jó napot mindenkinek van egy lány aki Debrecenben dolgozik ,és sok mindent nem tudnak,még rola.ha valakit érdekel ,elmondom.
Szexpartner fórum debrecen
Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
zoro · Újonc (7 hozzászólás) · 2013. augusztus 03. 07:01
zoro · Újonc (7 hozzászólás) · 2013. augusztus 03. 07:55
Tévedtem pesti csaj,csak hasonlit nagyon!
laszkics · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. augusztus 03. 22:12
Egy kis informácó két csajszról. A mi nap felhívtam Grétit és azt mondta a telóba hogy tegnap már elmondtam hogy mennyi !!!Érdekes mert én nem is hívtam !!!!Nagyon durva hangja volt (rémisztő volt amilyen hangon beszélt. Csodálkoztam is mert a beszámolók alapján jobbat vártam.Hát csalódtam és nem igen fogom mégegszer hívni.Felejtős !!!!!!!!!!!!!! A másik hölgyemény a Luca. Őt sikerült elérnem el is mentem hozzá bánatomra. Nagyon siet néhány perc franci után rögtön kérdezte hogy húzhatjuk a gumit???Fél óra helyet 10 perc sem kellett és vége volt mindennek. Amúgy szép meg csinos is de a hozzáállása nem tetszett. Úgy van vele hogy minél hamarabb legyen vége. Kár. Biztos hogy Ő hozzá sem megyek többet.
Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2013. augusztus 04. 00:39
Azért ha ilyen helyre vetekedsz Hajdúban jó ha te is nézel ki valahogy. Bocs!
Nagy a kínálat , és nekik is van kiből válogatni!
Gréti32 · Újonc (35 hozzászólás) · 2013. augusztus 04. 07:49
laszkics!
Egy telefon beszélgetés alatt elég sok minden leszűrhető,pláne ha még rutinos is vagy hozzá... Én kifejezetten örülök ha tényleg felejtős vagyok a számodra,hiszen nem egyást keressük!!!!!!! XD
Fűnyíró · Újonc (8 hozzászólás) · 2013. augusztus 04. 08:58
Tegnap voltam másodjára Gombócnál. Egy Istennő. Kapcsolatfelvételnél kedves, barátságos. A lakás jól megközelíthető. A fotók eredetik. A csodálatos, eredeti cickókkal van megáldva. A feneke hihetetlenül kemény, a fiatal lányok irigységgel tekinthetnek rá. Biztos, hogy máskor is fel fogom keresni, mert beszélgetni is lehet vele.
Ajánlom mindenkinek, aki szereti a nőiesen telt, kedves, valódi Nőket.
hakkinen · Újonc (9 hozzászólás) · 2013. augusztus 04. 20:48
Szerintetek kihez lenne érdemes elmenni a párommal. Szívesen kipróbálnék egy 2:1 állapotot. Lehetőleg egyszemélyes vállalkozó legyen, managerre nincs igényem. Kb.: 1h-ról lenne szó.
marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2013. augusztus 05. 02:34
velem ugyanezt csinálta annó, nem veled volt a baj, ő ilyen.
marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2013. augusztus 05. 02:37
Sopron, Győr, Kecskemét vonalon "jött le" Debibe :) Keresgéjetek rá ezen városok fórumain is, van pár találat.
Amúgy kissé érdekesek a képei. Van ahol szexi és aranyos van ahol meg... Nem tudom melyikhez közelít inkább élőben.
lacus@ · Újonc (8 hozzászólás) · 2013. augusztus 05. 16:05
Üdv!!!
Egy pozizív élményről írnék Bogi 36-ról! Sokáig nézegettem, és tegnap egy telefon egyeztetés után, meglátogattam!!! A telefonban már feltünt hogy, kedves ,jókedélyű ,és nagyon egyszerűen megtalálható a kis lakás. Amit ígért a telefonban az Bőven megvolt.... :)))) Amit tudatnék kedves kollégák az az, hogy egy kellemes csalódás a hölgy!!! Mikor kinyitotta az ajtót egy nagyon szép arcú mosoly album fogadott, óriási keblekkel, nagy kerek fenékkel!!!! Azonnal feloldódtam, de nagyon közvetlen is, a szex kíváló,magas színvonalon van a leányzó :)))!!!! Az aktusok között beszélgettünk, és bármihez hozzászól, egy igazi barátnő filling!!!Ajánlom nektek, én még biztosan megyek hozzá!És remélem ismét remegő lábakkal jövök el:)))))))))
Virág202 · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. augusztus 05. 23:47
Szasztok!
