Szexpartner fórum győr

Győri szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
MILFHUNTER · Tag (284 hozzászólás) · Február 17, 23:45

Tudtok olyan kontaktot adni (privátban inkább), ahol van néhány órára kiadó szoba a városban? Nem kimondott szállodákra célzok most, mert abból van választék, hanem kifejezetten ilyen "búvóhelyre" pár órára. 

Neten amit néztem, ott az egyik alapból kiesett az egyik feltétele miatt, a másik meg nevetségesen drága, annyiból tényleg egy többcsillagos is megéri és minőségibb. 

Nyilván egy igénytelen koszfészket se szeretnék. 

MILFHUNTER · Tag (284 hozzászólás) · Február 14, 15:51

"Ja és a hirdetésben előre utalva kéri az apartman árát."

 

ezek után van, aki tényleg tervez is hozzá?

 

nikepapucs · Újonc (44 hozzászólás) · Február 14, 11:07

Juhéé! Van újra komment 🥰🥳

Petku · Újonc (1 hozzászólás) · Február 14, 09:16

Üdv. Az Emese nevű hirdetővel kapcsolatban van valakinek tapasztalata?

Apartmanban dolgozik és a videóit is reklámozza.

Ja és a hirdetésben előre utalva kéri az apartman árát.

MILFHUNTER · Tag (284 hozzászólás) · 2023. augusztus 10. 13:36

lett ebből végül valami?

 

76 · Kvázi-tag (149 hozzászólás) · 2023. augusztus 04. 22:58

Lanaaaa,   Zsaklin volt korábban. :) nekem is kellemes emlékem van róla. Sajnos már nem ebben a városban van hosszabb ideje. és ritkábban van fönt. Na de végre 3 év után eltudtam menni hozzá :)) ismét kellemesen töltöttük el a most kicsit hosszabb időt. Kedvesen,ügyesen tette amit vállal,és beszélgetni is  jó vele,nagyokat tud nevetni :)) Sosem volt lekezelő,kelletlen korábban sem. Mosollyal gondolok rá időnként!  :) jó ideje ismeretlen mostani hirdetőkhöz nem járok már. azért se írtam mostanában. 

 

 

fabia80 · Újonc (5 hozzászólás) · 2023. augusztus 04. 13:21

Igen benne lennék

 

 

Jimmyd86 · Újonc (1 hozzászólás) · 2023. augusztus 04. 12:55

Sziasztok,

 

Vasárnapra esedékes kiruccanásra kit ajánlanátok most Győrben? Nem szeretnék lyukra futni, csak lyukra menni... :)

 

Elsősorban 30-as, 40-es korosztály, ami érdekelne... Ajánlást előre is köszönöm.

Tamás73 · Újonc (4 hozzászólás) · 2023. augusztus 03. 17:25

Hali,

 

Voltam már nála, és érdekelne, hogy partiba vágjuk :)

 

Győrifiú · Újonc (16 hozzászólás) · 2023. augusztus 03. 06:29

Egyszer egy nf-re elmentem hozzá! Szinte csak cibálta, néha hozzáériintette a száját és sürgetett, h mikor élvezek már el. Nem volt nagy élmény!

 

Győrifiú · Újonc (16 hozzászólás) · 2023. augusztus 03. 06:27

Szasztok! RealSwallowGirl nem széparcú, de elég gátlastalan. Popón kívül mindenben benne van és jól is végzi a dolgát! Több pasit is vállal! Lenne itt olyan aki benne lenne, hogy párban meglátogassuk?

sscom1 · Újonc (9 hozzászólás) · 2023. augusztus 01. 16:46

Az aprókban hirdető Dina hölgyről van valakinek tapasztalata? Mozgat a gondolat,hogy idős nőt jól szétkefélni..

zsolesz9 · Újonc (6 hozzászólás) · 2023. július 31. 11:39

Hová tűnt Kata tud róla valaki valamit

MILFHUNTER · Tag (284 hozzászólás) · 2023. július 29. 20:49

Főleg a hirdetőknek, de akár a vendégnek is, zuhanynál miért nincs majd meleg víz ha esetleg nem tudnák. (olyan sok helyen én nem láttam kiírva, de évente mindig van ez kb. augusztus elején)

 

"A Győr-Szol Zrt. értesíti a tisztelt fogyasztókat, hogy karbantartási munkálatok miatt a melegvíz-szolgáltatás augusztus 2-án hajnali 3 órától 20 óráig Győr egész területén szünetel. A szolgáltató kéri a fogyasztók szíves megértését!"

roli75 · Lelkes újonc (96 hozzászólás) · 2023. július 26. 11:19

Sziasztok! Rita 37-el van valakinek tapasztalata? Nagyon tetszik, de nincsenek értékelései. 

Alyboy · Újonc (5 hozzászólás) · 2023. július 24. 17:54

Engem is érdekelne a dolog 😊😊😊

 

sscom1 · Újonc (9 hozzászólás) · 2023. július 23. 12:47

valaki tud egy jó (natúr) franciás lányt (esetleg szájbaélvezéssel) ?  aki tényleg tud szopni,nem csak rángatja a brét. 

Captainrush · Újonc (3 hozzászólás) · 2023. július 21. 19:41

Múlt héten volt egy új Kinga nevű lány 22 éves.

Már nem látom . Volt nála valaki? 

nikepapucs · Újonc (44 hozzászólás) · 2023. július 21. 19:36

Nekem Lanaaaa 😍

legelőször talán Zsani volt 2013 környékén. Svájc és Győr között ingázott sokat. Remélem, hogy jól megy a sora. Rá mindig hálás szívvel gondolok vissza. 😇

 

MILFHUNTER · Tag (284 hozzászólás) · 2023. július 21. 02:34

Remélem jól van, mert teljesen eltűnt.

Mármint nem hivatalosan 1-2 éve volt hozzá kontakt, mikor nem volt hirdetése itt, de minden fronton eltűnt. Reméljük csak kiszállt az egészből és új életet kezdett nem más áll a háttérben. 

 

 


Téma indítva: 2010.02.25., 6402 hozzászólás összesen