Navigátor· Kvázi-tag (191 hozzászólás)· 2024. augusztus 29. 17:13
Voltam nála párszor, igaz nem mostanában. Olyan mint a képeken, korához képest nagyon csinos, valóban annyi idős lehet. Jól odateszi magát, amolyan igazi szeretkezés érzésem volt. Mostanában is hívtam egyszer-kétszer, végül nem mentem, a rózsa csokor eléggé megnőtt nála is.
Viszont bátran ajánlom Kata 41-et!
Nándi· Őstag (838 hozzászólás)· 2024. augusztus 29. 18:48
Nincs itt semmi nosztalgia!
A magam módján arra akartam utalni hogyan kezdtem "rostálni" tanulni.
Ami valamennyire ( nagyképűség nélkül mondom) sikerült is.
Az utóbbi pár évből nem is tudok példát hozni abba a bizonyosba való beletenyerlésről!
törpapa· Lelkes újonc (267 hozzászólás)· 2024. augusztus 29. 20:01
Meg a Panoneszkort.....
német villszer· Újonc (46 hozzászólás)· 2024. augusztus 30. 09:13
Navigátor hozzászólásodhoz teljes mértékben egyetértek. A rózsa csokrok száma drasztikusan emelkedett. Sajnos már szolgáltatók minősége ennek nem egyenes arányban javult.A héten felakartam keresni 1nyiregyi hölgyet aki megtisztelte városunkat.Telefon beszélgetésünk után az ezredes lelohadt mi után a hölgy közölte a tarifát.Tévedések elkerülésére végett kitudtam volna fizetni. Bizonyos korosztály nevezzük "milf-matura"is elszállt az árakkal.
spray· Újonc (242 hozzászólás)· 2024. augusztus 30. 11:21
meg félóráért...
üdv:
spray
Nándi· Őstag (838 hozzászólás)· 2024. augusztus 30. 12:03
Én meg sem kérdezem mi és mennyi!
Leteszem mert kézbe soha nem adom,ha elsőre vagyok megkérdezem elég e!
Soha nem kaptam olyan választ, hogy tegyek még hozzá.
Lehet ezt így is csinálni.
spray· Újonc (242 hozzászólás)· 2024. augusztus 30. 12:35
így sem rossz....
és mindig azonos tarifákat adsz, vagy függ a hölgytől is?
üdv:
spray
Törölt felhasználó· 2024. augusztus 30. 13:36
....
Szia
Nem ön reklám volt..
Nem szoktam magamról írni
És ritkán vagyok itt fent
Törölt felhasználó· 2024. augusztus 30. 13:38
Szia
Elnézést kérek hogy így jártál velem ne haragudj
spray· Újonc (242 hozzászólás)· 2024. augusztus 30. 14:07
nem is rólad szólt, ha jól emlékszem
üdv:
spray
Nándi· Őstag (838 hozzászólás)· 2024. augusztus 30. 16:52
Szia!
Írták is, hogy félre ment!
Egyáltalán nem rólad szólt a történet!
A törölt hozzászólás volt valamiféle reklám!
Nándi· Őstag (838 hozzászólás)· 2024. augusztus 30. 16:54
Függ! :D
ninja10· Újonc (25 hozzászólás)· 2024. augusztus 31. 09:06
Üdv urak .
Vanessza 32 vagy Tina 26 rol van vkinek infoja ? Az utobbi akármikor hivom nem veszi föl vagy kivan kapcsolva...
Nándi· Őstag (838 hozzászólás)· 2024. szeptember 01. 07:58
https://videkilany.hu/104639
Úgy 21 éves mint ahogyan én 18!! :D
Miért kell ekkora ordasat kamuzni?
Orbit· Újonc (1 hozzászólás)· 2024. szeptember 01. 17:35
Sziasztok.
Debrecen vagy környékén keresnék 2 olyan ígényes csajt akik együtt fogadnak. Dekoratív, lehetőleg dúskeblű, vadóc csajokat preferálom. Tudtok ilyen csajokat ajánlani?
Lacibetyár· Újonc (186 hozzászólás)· 2024. szeptember 01. 18:47
ez úgy van, ahogyan a bölcsek mondják.
a hirdető hölgy, megbízható forrásból: közelebb van a 40-hez mint a 30-hoz.
nem értem a moderátorok miért engednek meg ilyen mértékű torzítást.
Nándi· Őstag (838 hozzászólás)· 2024. szeptember 02. 14:36
Lehet ezt kulturáltan!
Nem rontok ajtóstól a házba!
Nálam már ott kiesik a csaj ha azzal a darálós szöveggel nyit mi és mennyi meg extrák!
Nézd nem ma kezdtem, szereztem némi rutint kapiskálom mennyit kell letennem, hogy ne érezze egyikünk se kellemetlenül magát!
spray· Újonc (242 hozzászólás)· 2024. szeptember 02. 15:16
és ha mán telefonba bemongya?? a rózsacsokrok méretit??
üdv:
spray
spray· Újonc (242 hozzászólás)· 2024. szeptember 02. 15:58
jja
de ahogy irta azt is lehet kulturaltan
nálam pl tejjjjessen belefér, már telefonban a tájékoztatás keretei között
nna mindegy , engeggyük el....
;-P
üdv:
spray
Nándi· Őstag (838 hozzászólás)· 2024. szeptember 02. 16:03
Nálam alap, hogy valamennyire lehessen kommunikálni a kiszemeltel!
Hidd ell vannak akikkel lehet!
Meg olyanok is akikkel nem!
Utóbbiakhoz menj te. :D
Téma indítva: 2010.02.25., 21417 hozzászólás összesen