Janesz, ez nagy bölcsesség! Esküszöm!🤣🤣🤣

Felírom!!!😅😅😅

 

 

justaGigolo · Újonc (66 hozzászólás) · Július 9, 10:14

Gyerekek! 

 

Zara meddig volt itt? Csak pénteken este láttam a hirdetését, aztán eltűnt... 😭

NakedGunHU · Újonc (40 hozzászólás) · Július 9, 13:30

Biztos összeszólalkoztak a kerítők, hogy jó lenne, ha máshol hirdetne, másik területen...

 

SzépkisAlak69 · Újonc (22 hozzászólás) · Július 9, 15:05

Debrecenbe megtalálod, ha sietsz! 😁

 

justaGigolo · Újonc (66 hozzászólás) · Július 9, 21:18

Igen, csakis ez az egy oka lehet...

 

Dingó29 · Újonc (240 hozzászólás) · Július 9, 22:02

Amellett hogy tényleg nagyon csinos, sosem értettem miért vannak egyesek olyan nagyon elájulva töle. 

Rozza · Újonc (29 hozzászólás) · Július 10, 07:44

Eggyetlen egy dolgot sajnálok ...

Hogy ebben a forúmban sokszor a valoság nem közölhetö!!

Igy a verebek is szárnyalnak !!

Itt csak dicsérni lehet ,pedig sok nőnek nem ártana ha látnak hogy mások hogy latjak öket a valoságban ..(ezt nem Grétire vagy Zarára írtam )altalányban ...

NakedGunHU · Újonc (40 hozzászólás) · Július 10, 11:02

Te nagyon zűrös csaj lehetsz... :D

 

FARKI20 · Újonc (7 hozzászólás) · Július 10, 11:21

Mátészalkai Zara 25 ről valakinek info sos lenne köszi!

justaGigolo · Újonc (66 hozzászólás) · Július 11, 19:48

Nem baj az, nem vagyunk egyformák. Te találkoztál már vele, vagy csak külső alapján nem érted? Ha most látnám a képeit először, én sem mennék.... :D

 

Vándor01 · Újonc (12 hozzászólás) · Július 11, 23:33

Nem is volt hírdetése, már le lépett ,igyál rá hideg vizet.

Dingó29 · Újonc (240 hozzászólás) · Július 12, 00:09

Persze, hogy találkoztam, nem mondanék véleményt anélkül. Mivel itt annyira dicsérték, ezért mikor ugyanabba a városban (Kecskemét)voltunk meglátogattam.  Bejelentkeztem hozzá azt hiszem este nyolcra. Kb háromnegyed órával előtte felhívott, hogy biztos megyek - e. Mondtam ne aggódjon ottleszek mikorra megbeszéltük. Ez eddig rendben id van. De még utána háromszor hívott, hogy mikor érek már oda. Jólvan kicsit odaléptem, így már tízperccel idő előtt ott voltam. Ennek ellenére lebaszott, hogy hol voltam már eddig, miattam küldte el már rég az előző vendéget ( He? De miért?) A helyszín a város nem a leggázabb, de azért elég szakadt területe(Rendőrfalu) egy a környezethez passzoló panzió, hasonló adottságokkal rendelkező lakrésze. Megkérdezte, hogy nem baj-e hogy kicsit spicces. ( szerintem a spiccest jópár ezrelékkel túllépte, de ennél nagyobb baj ne legyen) . Az ágy szar volt, ráadásul felette ötven centire polcokkal. Lovagolni szemmel láthatóan nem sok kedve volt ezért gyorsan áttértem a hátulról ténykedésre. A szöveg amit nyom közben , nagyon izgató lehetne ha fele ilyen sűrűn nyomná, kétszerennyi( három helyett hat) mondattal. Összeségében nagyon dögös csaj,.birom az ilyen tetkós, felnyírthajú vadmacskákat. Az is látszott, hogy tud.az ágyban .ha akar. De akkor nem igazán akart.  A körítés meg csapnivaló volt. Nem mondom hogy rossz választás, de én az itteni dícséretek után sokkal jobbra számítottam.

 

Thor95 · Újonc (3 hozzászólás) · Július 12, 23:01

Az amúgy tényleg gáz, hogy Denisa itt 29 mashol meg 34 éves.... Közben meg 40+....

bbbs · Újonc (64 hozzászólás) · Július 13, 10:23

És még így is a jobbak közé tartozik. Sok riválisa tanulhatna tőle hozzáállást, barátnő-feelinget, stb.

 

Denisa4 · Újonc (42 hozzászólás) · Július 13, 12:39

Kedves Thor 

Nem tudom honnan veszed hogy 40 év fölött vagyok?!😂Ha szeretnéd tudni igazából 38 vagyok büszke is vagyok rá mivel sokkal kevesebbek nézek ki nem csak arcra.

Véleményem szerint nem ez a legfontosabb hanem hogy milyen szolgáltatást ad valaki és a Hogyan!

Ezek a számok nem a korosztályt jelzik. Legalábbis számomra. Kíváncsi lennék te mennyinek nézel ki és mennyi vagy valójában 😂Vicc hogy ilyen dolgokkal van valaki elfoglalva.


Téma indítva: 2010.02.25., 16984 hozzászólás összesen