Szexpartner fórum nyíregyháza

Nyíregyházi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · Március 24, 09:06

Az a rész elég veszélyes a kocsidat ne hagyd nyitva csak a szemedet.. ☝️

 

daro23 · Újonc (15 hozzászólás) · Március 24, 09:19

Sziasztok! Most jelenleg , ajánlható csaj a városban? Csalódásmentes? Köszi a segítséget :)

ZéróZénó · Újonc (223 hozzászólás) · Március 24, 10:32

Friss regisztrációval, azonnali egyetlen hozzászólással egyelőre. Ügyes... ;)
De, majd az idő és további viszalejzések eldöntik igaznak bizonyul e.

 

adam3131 · Újonc (4 hozzászólás) · Március 24, 17:49

Sziasztok Vanda 26 nál járt valaki ?

Coffee · Újonc (95 hozzászólás) · Március 24, 19:47

Adelin nem rossz választás ,Sára milla kettősnél még Kecskeméten jártam nagyon nem bántam meg .

Denisa4 · Újonc (53 hozzászólás) · Március 26, 13:19

Helló mindenkinek!:)

március 30. hétfőtől Újra Nyíregyházán. pár napig leszek a városban! remélem sok sok örömöt viszek nektek Kedveseim!:) meglepetéssel is készülök nektek!

Csók Denisa!

Pumukli0 · Újonc (63 hozzászólás) · Március 27, 11:54

Sziasztok. Én ténylegesen meglátogattam, aranyos kedves leányzó. Az én részemről ajánlott kategória.

 

Pumukli0 · Újonc (63 hozzászólás) · Március 27, 14:41

Sziasztok tagok. Miután megírtam hogy Liánál jártam, és hogy jó dolgokat tapasztaltam, privátban megrohamoztok. Olyan kérdéseket tesztek fel , hogy mit vállal mi a tarifa???? Emberek hát hívjátok fel vagy irjatok rá és elmondja!!! Most komoly , hogy ennyit nem tesztek meg??? 

Csinibaba · Újonc (90 hozzászólás) · Március 27, 16:10

Sziasztok . Csak a mai napon leszek még elérhető, de viszont van egy kedves csajszi aki sokkal jobb kaliberű , csinosabb mint én, mivel én már nem leszek itt , szeretném őt ajánlani . Megbízható, szép arcú. Csinos testű szőke Csajszi. 
ő nem szeretne hírdetni, viszont visszajárós vendégeket szeretne. Én 100% ban tudom ajánlani! Keressétek nyugodtan bizalommal. /. 

Csinibaba · Újonc (90 hozzászólás) · Március 27, 16:46

Ja és persze , viberen kérsz képet , küld ☺️

Alexan · Újonc (187 hozzászólás) · Március 27, 17:02

Szia Hanna!Ha nem hírdet,hogy tudnánk viberen elérni?

 

staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · Március 27, 21:48

Na letesztelem hamarosan a csajszit 😉☝️☝️ 

 

Roberto78 · Újonc (5 hozzászólás) · Március 28, 08:46

Szia Hanna , ha nem hirdet az ismerősöd akkor hogyan lehet elérni?

Az elérhetőségét meg tudnád-e adni privátban?

Előre is köszönöm

Frank10 · Újonc (1 hozzászólás) · Március 28, 10:08

Sziasztok azt én is megköszönöm ha valaki elküldené nekem is.kösszönöm

 

GIBSON39 · Lelkes újonc (115 hozzászólás) · Március 28, 13:48

Nekem is. Köszönöm!!

staffi · Őstag (1145 hozzászólás) · Március 28, 14:01

Holnap lemüszakiztatom a  csajszit lebeszéltem vele.. 

Pumukli0 · Újonc (63 hozzászólás) · Március 28, 15:24

Szia. Ha megbízható a hölgy küldj már légyszi elérhetőséget. 

 

King0327 · Újonc (19 hozzászólás) · Március 28, 15:25

Egy elérhetőségért Én is hálás lennék 😁

Máté9090 · Újonc (1 hozzászólás) · Március 28, 16:43

Szia Én is szeretném elkérni a telefonszámát.

Dominánspasi · Újonc (8 hozzászólás) · Március 28, 20:06

Szia. Elérhetőséget kérhetnék? Köszönöm.

 


Téma indítva: 2010.02.25., 17875 hozzászólás összesen