Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
zoro · Újonc (7 hozzászólás) · 2013. augusztus 03. 07:01

jó napot mindenkinek van egy lány aki Debrecenben dolgozik ,és sok mindent nem tudnak,még rola.ha valakit érdekel ,elmondom.

zoro · Újonc (7 hozzászólás) · 2013. augusztus 03. 07:55

Tévedtem pesti  csaj,csak hasonlit nagyon!

laszkics · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. augusztus 03. 22:12

Egy kis informácó két csajszról. A mi nap felhívtam Grétit és azt mondta a telóba hogy tegnap már elmondtam hogy mennyi !!!Érdekes mert én nem is hívtam !!!!Nagyon durva hangja volt (rémisztő volt amilyen hangon beszélt. Csodálkoztam is mert a beszámolók alapján jobbat vártam.Hát csalódtam és nem igen fogom mégegszer hívni.Felejtős !!!!!!!!!!!!!!  A másik hölgyemény a Luca. Őt sikerült elérnem el is mentem hozzá bánatomra. Nagyon siet néhány perc franci után rögtön kérdezte hogy húzhatjuk a gumit???Fél óra helyet 10 perc sem kellett és vége volt mindennek. Amúgy szép meg csinos is de a hozzáállása nem tetszett. Úgy van vele hogy minél hamarabb legyen vége. Kár. Biztos hogy Ő hozzá sem megyek többet.

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2013. augusztus 04. 00:39

Azért ha ilyen helyre vetekedsz Hajdúban jó ha te is nézel ki valahogy. Bocs!

Nagy a kínálat , és nekik is van kiből válogatni!

 

Gréti32 · Újonc (35 hozzászólás) · 2013. augusztus 04. 07:49

laszkics!

 

Egy telefon beszélgetés alatt elég sok minden leszűrhető,pláne ha még rutinos is vagy hozzá... Én kifejezetten örülök ha tényleg felejtős vagyok a számodra,hiszen nem egyást keressük!!!!!!! XD

 

Fűnyíró · Újonc (8 hozzászólás) · 2013. augusztus 04. 08:58

Tegnap voltam másodjára Gombócnál. Egy Istennő. Kapcsolatfelvételnél kedves, barátságos. A lakás jól megközelíthető. A fotók eredetik. A csodálatos, eredeti  cickókkal van megáldva. A feneke hihetetlenül kemény, a fiatal lányok irigységgel tekinthetnek rá. Biztos, hogy máskor is fel fogom keresni, mert beszélgetni is lehet vele.

Ajánlom mindenkinek, aki szereti a nőiesen telt, kedves, valódi Nőket.

hakkinen · Újonc (9 hozzászólás) · 2013. augusztus 04. 20:48

Szerintetek kihez lenne érdemes elmenni a párommal. Szívesen kipróbálnék egy 2:1 állapotot. Lehetőleg egyszemélyes vállalkozó legyen, managerre nincs igényem. Kb.: 1h-ról lenne szó.

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2013. augusztus 05. 02:34

velem ugyanezt csinálta annó, nem veled volt a baj, ő ilyen.

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2013. augusztus 05. 02:37

Sopron, Győr, Kecskemét vonalon "jött le" Debibe :) Keresgéjetek rá ezen városok fórumain is, van pár találat.

Amúgy kissé érdekesek a képei. Van ahol szexi és aranyos van ahol meg... Nem tudom melyikhez közelít inkább élőben.

 

lacus@ · Újonc (8 hozzászólás) · 2013. augusztus 05. 16:05

Üdv!!!

Egy pozizív élményről  írnék Bogi 36-ról! Sokáig nézegettem, és tegnap egy telefon egyeztetés után, meglátogattam!!!  A telefonban már feltünt hogy, kedves ,jókedélyű ,és nagyon egyszerűen megtalálható a kis lakás. Amit ígért a telefonban az Bőven megvolt.... :)))) Amit tudatnék kedves kollégák az az, hogy egy kellemes csalódás a hölgy!!! Mikor kinyitotta az ajtót egy nagyon szép arcú mosoly album fogadott, óriási keblekkel, nagy kerek fenékkel!!!! Azonnal feloldódtam, de nagyon közvetlen is, a szex kíváló,magas színvonalon van a leányzó :)))!!!! Az aktusok között beszélgettünk, és bármihez hozzászól, egy igazi barátnő filling!!!Ajánlom nektek, én még biztosan megyek hozzá!És remélem ismét remegő lábakkal jövök el:)))))))))

Virág202 · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. augusztus 05. 23:47

Szasztok!

 Az észrevételeim ezzel az oldallal kapcsolatban.... mind a hírdetők, mind a hozzászólók többsége kamu... hazugság az egész!


