Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2013. augusztus 25. 11:54

Maya(29): Bogi(30)-al rendel együtt a Poliudvarban.

 

Pozitív: Ingyen parkolás, normál árak, szép arc, csinos magas csaj, jó 4-es franciska, kedves. Jól pakolható, nem nyafog, odateszi magát. Pici cicik, pici popsi, nádszál vékony leány! A poliudvarhoz képest viszonylagos diszkréció.

Üdítővel kínál, és értelmesen ellehet vele beszélgetni!

Negatív: Szerintem a már korábban Gróf által említett m*dame alá tartoznak a csajok. Így körülményes az odajutás. Ide menj, oda menj, várj ennyit, várj annyit, ne ide gyere egyből, hanem a felső emeletre...stb. A fürdőszoba 10/4.

 

Összességében ajánlott!

carrey · Újonc (18 hozzászólás) · 2013. augusztus 25. 23:36

Szia

Írj valami elérhetőséget és beszélljük meg a dolgot, lehet tudnék segíteni.

 

carrey · Újonc (18 hozzászólás) · 2013. augusztus 25. 23:38

Kingácskáról tudtok vmit? Eltűnt az oldalról mára.

tomo · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2013. augusztus 26. 00:14

Szia Klau! :D
Én ígérem megfoglak látogatni téged, kinyallak mint micimackó a mézesbödönt meg még..... :)

 

 

durrmoll · Kvázi-tag (160 hozzászólás) · 2013. augusztus 26. 10:32

Kicsi Klau engem eltántorított az IQ-jával, pedig, alapvetően a whiskey-nek írt válasza kedves, csakhát... na erre varrjatok gombot: 

"benne vagyok a szakmámba elég régota de SOHA SENKI nem fordult még meg az ajtómban! nem ugy mint egyeseknél! :) XDXDXD meg teszek mindent annak ellenébe hogy jol érezék magukat a partereim de fogadni mernék anyi bátorság nincs benned hogy meglátogas!"

 

Remélem nem ellenébe(n), hanem érdekében tesz meg mindent, és nehezen tudom elképzelni, hogy 18 évesen régóta van a szakmába(n).

 

whiskey · Lelkes újonc (50 hozzászólás) · 2013. augusztus 26. 19:38

Látom, van itt 1-2 hölgyemény, aki pár éve már örök 18 éves :D

kun · Tag (289 hozzászólás) · 2013. augusztus 26. 19:44

Még ha csak 1-2 lenne....

 

Leóna · Újonc (4 hozzászólás) · 2013. augusztus 27. 10:48

Sziasztok, én most voltam Kingácska 19 nél... nem ajánlott !!!

Koszos, IGÉNYTELEN , eldől mint egy hulla stb.

Sergio · Kvázi-tag (135 hozzászólás) · 2013. augusztus 27. 11:49

Sziasztok!

 

 

Szilikoncicis Kittiről tud vki vmit aki a polirudvarban rendelt ? Rendel még vhol ?

manti · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. augusztus 27. 13:46

Sziasztok!

 

Nem tudjátok, hogy kik rendelnek mostanság a Vezéren?

 

Köszi

durrmoll · Kvázi-tag (160 hozzászólás) · 2013. augusztus 27. 13:56

Én már telefonban szelektálok. Lehet hallani, ha egy lány sötét, riideg vagy műkedves. Kingácskát is kirostáltam a telefon alapján. Még akik a hang és beszédstílus alapján benn maradnak, azok közt is kb 3-4-ből 1 lesz igazán jó élmény. Sajnos elég primitív a lányok jó része, akik meg nem, azok közül is nem sokan teszik oda magukat vagy nem is képesek a gépies "letudásnál" többre. Volt azért egy-két szenzációs kivétel is.

 

Sergio · Kvázi-tag (135 hozzászólás) · 2013. augusztus 27. 14:39

Ez sajnos így van! Azt szeretem a legjobban ,mikor a m*damme kezeli a telefont és egy 18 éves kiscsaj nevében egy matróna szólal meg és mikor még külön rákérdezek, igen, persze, én vagyok :D LOOOL , el se megyek ezek után...

 

Orfeusz · Újonc (41 hozzászólás) · 2013. augusztus 27. 16:22

Üdv !

 

Mit jelent nálad ez a szó : "ATOMBOMBA". Kicsit lehetne részletesebben ? Persze csak ha akarod .

 

izácska · Kvázi-tag (142 hozzászólás) · 2013. augusztus 27. 17:54

Szerinted ők szolgálnak neked

egézségügyi igazolással?  Nemrégiben olyat kerestél :) elégé ellenkező dolog a 2.

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2013. augusztus 27. 17:58

Menj el és megtapasztalod! Nagyon managger függő!

 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2013. augusztus 27. 17:58

Szóval str*golettó függő!

 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2013. augusztus 27. 18:00

Már semmin nem lepődök meg. Ott tartunk lassan, hogy ad ide a l*vét, és menj haza verd ki magadnak!

 

zsolty · Kvázi-tag (105 hozzászólás) · 2013. augusztus 27. 21:54

Menj el szoliba a,a körömlakkodat rendszeresen használd és még leehet valami belőled. De itt ez nem a te fórumod hanem  a vendégeké..!

 

zsolty · Kvázi-tag (105 hozzászólás) · 2013. augusztus 27. 21:58

***Kérjük egymás lejáratásának mellőzését!***

 

Na takarodj!!!! Voltam adélnál egy kiöregedet C , ......URVA .... hADJATOK MÁR MIÉRT KELL ILYET IRNI HOGY JÓ !!!! ???? Soha nelegyen jobb ha az neked jó !!!!!

 

vivike22 · Újonc (28 hozzászólás) · 2013. augusztus 27. 22:24

kicsit érdekesen fogalmazol. sajnálom hogy ez a véleményed, de még szerencse, hogy azért van aki kedvel:) . Azért köszönöm a "bókokat". Minden Jót!zsolty - Kvázi-tag (109 hozzászólás) írta 28 perce


Téma indítva: 2010.02.25., 21417 hozzászólás összesen