Tisztelt uraim nemtudom jóhelyre irok-e,de szeretném megkérdezni,hog járt-e közületek úgy hogy meglátogatott egy hölgyet és utánna a hölgy hivogatta
Kérdésem van...
jimmy32 · Újonc (0 hozzászólás) · 2018. június 21. 20:42
Alkony · Újonc (0 hozzászólás) · 2018. június 21. 21:34
Sziasztok vkinek van
tapasztalata sheronnal??
Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · 2018. június 22. 07:46
Legyen eszed és tarts egy olyan telót is amit csak erre a célra ( úgy mint a csajszik is) használsz!! Mikor nincs rá szükséged kikapcsolod, akkor hívogathatja!
vero · Újonc (21 hozzászólás) · 2018. június 22. 20:27
Sziasztok!
Hosszabb kihagyás után szeretnék ismét meglatogatni valakit.
A felsorolt hölgyek közül kit ajánlotok? Mik a tapasztalatok? Minden hölgy jelenleg Debrecenben elérhető.
Alisa 28; Vanda 26; Biankaaa 24; Csenge 23; Kitty 30; Barbi 18; Nicol 21; Christina 23
Köszönöm szépen az infókat előre is!
(Pirivátban is)
Alkony · Újonc (0 hozzászólás) · 2018. június 23. 14:24
Sziasztok, sheron nevezetü hölgyröl van vélemény??
Sanyi30 · Újonc (1 hozzászólás) · 2018. június 23. 15:47
Én Biankaaa24 ajánlom nem fogsz csalódni tapasztalatból mondom
yoloka · Újonc (1 hozzászólás) · 2018. június 25. 19:33
Hello!
Gina 31, körmenden járt már valaki nála? Tapasztalat?
B.PISTI 21053 · Lelkes újonc (110 hozzászólás) · 2018. június 27. 09:35
Vicus 42ről van valakinek infójra?Elöre is köszönöm .Jőhet privátba is.
Dorcsy24 · Újonc (0 hozzászólás) · 2018. június 27. 11:15
Sziasztok. Pápán mi történt?? Nagyon jól ment csörgés csörgés után... Most meg semmi.. Történt valami???? :/
Argo33 · Újonc (1 hozzászólás) · 2018. június 27. 16:36
Sziasztok nem tudjátok azt hogy Debrecenben hol lehet Ázsia lányt találni aki szolgáltató.
cvb · Újonc (18 hozzászólás) · 2018. június 27. 20:24
Erre Én is kiváncsi lennék
Great · Újonc (5 hozzászólás) · 2018. június 28. 00:26
Ki tud ajánlani egy jó francia tanárt ??
gbed350 · Tag (187 hozzászólás) · 2018. június 28. 18:47
Pamela 24-nél vagy Adry 25-nél volt már valaki? Privátba is jöhet info.
Kössssz
ramy · Újonc (0 hozzászólás) · 2018. június 28. 19:11
Vállal hölgy párt nyíregyházán?
Kis csávó · Lelkes újonc (223 hozzászólás) · 2018. június 28. 19:29
Helló makktársak! Timi37-et letesztelte már valaki? Vagy az Orhideáról is jöhetne kis infó. ;-)
Bgdck · Újonc (3 hozzászólás) · 2018. június 29. 05:28
Sziasztok! Timi 46-rol valami infó? Meglátogatnam.
Bubus01 · Újonc (45 hozzászólás) · 2018. június 29. 20:34
Sziasztok olyan lányt keresnék aki Uránvárosban rendel tudnátok ajánlani valakit ? /Pécs/
hajász · Újonc (3 hozzászólás) · 2018. június 29. 22:22
Betti 42 ről tudna írni valaki valamit?
gabi112 · Újonc (24 hozzászólás) · 2018. július 02. 09:56
Sziasztok. Nem rég költöztem Debrecenbe (Derék u.) valaki rendel itt a közelben?
szdavid · Újonc (0 hozzászólás) · 2018. július 02. 16:47
Sziasztok!
Tudtok ajánlani esetleg soproni gyengéd, kedves nőt, akitől nem kapok el semmi nyavaját?
Köszi: szdavid