Ariel nagyon gáz.Régen a csapon rendelt de 2 percel tul csusztam és mint egy őrült ugy ordibált hogy nem értik meg az emberek ezt meg azt én meg ott álltam :) szo szerint és gondolkozhattam h mit csináljak .Soha többet hozzá ....Valaki tud ajánlani csinos kiegyensulyozott leányzot ? köszi
Szexpartner fórum debrecen
Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
zsolty · Kvázi-tag (105 hozzászólás) · 2013. augusztus 08. 18:09
zsolty · Kvázi-tag (105 hozzászólás) · 2013. augusztus 08. 20:38
Bocsánat de nem hazudom mert 20percet beszéltünk igy 2 percet csusztam ! De azt meg nem mondtad hogy a zuhanyzás is ebbe tartozik bele..... szeretném ha felvállalnád
Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · 2013. augusztus 08. 20:56
Jártam többször is Arielnél és soha nem tapasztaltam olyasmit amit leírtál, pedig vittem túl az időt! Szerintem egy nagyon korrekt szolgáltató.
zsolty · Kvázi-tag (105 hozzászólás) · 2013. augusztus 08. 23:33
Ugy látom akkor nem olvasstad el azeket a sorokat amit ő irt mert ott egyértelmü hogy felháborodott.Ezzel is elismerve hogy igazam van .De hát ennyi év után nem csoda ha kikészült idegileg.
marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2013. augusztus 09. 08:25
Lola(22)=Karolina(23)
nem ajánlott
Törölt felhasználó · 2013. augusztus 09. 08:38
zsoltyka Ennyire savanyú a szöllő? szerintem egyedi eset lehettél a leányzónál! Ha csak 15 - 20 perces programra van ***moderálva***, időről nem beszélek mert ahogy veszem azt túl szeretted volna húzni! :) Ne Ariel MINŐSÉGI szolgáltatásaira vágyj! Ő egy ETALON a sz*lg*ltatók között!!
imike123 · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. augusztus 09. 09:10
Van valakinek véleménye erről a lányról?
https://videkilany.hu/30023-dori
marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2013. augusztus 09. 09:17
igen van!
csinoska :)
maximus23 · Újonc (7 hozzászólás) · 2013. augusztus 09. 09:31
Ennyire perc alapú a dolog? Remélem blokkot azért kaptál... :)
Örülök hogy én még nem jártam így... már az ordibálás, csúszás elfordult... és még én szóltam.. én marha :D
Nemtudom... nekem is volt hogy a megrendelővel kellett volna beszélnem 30 percet még se ugattam le a fejét mert 1ó 10 percig tartott a megbeszélés...
Biztos velem van a baj de számoma bicskanyitogató ,hogy egyes lányok mennyire nem érzik hogy ami nekik ***moderálva*** és akkor még bőkezű vagyok jobban meggondolva :S
Dehát biztos velem van a baj... hogy nem születtem szép nőnek...
Na most biztosan jó sok embernek a lelkébe gázoltam... elnézést, csak megosztottam a véleményem
Ezért szép dolog ez az Internet :)
Üdv, Maximus.
Orfeusz · Újonc (41 hozzászólás) · 2013. augusztus 09. 09:50
Üdv !
Tina (23) -ról van valakinek információja ? Régen nem Pannika néven hirgetett ?
Örömmel fogadnám akár privátban is. Köszönöm.
snoopy · Lelkes újonc (50 hozzászólás) · 2013. augusztus 09. 10:36
Bianka (20):
A délibáb környékén lehet vele találkozni, bejutás könnyen ment, kecó a szokásos színvonal. A lány alacsony, vékony, kislányos alkat, a combját, derekát szinte egy kézzel át lehet fogni, cici mérete is ennek megfelelő. Kedves, semmi különös, szerintem vannak nagyapai ágon dán rokonai, de nem zavaró. Átlagos ajándékot kell vinni, némi extrából is lehet csemegézni, alapban NF előjáték, csók. Az akció rendben volt, nem mondom, hogy belead apait-anyait, de el tudom képzelni, hogy többszöri látogatással, összeszokással lehet emelni a műsor színvonalát. Ki lehet próbálni, szerintem nagy csalódás nem ér.
snoopy · Lelkes újonc (50 hozzászólás) · 2013. augusztus 09. 10:40
Én most megint egy jó masszázsra vágyom. Kit mondanátok most? Korin, Ryta, Niky? Vagy jobban járok, ha újra Elvirához megyek?
