Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · 2024. október 29. 13:14

Irinát az aproba hirdet valaki lemüszakiztatta már? Irjon már rám privatba ha valaki rálesett már. Köszi. 

Extuzus · Újonc (1 hozzászólás) · 2024. október 29. 14:27

Sziasztok valaki nem tud ázsiai lányokat.

Előre is köszönöm ha lehet privátba írja meg.

Janesz2 · Újonc (101 hozzászólás) · 2024. október 30. 13:25

Az engem is érdekelne ne tartsátok magatokban

Petya_001 · Tag (275 hozzászólás) · 2024. október 31. 07:36

50/óráért??? :D :D :D  Nem.

 

Gyuri86 · Újonc (2 hozzászólás) · 2024. október 31. 08:17

Helló, ki tud Blankáról 25 éves Nyíregyházi hirdetőről valamit?Volt valaki nála már?

Gyuri86 · Újonc (2 hozzászólás) · 2024. október 31. 08:19

50-ért egész estére kellene szolgáltatást nyújtania....

 

Pysti · Újonc (171 hozzászólás) · 2024. október 31. 09:26

Ö engem is érdekelne de eddig nem sikerült még hívnom.

 

Pysti · Újonc (171 hozzászólás) · 2024. november 01. 09:53

én sokszor próbáltam hívni de soha sem sikerült.

 

Benceeeee · Újonc (7 hozzászólás) · 2024. november 01. 10:52

Üdv tagok!

Tudnátok ajánlani nekem, milf kategóriáju hölgyeket akikhez tényleg megéri elmenni? :) 

Pumukli0 · Újonc (63 hozzászólás) · 2024. november 05. 12:46

Hello. Nyiregyen- Kisvárdán rendel, kocsiban. 27 rózsa minden alap

 

FARKI20 · Újonc (20 hozzászólás) · 2024. november 06. 10:40

Sziasztok a Gyarmati Lea masszázs rol valakinek infó? Köszönöm 

ZéróZénó · Újonc (223 hozzászólás) · 2024. november 06. 10:48

Hol lehet őt látni?

Ominik · Újonc (49 hozzászólás) · 2024. november 07. 09:11

Ez engem is érdekelne mert nem találtam sehol...

 

 

Pysti · Újonc (171 hozzászólás) · 2024. november 07. 17:48

Mátészalkán Hirdet egy Lea masszázs lehet ugyan az.

 

Robroy2 · Újonc (11 hozzászólás) · 2024. november 09. 14:24

Sziastok tud valaki hölgyet Nyiregyen aki vállal escortot távolabb is ? kb 50 km

Coffee · Újonc (95 hozzászólás) · 2024. november 09. 19:32

Nyiregyen a Bottyan Jani úton a guszevnál áll pár lány az éjszakába. Szigorúan saját felelősségre aki oda megy, mert nem csak tárca de szerintem kocsi nélkül jössz ki onnan :) Nekem eszembe se jutott megállni. 

King0327 · Újonc (19 hozzászólás) · 2024. november 11. 14:05

Voltam nemrég ott egy lánnyal, nem volt olyan vészes. Persze izgultam Én is hogy mi lesz, okosan kell csinálni, de ha korrekt vagy akkor a lányok is szerintem. Ja és nem túl sok rózsa, viszont higiénia az kérdőjeles.

 

törpapa · Lelkes újonc (267 hozzászólás) · 2024. november 11. 17:27

Amúgy jól néznek ki... 

törpapa · Lelkes újonc (267 hozzászólás) · 2024. november 11. 17:31

Kérdés lett volna.. 

Istvan229 · Újonc (3 hozzászólás) · 2024. november 12. 18:04

Üdv valaki mostanában volt Amiraval (Amira30)

Hol megjelenik a hirdetése aztan megint eltunik 


Téma indítva: 2010.02.25., 17875 hozzászólás összesen