Jómagam nála nem jártam.Eddig nem találkoztam még kifejezetten ennyire vizsgálódóval.Azt meg sosem tudhatod kitől mit lehet elkapni.
Szexpartner fórum nyíregyháza
Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Manó1 · Újonc (71 hozzászólás) · 2025. január 20. 18:18
Outsider · Újonc (223 hozzászólás) · 2025. január 20. 19:31
Éppen ezért, engem nem zavar, ha előtte szemügyre veszi. Nincs semmi bajom, vagy rejtegetni valóm.
Manó1 · Újonc (71 hozzászólás) · 2025. január 20. 19:53
Nekem sincs rejtegetni valóm!Csak ahogy mondták elmennek 1 órára,kb ebből 10 perc ezzel telik,fogják otthagyják.A pénzt meg bebukták.
Pumukli0 · Újonc (63 hozzászólás) · 2025. január 20. 21:40
Van, van, mivel senki nem válaszolt ezért én elindultam…, mindenki privátban kérdezget, de amikor nekem kellene info senki le sem sza……a.
Outsider · Újonc (223 hozzászólás) · 2025. január 20. 21:55
Na így még nem jártam. Az, hogy megnézi vannak-e spórák a kalap alatt, megvan 5 másodperc alatt, és lehet úgy is csinálni, hogy ne tűnjön fel. 10 percbe már egy komplett laborvizsgálat beleférne (de az drágább) :-)
Manó1 · Újonc (71 hozzászólás) · 2025. január 21. 09:47
Ez van. Semmi gond egyébként, de legyen korrekt.
Manó1 · Újonc (71 hozzászólás) · 2025. január 21. 10:21
Valami még eszembe jutott.Van olyan hogy circumcisio -ón sokan esnek át.Sajnos ennek a beavatkozásnak vannak késöbbi szövődményei.Barnás pigmentáció a makkon.Emiatt szoktak szakrendelésre jönni igazolásért,nehogy nemibetegnek nézzék őket.
Spageti · Újonc (16 hozzászólás) · 2025. január 21. 15:29
Sziasztok? Bárkinek bármi infó az új csajokról a bambuszba?
NakedGunHU · Újonc (67 hozzászólás) · 2025. január 21. 20:02
Hál' Istennek én nem estem át ilyenen és nem is fogok, nem vagyok zsidó. :-D
BlackMan88 · Újonc (53 hozzászólás) · 2025. január 21. 20:33
A kis vörös Nórikát sikerült már valakinek elkapni? 😁😋
Vizimento · Újonc (2 hozzászólás) · 2025. január 22. 00:21
Budapesten szoba kiadó hétköznaponként 8-16:00 között
Pysti · Újonc (171 hozzászólás) · 2025. január 22. 11:52
Ő engem is érdekelne.
picúr · Kvázi-tag (182 hozzászólás) · 2025. január 22. 14:23
Ő valahol vidéken van?
NakedGunHU · Újonc (67 hozzászólás) · 2025. január 22. 15:12
Jaja, itt Nyíregyen az apróhirdetésekben, egy kép van róla feltéve.
törpapa · Lelkes újonc (267 hozzászólás) · 2025. január 22. 15:39
Kisvárdan van....
törpapa · Lelkes újonc (267 hozzászólás) · 2025. január 22. 15:42
Én is gondolkodtam Rajta.... Csak abból a képből nem sok minden derül ki... Hogy megerős e.....
MrPhantom · Újonc (6 hozzászólás) · 2025. január 22. 16:06
Pindurka(22) vélemény valaki??
BlackMan88 · Újonc (53 hozzászólás) · 2025. január 22. 16:41
Ajánlott, francia és a lovagló kiemelkedően jó! 😁😋
picúr · Kvázi-tag (182 hozzászólás) · 2025. január 23. 12:32
Nekem biztos nem. Egy lánynak sem fog fizetni 27-et egy menetért!
King0327 · Újonc (19 hozzászólás) · 2025. január 23. 12:56
Illetve, mellette azert nem olyan kedves...