Kérdésem van...

Myati · Újonc (2 hozzászólás) · 2018. szeptember 05. 08:57

Sziasztok

 

Anett38-ról tudvalaki valamit? Visszatért már a szabadságról? :)

gumibogyó · Újonc (55 hozzászólás) · 2018. szeptember 06. 17:16

 

Ne keresd már szerintem végleg abbahagyta mindenkitől ezt hallom Nekem is hiányzik A művésznő9

 

Norbi1980 · Újonc (0 hozzászólás) · 2018. szeptember 07. 08:41

Sziasztok!

Ismertek itt tocóvölgyi hírdetőt?

car · Újonc (7 hozzászólás) · 2018. szeptember 08. 16:34

Kinga 34-röl tud valaki infót? Akár privátban is!

sandokan89 · Újonc (56 hozzászólás) · 2018. szeptember 08. 20:53

Cindyről lehet tudni valamit mikor tér vissza? Egészen hiányolom

messi14 · Újonc (3 hozzászólás) · 2018. szeptember 09. 08:21

silver 54  röl kérnék iformáciotelőre is köszönőm

Alex14 · Újonc (0 hozzászólás) · 2018. szeptember 09. 08:55

sziasztok

Laura22 nyíregyházáról. tudnátok róla írni

képeken nagyon ütős csaj.

Jmester32 · Újonc (0 hozzászólás) · 2018. szeptember 09. 11:36

Üdv. Szeretnek keresni valakit akivel ketten el lehetne látogatni egy lanyhoz, ha valakit erdekel a két férfi egy nő felállás akkor keressen meg. (Csak heterok)

Gergely27 · Újonc (25 hozzászólás) · 2018. szeptember 09. 15:26

Sziasztok! Szeretném a segítségeteket kérni! Nyíregyen, vagy esetleg Debrecenben keresek olyan hőlgyet, aki több óra alatt vállal keményebb domina játékot, és p"pó szexet is.  Remélem tudtok segíteni, és vállaszaitokat előre is köszönöm.

vero · Újonc (21 hozzászólás) · 2018. szeptember 09. 20:21

Mini 19-ről vélemények? (Debrecen) Most itt nem találtam meg a hírdetést, *** moderálva ***

Képek elég jól sikerültek vagy tényleg így néz ki?

Köszönöm hogy megosztjátok velem a tapasztalataitokat!

dzsigi · Újonc (1 hozzászólás) · 2018. szeptember 10. 08:14

Sziasztok! Tudnátok ajánlani nekem egy hölgyet, aki kismegyer,ill Szabadhegy , József a. Ut közelében megtalálhatok? Új vagyok a városba...  Válaszokar Köszönöm!

Doc · Tag (277 hozzászólás) · 2018. szeptember 10. 08:31

Bettina (31) régebben nem Nati néven hirdetett? Az a név elkopott?

jukker · Újonc (8 hozzászólás) · 2018. szeptember 10. 16:44

Sziasztok!

 

Az alábbi Hölgyekről szeretnék kérdezni Tőletek, kinek milyen tapasztalata volt velük, ha volt?

Ezen a téren kezdő vagyok :)

Mira 29

Laura 26

Dóri 42

Sayuri 26

Zsuzsi 26

 

Előre is köszönöm!

 

Üdv mindenkinek!

tslp · Újonc (5 hozzászólás) · 2018. szeptember 10. 18:00

Sziasztok!

Diát (29) sikerült már elérnie vkinek? Nálam mindig ki van kapcsolva...

Myati · Újonc (2 hozzászólás) · 2018. szeptember 11. 07:24

Üdv! Anett38-ról van valakinek infója? Köszönöm

 

staffi · Őstag (1144 hozzászólás) · 2018. szeptember 11. 09:44

Hivd fel a Ramit vagy a Szöszit és kérdezd meg tőlük! Egy helyen voltak biztos tudnak adni infót róla,  hogy elérherő lesz - e még az Anett38 valaha :D

 

józsi3 · Újonc (2 hozzászólás) · 2018. szeptember 11. 18:01

Sziasztok! Éva (28) - ról van infója valakinek hozzá állás stb.. Kőszi előre is!

Havoc · Újonc (4 hozzászólás) · 2018. szeptember 12. 15:15

Sziasztok! Orchideánál járt már valaki, megköszönném, ha megosztaná tapasztalatát!

Boj26 · Újonc (59 hozzászólás) · 2018. szeptember 12. 22:40

Sziasztok Anett 37-ről tudtok valamit nem hirdet már vagy két hete. Maya 45- ről valaki valamit? Köszi

Jakson · Újonc (24 hozzászólás) · 2018. szeptember 13. 11:49

Sziasztok!

 

Mendy 23-ról van valakinek infója? Én még nem láttam korábban, de lehet, hogy már volt erre.

Képeken nagyon szépnek tűnik, telefonban is kedves, még gondolkodok, hogy hozzá lenne érdemes vagy van még 2 másik kiszemelt :)

Köszi


Téma indítva: 2017.10.10., 2337 hozzászólás összesen