Fórumozók egymás között (dühöngő)

dr Bigyó · Tag (19 hozzászólás) · 2015. március 13. 16:58

Nézz be a Masszázsba, ha vagyok, hányan vannak, ha nem, hányan. 

Eleget elárul? Nem, nem halok meg. :D

 

kankirály · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2015. március 14. 21:53

                                               SZIPORKA 54

 

 

Eleged van Sziporka?Akkor ne telefonáljon senki neked.Gyanusításnak hívod a kérdezést?Eleged van?Győrben sok a munkahely .Ne hisztiz mert kiröhögünk.De a lényeg nem ez.

 

 Legközelebb ide másolom az összes fórum beírásod és ki fogom elemezni.Az összes létező beírásod!

 

 Gróf,ha nem lene moderálás,mi lenne itt?

dr Bigyó · Tag (19 hozzászólás) · 2015. március 15. 13:02

Csók! Ez a topic, ha emlékeznek az én szerény ötletem volt anno. :)))

Persze moderálatlanul, ilyen zárt osztály.

 

dr Bigyó · Tag (19 hozzászólás) · 2015. március 16. 16:57

Tom.

 

kankirály · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2015. március 30. 09:34

                                                                   

 

                                                            GABIKA 28

 

 

 

kérek egy jó tanácsot tőled.

hogy kell.....és.....kérni?

te adsz a vendégeidnek....?

 

 

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2015. április 05. 15:04

Nagyon rácuppantál erre a "Gabika" témára.....

 

ilko · Őstag (780 hozzászólás) · 2015. április 16. 12:29

Helló!:)

Nemcsak kezd. Ha valaki veszi a fáradtságot és elolvassa mit alkotott eddig a fórumon, rá fog jönni hogy gyakorlatilag kimerül egy bizonyos Zsaklin nevű hölgy dícséretében. Ami nekem több, mint furcsa lévén már nem is h*rdet az illető, a fórum pedig (elvileg) arra szolgálna, hogy a fent lévő lányokról információhoz jusson az ember. Tehát senkit nem érdekel, hogy valaki milyen volt! Ha ennyire jól érezte magát, javaslom keresse meg, vegye el feleségül mittudomén, de a fórumba aktív h*rdetőről írjon!

 

Aztán ott van a stílus, ami mindig az írót minősíti, és nem azt, akiről ír.

 

Tartok tőle, ez a két dolog együtt már bőven elegendő.

 

Törölt felhasználó · 2015. április 16. 17:12

Tartok tőle,Te sem tanultál meg szöveget értelmezni,vagy nem vetted figyelembe,mit,és miért írtam... De mindegy,nem érdekes... Ja,az meg se forduljon a fejedben,hogy azért dícsértem valakit,mert megérdemli... Ha lenne azóta is olyan,aki messziről is a nyomába érne,akkor azt a lányt is megdícsérném... Vagy nem... Mert hiba ide írni bármit is... Amivel komoly ember csak egyetérthet... Hogy aztán mindenféle ki tudja milyen emberek,mindenbe beleokoskodó,mindentudó "őstagok",stricik,meg primó nőszemélyek vonják kétségbe a szavait,meg nyomozgassanak a hsz-ai után... Tegyétek,vazze,nekem legalább minden szavam igaz... Mint írtam,mindent büszkén vállalok,amiket írtam... Azt meg nekem senki elő ne írja,hogy mit írhatok ide,és mit nem... A sok csaj közül Zsaklin volt az egyedüli,akitől mindig fülig érő vigyorral,elégedetten jöttem el... És szerencsére rengetegszer voltam Nála... Többször,mint itt egyesek évek alatt összesen fizetős lányoknál... És soha nem éreztem magam senkivel megközelítőleg sem olyan jól,mint Vele... Örülök,hogy megismerhettem... Pedig van összehasonlítási alapom... Bőven... De ha egyszer más semmilyen szinten nem hatott meg,akkor miért kéne ezért magyarázkodnom ??? Írogassa más a közepes,vagy tré élményeit,írja le nyugodtan,hogyan *** moderálva ***,stb..., ez nekem nem pálya... Amit egyébként már a legelső hsz-omban is írtam,amikor egyesek általánosítva tettek kijelentéseket nőkre,én voltam az,aki reagáltam,és kértem,ha már lehúznak valakit,azt nevesítve tegyék,mert ez tök értelmetlen,és igazságtalan... És leszögeztem,hogy én többre tartom magam,hogy a fórumozásban részt vegyek... Aztán nem így alakult... Volt pár alkalom,hogy beírtam,mert azért én is látok,és nem vagyok hülye sem... De,mégis hülye vagyok,hogy egyáltalán egy beírással is részt vettem ebben... Tényleg sajnálom,mert sajnos lementem rendesen a szintetekre... Bár igaz,annyira én nem tudok lemenni... Mert tetszik,nem tetszik,ez van... Sem privát,sem fórum részemről... Mert tele van az egész fórum igazi álarcokkal... Ahol kajakra nem az igazság számít,és dominál... Legalábbis vita szinten... Én udvarias,normális srác vagyok,de ha megkóstolnak,pit bull leszek... Mert a stílus mindenek felett... Ha már számon lett kérve,mert inkább vagyok szókimondó, mint hátulról mellbe ember...