Spartacus · Újonc (30 hozzászólás) · 2013. augusztus 09. 11:48
Szia Snoopy!
***moderálva***
Niky:nála is jártam, neki egyáltalán nem a masszázs az erőssége, sőt...franciával fejezi be,nem rossz..A képek amik itt vannak fent előnyösek róla,az életben kicsit másképp néz ki..Nem csúnya,de súlyfelesleg jócskán van rajta..
Ryta:Na nála még nem jártam,de ahogy itt olvasom, ő sem a masszázs tudományával vonul be a történelembe..De a szexben nagyon jó,vérbeli profi..Őt még meg fogom látogatni..
Elvira????Hmmmmm...az a nő nekem egy nagy talány..egyszer már sikerült nagy nehezen utolérni telefonon,nagyon kedves volt a telefonban..Nem sikerült akkor időpontot egyeztetni...Azóta is próbálom hívogatni,de nem tudom utol érni..Nagyon jók az új képei,tetszenek..Valaki tud róla esetleg valami infót?Vagy hogy utolérni hogy lehet???
ART015 · Újonc (17 hozzászólás) · 2013. augusztus 09. 13:46
Elvira:a lehető legjobb választás függő lettem ha egyszer sikerül hozzá bejutnod és kulturált vagy utánna nem lesz nehéz elérned egész előtt 10percel próbálkoz.1:a tisztaság nálla példátlan a patikába nincs olyan rend bevallom a fürdőszobába felnyultam egy csőhöz és ledöbbentem eggyetlen porszem se.törölközö hofehér stocokba igényesen üvegszekrényben.2:a hölgy jol néz ki igényes magára nem csak a környezetére bár egy kicsit izmosabb.... szép szilikon cicik.3:a masszázs szerintem szekszerű kemény svéd a meleg olajos lingamja utánnozhatatlan de a csúcs a felsőtestes csuszkája az felér bármilyen szexel.4a masszázs rendesen masszázs olajjal történik ami igen ritka az itt hirdetők között sőt.5:*r érték arány nagyon jó elszámolás utolag ami azt jelenti megbíz benned.5:szext nem érdemes feszegetni sztem türelem ......term.Egy pici negativum a meleg olajos közben is csacsog megy az andalító zene a csodálatos masszázsal próbálok eggy lenni vele átradni magam de így kicsit nehezebb.Voltam pár helyen de nállam ő a legajánlottab!!!
zsolty · Kvázi-tag (105 hozzászólás) · 2013. augusztus 09. 14:00
Még egy pohár vizet sem :D . Na azért nem kell itt szép nőnek lenni hogy dolgozzhass :) Lásd ..........
zsolty · Kvázi-tag (105 hozzászólás) · 2013. augusztus 09. 14:01
Kicsit manageres a szöveged ,változtass rajta!
snoopy · Lelkes újonc (50 hozzászólás) · 2013. augusztus 09. 15:08
A Dalma nevű lánynál nem voltam anno, így ezt sem megerősíteni, sem cáfolni nem tudom. :)
kisfonok1 · Újonc (33 hozzászólás) · 2013. augusztus 09. 15:13
Kedves ART015!
Nem bántás képpen, csak hogy ne vezesd félre az érdeklődőket az eléréssel kapcsolatban. A Hölgy 1,5 órás programokat csinál, vagyis minden második órában az általad javasolt taktika nem jöhet be. Hívni reggel érdemes 8-10 között, de inkább 8 ó 5 perckor, mint 9 ó 30-kor. Egyébként az első 5 ponttal egyetértek maximálisan. Hogy utána mire gondoltál?:)...
Buch · Újonc (14 hozzászólás) · 2013. augusztus 09. 15:33
Snoopy!
Köszönöm.... teszek egy próbát!
Üdv.: Buch
kisfonok1 · Újonc (33 hozzászólás) · 2013. augusztus 09. 15:39
Kedves Spartacus!
Mivel már mindegyik Hölgynél volt szerencsém megfordulni, ezért vettem a bátorságot, hogy hozzászóljak. ***moderálva*** A minőség az általad vett sorrendiség szerint javul és igen nagy az ugrás a 3. és 4. versenyző között. Sok szerencsét!