Szexpartner fórum siófok

Siófoki szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Dee · Újonc (1 hozzászólás) · 2012. április 13. 13:59

Sziasztok! Renikéről én is szívesen olvasnék információt! Nagyon szimpi lány!!! Előre is köszi ha valaki ír róla!

xyt · Lelkes újonc (58 hozzászólás) · 2012. március 24. 20:18

Járt valaki Reninél?Mi a tapasztalat?

kaller00 · Kvázi-tag (80 hozzászólás) · 2012. március 14. 11:07

van egy új lány a városban: Reni. Valaki valamit róla?

Máshol már biztos megfordult, profinak tűnik......

kaller00 · Kvázi-tag (80 hozzászólás) · 2012. január 25. 21:40

Ez az "Én" városom!!

Törölt felhasználó · 2012. január 06. 13:34

Nem publikus :)

 

Törölt felhasználó · 2012. január 05. 19:44

szia! :)

Bízhatsz bennem. Feljössz chatre?

 

 

kaller00 · Kvázi-tag (80 hozzászólás) · 2012. január 05. 06:49

Csak keményen Hexe, csak keményen :))

Törölt felhasználó · 2012. január 03. 20:54

És Hexe él, ez van. Na, ezt csináld utánam.

Ha még egyszer a beszámolokon meglátom a fotómat, tel.számomat, következménye lesz. :)

 

Tiger · Újonc (6 hozzászólás) · 2012. január 03. 16:35

Mondom h mindig a vendégnek van igaza. :) A partner v e n d é g et jelent, csak átírja a renszer. 

Örülök h minden mondatomra emlékszel. Mivel itt hirdetek, ide is írhattál volna beszámolót, nem sért személyiségi jogokat.

Nem a szöveg törlését kértem, tőlem azt firkál rólam mindenki, amit akar, DE a fotómat, telefonszámomat NEM rakhatja fel másik oldalra az engedélyem nélkül. A személyiségi jogokra való hivatkozásom ezt jelenti. Az oldal adminja megértette. :)

A kérdés: Vajon miért nem ide írtad a beszámolódat, miért pont a beszámolokra?? Mert kidobja a googli? :D

Már előtted is írtak rólam ott 3-an, abból 1 igaz volt, egy kissé megszínezve, egy pedig meg sem történt ( a szemeim ugráltak, mikor olvastam:)), az oldal Adminjától ennek ellenére csak a fotók és a telefonszámom törlését kértem.

Én itt most ezt be is fejeztem, és tudom, ki vagy, nem József és nem János.

Az, hogy dohányzom, a hirdetésemben szerepel, a szobaajtó csukva, füstmentes. Tehát, ha valakit ennyire zavar az esetleges cigarettaszag, ami max. fiam szobájából szivároghat ki az előszobába, ne jöjjön. Ennyi. Amúgy sok nem dohányzó vendégem van. :)

Béke veled!

 

xhagix · Újonc (18 hozzászólás) · 2012. január 03. 16:17

Sem József sem János nem vagyok, de ez most teljesen mellékes, mint ahogy az is, hogy milyen nicken írogatsz. A "ritka az ilyen kedves partner" szavakat te használtad és a szeretkezni szót is. Mint ahogy azt is hangsúlyoztad, hogy természetesen ez nem mindenki számára elérhető opció, de ha több időm lenne és szeretném számomra elérhető lenne. Ez nyilván nem azt jelenti, hogy nedves bugyival masszíroztál, de azt sem, hogy nem jöttem be.

Személyisági jogokra hivatkozni meg elég megmosolyogtató annak a tükrében, hogy képpel telszámmal hirdetsz :). Nyilván ha a beszámolóm minden szempontból pozitív (bár csak mint nő nem jöttél be, de a szakmai hozzáértésedet méltattam), akkor nem sértette volna a személyiségi jogaidat :)

Sok sikert a lakáscseréhez, és a dohányfüsttel az új helyen majd óvatosabban bánj!

További sok elégedett vendéget!

 

xhagix

 

Tiger · Újonc (6 hozzászólás) · 2012. január 03. 11:55

Szervusz József, vagy János, vagy hogy hívnak!

Ne lepődj meg, haver nickjén írok, Hexe meghalt :)))

Dehogy cáfollak meg, a vendégnek mindig igaza van. Most itt a nagy nyilvánosság előtt bevallom, nedves bugyival masszíroztalak, a vendégeim zömét pedig megerőszakolom, ha nem hagyja magát. 

Ami a lakást illeti, teljesen igazad van, télleg szart se csináltak vele 30évig, a tulajnak már ezerszer szóltam. Ez van.