Vannak olyan hírdetők, akik feladják a híretésüket 3-4  ki tudja hány néven...!

 

 Édeseim, ha nem kellettek,  akkor csinálhattok bármennyi hírdetést, akkor sem kellettek senkinek...!


 Mert csak a vak nem látja, hogy hamis a hírdetés, és ezzel a látogatók figyelmét is felhívnám a háttérre, illetve a híretések szövegére, amik 100 % osan megegyeznek csak a név más, hogy hazugság az egész csak ugy gondolják a kis lányok ha így nem, akkor úgy tudnak érvényesülni, de ez egy tév hit !!!!

 

Mert ez már nem a régi rendszerről szól, ahol nézhettél ki bárhogy akkor is tudtál keresni... ez már egy elég nagy küzdelem a p*nz*rt, ahol még a szilikonos, kedves, szép  lányok, akik sokat küzdöttek a külsejükért és sok mindent átéltek, sajnos... ők sem tudna érvényesülni!


Illetve ez igaz a hozzázólók, látogatók részéről is , hiszen sokszor valótlant állítanak,  ők a háttérben lehetnek irigy lányok.... akik hozzájuk tartoznak, illetve olyan látogatók is akik  nem kaphatták meg a bizonyos lányt, mert bizonyos dolgokat nem vállalt ! 

 

De ugy gondolom ezek itt és sehol sem helyén valók!!!

 

Főleg azok a hozzászólások és hírdetések, amik a valótlant állítják ezeknek semmi értelme,mert mindenkit csak becsapnak ezzel !!! 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2013. augusztus 06. 00:42

Akarsz róla beszélni? :)

 

passeng · Lelkes újonc (51 hozzászólás) · 2013. augusztus 06. 05:44

Hello!

 

Érdeklődnék járt-e már valaki a malna67 kukac szabadlevél mail című hölgynél aki az aprók között hirdet? Szőkés haj szolis bőr!

Egy két infót irhatnátok rola ha akad!

Előre is köszi!

 

Lance · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. augusztus 06. 20:47

Sziasztok! Vikiről (20) szeretnék tapasztalatokat, volt e már nála valaki?

keresztény · Újonc (4 hozzászólás) · 2013. augusztus 07. 07:19

sziasztok. lehet nem témához illik. de csak bennetek van az utolsó reményem.

 

keresnék egy chipendale fiu-t egy lanybucsu fö estfénypontjának. ha valaki olvassa a levelem és tud ilyen fiut, léccives irjatok mar nekem  nevet, mobil számot.  ***moderálva***.  10 lany lenne a bulin.

 

köszönöm 

humm · Kvázi-tag (125 hozzászólás) · 2013. augusztus 07. 08:44

Ezt megerősítem, pont ilyen volt velem is

 

olaszboy · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. augusztus 07. 15:53

Szia! Engem érdekel a dolog, hívj fel és megbeszéljük. +36 70 284-****

 

Don · Újonc (16 hozzászólás) · 2013. augusztus 08. 12:53

Sziasztok. 
Tudnátok információt adni arről a lánykáról https://videkilany.hu/30023-dori
Akár privát üzenet formájában is.
Előre is köszönöm. :)
Üdv Don 

Buch · Újonc (14 hozzászólás) · 2013. augusztus 08. 13:08

Sziasztok!

Látom sok az információkérés..., én is ezt szeretném.

Bianka20 -ról van e valakinek valamilyen élménye?

Nem igazán találtam róla véleményt, pedig igen sokan jelöltétek "kedvencnek".....

 

Amennyiben tudtok, segítsetek!

 

Előre is köszönöm.

Buch

Buch · Újonc (14 hozzászólás) · 2013. augusztus 08. 13:22

Passeng!

 

Én már voltam nála 2-3(kb. 2 év alatt) alkalommal.

István streeten rendel, egyedül. A jó benne, hogy nonstop rendel, így előfordult, hogy esti bulik után felugrottam hozzá. Érdekes a külleme, telefonon keresztül a hangja.... talán, egy kis "vonó" van benne.

Ám ettől függetlenül, normális a hozzáállása, kedves. NFV alap, az aktusokat is bírja.

Ami még egyedi nála, az az ***moderálva***

Az utóbbi időben, mintha egy "pár" kilóval több lenne....

Nem tudom, hogy ajánljam e vagy nem.. nehéz eldöneni, de azért *r/érték arányban jónak tűnik.

Remélem, tudtam segíteni!

 

Üdv.:Buch

 

 

 


Téma indítva: 2010.02.25., 21417 hozzászólás összesen