Szexpartner fórum keszthely

Keszthelyi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Szalamander · Újonc (1 hozzászólás) · 2012. január 27. 10:47

Hello

  Én már többször jártam náluk és abszólute meg voltam elégedve , tiszta ,normális környezet és ami nálam nagyon plusz volt, a közvetlenségük .

 

Ivett Keszthely · Lelkes újonc (61 hozzászólás) · 2012. január 27. 11:08

Kedves Petyus és Sakál! :-)


Nagyon köszönöm a dícsérő szavakat!


Puszillak benneteket bárkik is legyetek! :-D

 

Farok:) · Újonc (25 hozzászólás) · 2012. január 30. 21:47

Srácok valaki volt már Szöszikénél, Keszthelyen? Még nemláttam itt , de egy istennő a képek alapján...

Lakrosz · Újonc (2 hozzászólás) · 2012. március 11. 00:18

szia

 

Maláj · Újonc (33 hozzászólás) · 2012. március 29. 11:39

Plágium gyanús a munkád!

 

Törölt felhasználó · 2012. március 30. 07:54

Kedves Ivett!

 Nagyon csúnya dolog, ha megbeszélsz valakivel egy időpontot, amire az illető a megadott helyre elmegy, felhív a ház elől, és mivel éppen foglalt a telefonod, még háromszor próbálkozik, de nem veszed fel....hmmm...mire is gondoljak???azt hiszem simán "hülye picsa" kategóriába sorollak, mert megbízhatatlan vagy!!!! Ny.

Ivett Keszthely · Lelkes újonc (61 hozzászólás) · 2012. március 30. 10:04

Kedves Nyaligátor!

 

Az gondolom meg sem fordult a fejedben, hogy valami közbejöhetett nekem is. Valaki olyan jött hozzám váratlanul, aki miatt nem tudtam felvenni a telefont, amiért ezúton is elnézést kérek!!!

De ami a hülye p...a kategóriát illeti, ezt talán vissza utasítom, vagy akkor én is írhatom, hogy a stílusod miatt én meg téged a hülye f.sz kategóriába sorollak!

Azért érdemes lenne a fórumon vissza olvasni, hogy milyen véleményeket írtak eddig rólam, azt hiszem, hogy te vagy az egyetlen, akinek problémája volt velem!

 

További szép napot!

Törölt felhasználó · 2012. április 03. 20:56

Kedves Ivett!

 Örülök és köszönöm, hogy válaszoltál. Sok minden megfordult a fejemben, még az is, hogy talán a postás, talán az iskolából a gyerek, esetleg a strigó, ne adj isten egy másik kuncsaft jött "váratlanul", annyira váratlanul, hogy a telefont is eldobtad!..... hát én tényleg, egy hülye fasz vagyok, hogy ilyeneket gondolok!..na mindegy, elfogadom a visszautasítást:), mert szeretem a talpra esett és határozott nőket, akik megvédik magukat. Mások véleményére itt és a hasonló fórumokon nagyokat teszek, mert az ilyen álarcosbálokban nem hinném, hogy ezeknek lenne jelentősége, meg az enyémnek sincs....így jártam!!Azért egyszer egy szó és egyéb csatát szívesen megtapasztalnék Veled...ez elég jó ütközet előkészítés volt...szia és bocs , nem akartalak bántani Ny.

 

Törölt felhasználó · 2012. április 19. 15:31

Pár napja ismét Keszthelyen jártam, és most Szöszikénél próbálkoztam, sikerrel.Kicsit várni kellett rá mert nem volt a tett szinhelyén, de megérte. Nála jól éreztem magamat, kellemes órát töltöttünk el egymással. Ajánlani tudom! Ny.

Gabriella · Újonc (9 hozzászólás) · 2012. június 12. 22:35

Sziasztok Keszthelyiek, nem tudom ki ez a Réka Tapolca-Keszthely, de az ott az én fotóm, és én Gabriella vagyok és Szolnokon vagyok! Próbáltam elérni ezt a nem tudom kit, hogy vegye le a kamufotót, de már nem vette fel, holnap újra hívom! Sajnálom, hogy át akarnak Benneteket rázni, AZ OTT AZ ÉN KÉPEM!

MESI · Újonc (16 hozzászólás) · 2012. június 23. 12:46

Szia Gabriella és Keszthelyiek! Az apróba szintén van egy hirdető aki elöszerettetel hirdet az én fotóimmal! Én meg Mesi vagyok Szombathelyröl,felháboritónak tartom hogy eggyesek más fotoiból próbálnak hasznot húzni és becsapni az embereket....Az ilyen szegénységibizonyitványból csillagos 5-ösre vizsgázott. További szép napot

 

Maláj · Újonc (33 hozzászólás) · 2012. augusztus 01. 23:38

Két művészlélek? Van olyan, mikor egymásra talál. De én inkább gyanítom, hogy Te vagy a Zsuzsu 43, vagy tán a *** moderálva ***? Hiszen hírdet.

Ámbár mostanában nehéz megélni. És Keszthely igencsak kisváros. Én komoly információt kértem.....

kalóz · Lelkes újonc (60 hozzászólás) · 2012. augusztus 02. 20:16

Maláj,most már muszály reagálnom!Mi ez a lejáratóhadművelet?Több hozzászólásodat is olvastam,mire megy ki a játék,miért érdekel téged Zsuzsu annyira?Jó ideje írogatsz már ellenem.Könnyű egy becenév mögé bújva lejáratóhadműveletet csinálni.Ha férfi lennél,egyszerűen felvetted volna a telefont,és megkérdezed,nyaralok-e?Mellesleg van közöd hozzá?Engem sem érdekel nyaralsz-e,vagy mit csinálsz.Tudtommal én nem bántottalak,mi a célod?

 

Maláj · Újonc (33 hozzászólás) · 2012. augusztus 08. 11:39

T. Művésznő! Ne aggódj, nincs semmi gonosz célom. Csak az "arcod" lehetne kisebb!

 

kalóz · Lelkes újonc (60 hozzászólás) · 2012. augusztus 08. 16:05

Miért is érdekellek ennyire?

kalóz · Lelkes újonc (60 hozzászólás) · 2012. augusztus 08. 16:08

Érdekes,a te "arcoddal" én nem foglalkozom,javaslom egy értékes szépirodalmi olvasmány elolvasását,minthogy ilyenekkel foglalkozz,bár ehhez semmi közöm,ahogy neked sem hozzám.

Márkó22 · Újonc (2 hozzászólás) · 2012. augusztus 12. 12:16

Sziasztok!

 

A keszthelyi Renátáról tud valaki véleményt... volt már nála valaki?

Kerestem itt, de nem találtam róla...

 

Köszönöm.

 

Márkó22 · Újonc (2 hozzászólás) · 2012. augusztus 12. 12:18

Ja, és Loláról sem találtam infót. Ő is érdekelne.

 

Köszi

Reni · Újonc (5 hozzászólás) · 2012. szeptember 11. 18:57

Kedves vendégek/leendő vendégek október 2-ig nem vagyok elérhető,puszi mindenkinek!:)

Maláj · Újonc (33 hozzászólás) · 2012. október 21. 20:57

Lassan már írhatnál vmit az élményeidről.


 

 


Téma indítva: 2010.03.15., 840 hozzászólás összesen