Egy kérésem van csak, legalább azokat a v e n g é g e i m e t ne sértegesd, akikkel szorosabb kapcsolatom van/volt, ugyanis az a mondatod, hogy "...ritka az ilyen kedves partner..." rájuk nézve sértő, nem rám. :D

Szeretkezni meg szerelemből szoktam, a szó ezt magába foglalja. :)
 

 

 

xhagix · Újonc (18 hozzászólás) · 2012. január 03. 09:57

Kedves Linda!

 

Igen én írtam beszámolót jól gondoltad. Sajnálom, hogy megbántottalak az írásommal, nem állt szándékomban. Az hogy onnan leveteted vagy sem a te dolgod, ebbe nincsen beleszólásom, és nem is foglalkoztat különösebben. Az hogy, mint nő nekem nem jöttél be, az egy dolog (izlés kérdése, nem vagyunk egy formák), és elhiszem, hogy sokaknak tetszel. A masszázs, ahogy írtam nagyon jó volt, ezúton is köszönöm.

Az, hogy én nem jöttem be neked, és nincs kisugárzásom, szintén elfogadható lenne. Ezen nem is szeretnék vitázni, bár a találkozás alatt azt állítottad, hogy ritka az ilyen kedves vendég, és ha tovább tudnék maradni szívesen szeretkeznél is. Ezt itt most biztosan cáfolni fogod, de megértem, hogy a sértett önérzeted ezt mondatja veled.

Kérésednek megfelelően nem kereslek majd a jövőben (bár a masszázs alapján egyébként megtenném, ha gyakrabban járnék Veszprém felé).

Neked is nagyon boldog új évet kívánok!

 

Üdvözlettel: xhagix

 

Törölt felhasználó · 2012. január 01. 13:44

Kedves xhagix!

Gondolom a beszámolókon te írtad a beszámolót rólam, mivel a név stimmel. (Ha tévednék, bocs, de nem hiszem:))

Örülök, hogy a masszázsomat legalább elismerted, soha nem invitáltam senkit az ágyamba.

Az eleje egész szépre sikerült, viszont én regisztrált vagyok, tehát végig olvastam, és gondolom, még ezrek, vagy több.

Én se kívántalak meg téged, képzeld, ha kértél volna többet, akkor is ennyiben maradtunk volna.

Az hogy neked mint nő nem jövök be, nem sértő, de hogy taszító lennék, még senki soha nem mondta, írta.

szívesen bemutatnám azokat a vendégeimet, akiket nem taszítok, sőt vonzok. :) Aztán nézz magadra!

Neked nincs semmilyen kisugárzásod, ezért voltam olyan, amilyen. De a jó masszőrt megkaptad. Neked ennyi járt.

A lakás, hát ilyeneket adnak ki nem olcsón, de tiszta, amúgy remélem, hamarosan lecserélem.

Ui: nem gumicsizmás parasztok járnak hozzám. Azért ha egy jó masszőrt keresel, aki fájdalom mentesen összerak, ne én legyek az.

A beszámolót pedig töröltetni fogom, mert az engedélyem nélkül a fotómat, telefonszámomat nem tehetik fel egy másik oldalra. Tudod, személyiségi jogok. :) Remélem, nem kell megint két hétig leveleznem az adminnal, hogy törölje.

Boldog Új Évet!

 

xhagix · Újonc (18 hozzászólás) · 2011. február 11. 08:59

A Lucifer (23) néven hirdető hölgy fotói finoman szólva is kétségesek. Ugyanazok a fotók megtalálhatók a masszazsindex.hu oldalon Liza címszó alatt, aki a 3. kerületben hirdeti erotikus masszázs tevékenységét.

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. június 21. 22:02

KEDVES HIRDETŐINK!

 

SZERETNÉNK EGYÉRTELMŰVÉ TENNI: SEHOL AZ ORSZÁGBAN NINCS KÉPVISELŐNK, NINCS OLYAN EMBER, AKI A MI NEVÜNKBEN BÁRMILYEN AJÁNLATOT, SEGÍTSÉGET, LEHETŐSÉGET KÍNÁLHAT ÖNÖKNEK!

 

BÁRKI BÁRMI ILYEN AJÁNLATTAL ÁLL ELŐ, AZ NEM TARTOZIK HOZZÁNK ÉS NEM VÁLLALUNK ÉRTE FELELŐSSÉGET!

VL

Tavaris · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2010. május 26. 19:05

Sziasztok!

Látom marha sokan látogatják ezt a topicot.  :-))))))

Azért érdeklődnék, tud-e valaki ajánlani valami jó bulát a városban? Jövő héten eltöltök itt pár napot és esténként lesz egy kis szabadidőm.

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. február 26. 11:01

Siófoki hölgyekkel kapcsolatos beszélgetések.


Téma indítva: 2010.02.26., 117 hozzászólás összesen