Kérdésem van...

Jakson · Újonc (24 hozzászólás) · 2018. szeptember 13. 11:55

Most csak én nem látom a hirdetését? 

Én beszéltem vele, hogy hétvégén is itt lesz-e még, azt mondta igen szóval úgy terveztem, hogy ő lesz az egyik jelölt.

Valakinek van más infója?

 

koviubi · Újonc (0 hozzászólás) · 2018. szeptember 13. 13:29

Sziasztok!
Vivienn (34)-nél volt már valaki? Véleményt, tapasztalatot tudna valaki írni vele kapcsolatban?
Üdv.

ronnie · Újonc (54 hozzászólás) · 2018. szeptember 14. 19:02

Soffy (28 , jelenleg Nyiregyháza , de lattam Debrecenben is) -val kapcsolatban valakinek info / élmény? Köszi

Törölt felhasználó · 2018. szeptember 15. 11:30

Sziasztok!

Amandárol véleménye valakinek ? Volt már szerencséje hozzá valakinek? Komáromtól pár km-re válal kocsis kalandot! 

kcr1 · Újonc (24 hozzászólás) · 2018. szeptember 15. 14:03

Sziasztok! A szombathelyi Íziszről érdeklődnék! Kinek milyen tapasztalata van vele? Illetve a szombathelyi lányok közül kit ajánlanátok? Köszönöm szépen a válaszokat előre is! Üdv:kcr

fröcsike · Újonc (3 hozzászólás) · 2018. szeptember 15. 14:40

Sziasztok

Letty 20 -nal járt mar valaki.? Regebben Wendy névvel is hirdetett, de volt meg egyéb is. Koszonom

futar · Újonc (44 hozzászólás) · 2018. szeptember 16. 09:33

Hali. Aki jart mar Tundi 45-nel kerm irjon par for velemenyt rola ....meg rdekelne Vivien 34, Berni26 , Lotti20 ......elore is koszi.

Austin · Újonc (105 hozzászólás) · 2018. szeptember 16. 19:45

Nem voltam nála, de nálam alapból felejtősek az olyan szolgáltatók akiknél gyakori a név váltás. Aki korrekt szolgáltatást nyújt, annak nincs szüksége név váltásra. Szerintem.. :) 

 

cvb · Újonc (18 hozzászólás) · 2018. szeptember 17. 19:22

Debrecenbe tud valaki néger csaj ? Szivesen kiprobalnek egyet.....

Bubus01 · Újonc (45 hozzászólás) · 2018. szeptember 18. 10:54

Sziasztok Netty (41) jelenleg Pécsen hirdet van valakinek tapasztalata vele kapcsolatban?

NooorbI · Újonc (4 hozzászólás) · 2018. szeptember 18. 19:36

Sziasztok tudtok olyan lányt Debrecenben aki vállal popot? Tudom hogy van egy kettő de még nem jártam náluk ezért olyan véleményét kérném aki már volt

Krisz96 · Újonc (0 hozzászólás) · 2018. szeptember 19. 12:12

 

Kommentek alapján érdemes meglátogatni. Mindent bevállal a csajszi?

Bobo1234 · Újonc (10 hozzászólás) · 2018. szeptember 19. 21:41

Sziasztok!

 

Az Anett - Sehi szalon teljesen kihalt? Van most valaki a 20-onéves fronton akit érdemes meglátogatni?

dzsigi · Újonc (1 hozzászólás) · 2018. szeptember 20. 10:46

Sziasztok! győrben Kismegyer ill. Szabadhegy környékén tudna balaki hölgyet ajánlani? Köszönöm

staffi · Őstag (1144 hozzászólás) · 2018. szeptember 21. 09:16

Hagyd ki :(

 

humm · Kvázi-tag (125 hozzászólás) · 2018. szeptember 21. 14:38

Lili 18 (Debrecen) befejezte volna? Menni akartam hozzá, de nem látom a hirdetést.

Bubus01 · Újonc (45 hozzászólás) · 2018. szeptember 23. 15:46

Sziasztok a héten Nagykanizsán leszek atutazoban véleményeket kérnék kit ajánlotok, kit érdemes meglátogatni?

picúr · Kvázi-tag (182 hozzászólás) · 2018. szeptember 23. 16:31

Ninettke befejezte?

gumibogyó · Újonc (55 hozzászólás) · 2018. szeptember 24. 06:31

Szabolcsban van olyan csaj, vagy pár aki komplett párt is fogad egy 4-es prívát bulira?

Csinos 40 alatti csajjal! 

Robilover · Újonc (26 hozzászólás) · 2018. szeptember 24. 15:16

Sziasztok!

Kérdéssel fordulnék hozzátok: Valaki próbálta már Vivienn (24)-t? Azt írja nincs lakása, helye, de ha olvasnék róla valami pozitív véleményt, akkor lehet elvinném egy autós körre, mert a képeken nagyon csinkó! ;)

Mésik kérdésem a városunkon kívül kalandozókhoz: Valaki volt már Debrecenben Nati (21)-nél? Valami isteni dudái vannak a képeken, és árad a képeiből az erotika. Lehet megérne egy debreceni kört! :D

A válaszokat akár privát üzenetben is várom, vagy itt a fórumban, és előre is köszi!


Téma indítva: 2017.10.10., 2337 hozzászólás összesen