Az észrevételeim ezzel az oldallal kapcsolatban.... mind a hírdetők, mind a hozzászólók többsége kamu... hazugság az egész!
Vannak olyan hírdetők, akik feladják a híretésüket 3-4 ki tudja hány néven...!
Édeseim, ha nem kellettek, akkor csinálhattok bármennyi hírdetést, akkor sem kellettek senkinek...!
Mert csak a vak nem látja, hogy hamis a hírdetés, és ezzel a látogatók figyelmét is felhívnám a háttérre, illetve a híretések szövegére, amik 100 % osan megegyeznek csak a név más, hogy hazugság az egész csak ugy gondolják a kis lányok ha így nem, akkor úgy tudnak érvényesülni, de ez egy tév hit !!!!
Mert ez már nem a régi rendszerről szól, ahol nézhettél ki bárhogy akkor is tudtál keresni... ez már egy elég nagy küzdelem a p*nz*rt, ahol még a szilikonos, kedves, szép lányok, akik sokat küzdöttek a külsejükért és sok mindent átéltek, sajnos... ők sem tudna érvényesülni!
Illetve ez igaz a hozzázólók, látogatók részéről is , hiszen sokszor valótlant állítanak, ők a háttérben lehetnek irigy lányok.... akik hozzájuk tartoznak, illetve olyan látogatók is akik nem kaphatták meg a bizonyos lányt, mert bizonyos dolgokat nem vállalt !
De ugy gondolom ezek itt és sehol sem helyén valók!!!
Főleg azok a hozzászólások és hírdetések, amik a valótlant állítják ezeknek semmi értelme,mert mindenkit csak becsapnak ezzel !!!
Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2013. augusztus 06. 00:42
Akarsz róla beszélni? :)
passeng · Lelkes újonc (51 hozzászólás) · 2013. augusztus 06. 05:44
Hello!
Érdeklődnék járt-e már valaki a malna67 kukac szabadlevél mail című hölgynél aki az aprók között hirdet? Szőkés haj szolis bőr!
Egy két infót irhatnátok rola ha akad!
Előre is köszi!
Lance · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. augusztus 06. 20:47
Sziasztok! Vikiről (20) szeretnék tapasztalatokat, volt e már nála valaki?
keresztény · Újonc (4 hozzászólás) · 2013. augusztus 07. 07:19
sziasztok. lehet nem témához illik. de csak bennetek van az utolsó reményem.
keresnék egy chipendale fiu-t egy lanybucsu fö estfénypontjának. ha valaki olvassa a levelem és tud ilyen fiut, léccives irjatok mar nekem nevet, mobil számot. ***moderálva***. 10 lany lenne a bulin.
köszönöm
humm · Kvázi-tag (125 hozzászólás) · 2013. augusztus 07. 08:44
Ezt megerősítem, pont ilyen volt velem is
olaszboy · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. augusztus 07. 15:53
Szia! Engem érdekel a dolog, hívj fel és megbeszéljük. +36 70 284-****
Don · Újonc (16 hozzászólás) · 2013. augusztus 08. 12:53
Sziasztok.
Tudnátok információt adni arről a lánykáról https://videkilany.hu/30023-dori
Akár privát üzenet formájában is.
Előre is köszönöm. :)
Üdv Don
Buch · Újonc (14 hozzászólás) · 2013. augusztus 08. 13:08
Sziasztok!
Látom sok az információkérés..., én is ezt szeretném.
Bianka20 -ról van e valakinek valamilyen élménye?
Nem igazán találtam róla véleményt, pedig igen sokan jelöltétek "kedvencnek".....
Amennyiben tudtok, segítsetek!
Előre is köszönöm.
Buch
Buch · Újonc (14 hozzászólás) · 2013. augusztus 08. 13:22
Passeng!
Én már voltam nála 2-3(kb. 2 év alatt) alkalommal.
István streeten rendel, egyedül. A jó benne, hogy nonstop rendel, így előfordult, hogy esti bulik után felugrottam hozzá. Érdekes a külleme, telefonon keresztül a hangja.... talán, egy kis "vonó" van benne.
Ám ettől függetlenül, normális a hozzáállása, kedves. NFV alap, az aktusokat is bírja.
Ami még egyedi nála, az az ***moderálva***
Az utóbbi időben, mintha egy "pár" kilóval több lenne....
Nem tudom, hogy ajánljam e vagy nem.. nehéz eldöneni, de azért *r/érték arányban jónak tűnik.
Remélem, tudtam segíteni!
Üdv.:Buch