 

gubás · Őstag (884 hozzászólás) · 2015. április 19. 07:15

Az igaz!:) De, alapban a történeteken jókat lehet röhögni! Jobb, mint egy kettő Usa vígjáték...... :)))))

 

ilko · Őstag (780 hozzászólás) · 2015. április 20. 09:12

Igen, így is fel lehet fogni!:))

 

Törölt felhasználó · 2015. április 20. 09:53

Ha-ha,Te úgy lettél "őstag",hogy egyetlen ide vágó hsz-od nem volt... :)

Meg csajokhoz sem jársz,azaz Te egy kib*sz*tt tr*ll vagy,semmi más... :)

Akkor csak röhögni jársz ide,ismeretlen k*rvákkal meg fórumozókkal spanolgatsz,szerinted ez

mi,ha nem röhejes...:) Ugye,a mondás : madarat tolláról,... Vedd csak magadra,meg az

ismeretlen "haverjaid" is... Akik talán nem az ország másik szegletéből kellene,hogy bele-

szóljanak olyan dolgokba,amikrről f*ngjuk sincs... Ja,itt egyesek adminnak képzelik magukat... :)

Ez mi,ha nem vicces... Igen,tudom,azóta lett rám,és a hsz-aimra szállva,amióta én tituláltam

viccesnek egy valószínűsíthető cimbit... Akinek tudjuk ( mert leírta ),minden p*na jó...

Egészségére!!! :) Nos,elhihetitek,én jobban mulatok rajtatok,mint Ti rajtam... Óvodások... :)

A privátot is ezért fejeztem be,egyetlen megbízható ember kivételével,akiről legalább

kölcsönösen vágjuk,hogy igazi vendégek vagyunk,hasonló ízlésvilággal,meglátásokkal...

Mert én nem fogok itt dolgozó csajokról pletykálni,meg a facén keresgélni őket,stb...

Van jobb dolgom is... Viszont legalább azt írom ide,amit gondolok...Meg lehet,egyes

embereknek ez nem tetszik,de én legalább tudok helyesen írni,érthetően fogalmazni...

Bár ettől még tuti,én vagyok az egész fórumon a legégőbb arc,legalábbis szerintetek...

Akkor én azt mondom,nem jó a látásotok,vagy egyszerűen csak nem vagytok korrektek...

Vagy mindkettő... És a végére,nem egy hónap elteltével hozakodok elő újra egy részemről

már régen lezárt témával.. Ennyi idő kellett,hogy leessen,vagy nálatok még mindig én

vagyok a téma ??? Úgy látszik,érzékeny pontra tapintottam... :)

Na,szóval nekem nem az számít,hogy minek minősítenek,hanem az,hogy számomra

fontos embereknek mi a véleménye... És a Ti véleményetek nem számít,elhihetitek...:)

Szánalmas beírásaitokkal többet nem kívánok foglalkozni,vicces fiúk... :)

Szétööönnn !!!

Raj2 · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. május 10. 10:18

Sydnyrol nem tudtok valamit?!nem folgozik vasarnap?

Pál-Pusztai · Őstag (83 hozzászólás) · 2015. május 10. 15:10

Most nem, szabadnapos! :)

 

Raj2 · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. május 11. 07:17

Sydny ma akkor ferfitarsaim 10 tol-  18 -ig van nagyon szetetnek ujra menni hozza csak nem tudom mindig hivni... :) en hibambol ...

Pál-Pusztai · Őstag (83 hozzászólás) · 2015. május 12. 22:35

Szerencsére megy a szekér motor nélkül is! :)

 

doktornő · Újonc (0 hozzászólás) · 2015. május 15. 09:34

Kedves érdeklődők!  Nagyon szépen megkérek mindenkit, hogy a hirdetésemet olvassátok el és mielőtt felhívtok látogassatok el a weboldalamra is a bővebb infókért és akkor nem kapok értelmetlen telefonokat, mert nem tudjátok értelmezni azt, hogy egyáltalán mit jelent maga a szó, hogy terapeuta :( köszönöm szépen

vendetta · Újonc (49 hozzászólás) · 2015. május 15. 09:45

Sokan alap dolgokat nem értenek:)

Egy bnöm mondta h kézzel illetve sz*jjal törtenő befejezés.....erre megkérdezi a pasi, hogy sz*pás nincs? XD

 

 

 

MILFHUNTER · Tag (290 hozzászólás) · 2015. május 19. 09:45

:D

 

Mókika · Újonc (1 hozzászólás) · 2015. május 20. 05:01

Sziasztok !

A csajszik mostanában m*nny*ért válalnak egy félórát /órát + ***moderálva***, már elég régen voltam piros ***moderálva*** házban ezért kérdezem

Köszi

mekegek · Kvázi-tag (107 hozzászólás) · 2015. május 22. 09:04

Helló!

Én csak érdeklődni akarok.Egy ideje ,ha rákattintok a lányokra,nem jön be az adat.

Csak azt írja ki,hogy "Tölt"

S nem jön be semmi!
Másoknál is van ez?Vagy csak a gépemmel van valami baj?
köszi a válaszokat!


Téma indítva: 2012.06.11., 774 hozzászólás összesen