Központ, Dobozi lakótelep környékén nem tudtok lányokat?
Szexpartner fórum debrecen
Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
dorong · Újonc (4 hozzászólás) · 2013. szeptember 09. 08:05
marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2013. szeptember 09. 10:45
Nézzétek meg a ***moderálva*** oldalon található csilla hirdetését, egyezik az itt hirdető csilla(30) al. Úgy néz ki szép kis szilikon melleket csináltatott :)
nagyzoli · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. szeptember 09. 13:49
Kedves Gréti(35)! Még sohase találkoztunk személyesen. Néhány hete megbeszéltünk egy időpontot ám később nem vetted fel a telefont és azóta fekete-listán vagyok nálad a készüléked folyamatosan foglaltat jelez ha hívlak. Nagyon szeretnék megismerkedni veled mert szép vagy de jelenleg nem szeretnék új telefont venni. A teljes számom nem írom ki de ebből felismerheted: 0630532... Kérlek jelezz valamit vissza. Köszi.
Gréti32 · Újonc (35 hozzászólás) · 2013. szeptember 09. 14:43
Orvosoltam a problémát :-) tévedés történt bocsi!
passeng · Lelkes újonc (51 hozzászólás) · 2013. szeptember 09. 17:21
Hello! Kira 20 nevezetű hölgyről van valakinek infója?
tomo · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2013. szeptember 09. 21:05
Szerintem elég ha annyit mondok neked, hogy engem kifacsart mint a citromot! Tökre úgy éreztem magam mintha évek óta ismerném... :)
tamasnagy · Újonc (7 hozzászólás) · 2013. szeptember 09. 22:14
Szia Kun!
Köszönöm a válaszodat, sokat segitettél. Az érdekes arcút arra szokták mondani aki csunyácska, remélem ő nem az? Az összeget moderálták ezért valahogy máshogy is leírhatnád hátha azt nem fogják.
-Nem vagyok kezdő. Csak még nem fizettem ilyenért.
Köszönöm a válaszodat.
Don · Újonc (16 hozzászólás) · 2013. szeptember 10. 00:43
Sziasztok,
Szeretném a véleményeteket kikérni, 3 csajról?
Kitty(22), Szandy(18), Niki(30)
Várom a tapasztalatokat, akár Privátban is. :)
Üdv Don
tamasnagy · Újonc (7 hozzászólás) · 2013. szeptember 10. 08:51
Sziasztok!
Még egy kérdés Niky (30)-al kapcsolatban. Most akkor 30 vagy 40? Mert szerintem nagyon nem mindegy.Mert a képek alapján inkább 30-as. És továbbra is érdekelne, hogy mebe "fájna"?
Köszi!
Gréti32 · Újonc (35 hozzászólás) · 2013. szeptember 10. 11:19
Szia!
Nagyon szépen köszönöm!!! :-) Neked is szép napot kívánok!
TibetiSzerzetes · Tag (356 hozzászólás) · 2013. szeptember 10. 13:50
Kedves tamasnagy!
Mint, ahogy privát üzenetben is küldtem - amit szerintem nem olvastál el -, inkább fel kellene hívni a hölgyet és feltenni a kérdéseket. Nem fogja leharapni a fejed egyik sem, ha csak arra kérdezel rá, hogy mit, és mennyi. Persze nem ilyen tapló stílusban. Lehet azzal kezdeni, hogy csak érdeklődsz.
üdv és derűs napokat
nagyzoli · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. szeptember 10. 17:02
Gréti (35) is Great! Grátias, Gréti... (Balázs)
laikus · Újonc (7 hozzászólás) · 2013. szeptember 11. 11:49
Tudnátok javasolni szolgáltatott a vénkert-ujkert környékén.
marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2013. szeptember 12. 08:29
Csak úgy puszta kíváncsiságból.. valakinek vélemény Amira(30)-ról? Igazi nehézbombázónak tűnik, vagyis inkább ragadozónak :)
Mindenesetre eszméletlen szexi ez a sok tetkó, legalábbis nekem nagyon bejön :)
lacus@ · Újonc (8 hozzászólás) · 2013. szeptember 12. 14:51
Üdv, marcus80. Nekem is ez volt a fotók alapján a benyomásom. De életben, túlsújos hölgy fogadott. És ha ez nem elég , nagyon gyenge a mutatvány!!!!Még jó hogy csak látogatóban van itt..:))))) De a bőrszíne sem, a szolitól lett olyan barna....! De sok sikert, hátha nálad, ez bejön?!
xxx69casting · Kvázi-tag (114 hozzászólás) · 2013. szeptember 12. 21:21
Milf kat.-ban Luca jobb. Persze mindenki mást szeret.
lacus@ · Újonc (8 hozzászólás) · 2013. szeptember 13. 07:07
Tisztelt Gróf úr! Véleményem szerint, mindenkinek más az ideál :))) És arról hogy, mi nem jött be az adott hölgynél,és miért nem írtam róla, én inkább a pozitív élményeimről szoktam néha írni. Láttam ezt a kérdést, és válaszoltam egy pár mondatban, ha már senki nem írt rá! Attól hogy a hölgyekről ki mit ír, még nem kell biztosra venni. Mert lehet hogy jó élményben lesz része, másik eset. nem!!! :)))) Én azért elmondhatom hogy rossz élményem nem volt, csak jobban meg kellett volna néznem a fotókat....! Ahogy ezt írtam is, az utolsó m ondatomban, én is olvastam rossz tapasztalatokat, sajnos sokat! De volt akinél kellemesen csalódtam!
durrmoll · Kvázi-tag (160 hozzászólás) · 2013. szeptember 13. 10:46
Azokhoz nem kell a "sorok közt olvasni" akikről Te írsz; ők olyan ostobák, hogy maguk alatt vágják a fát. Viszont kicsit is pökhendi stílus után sem érdekel már a porszívó száj és csinos popsi - nem vagyok rászorulva és csak a test nekem nem elég. Lilike nálam leszerepelt, mondtam is neki ez nem stílus. Egyetlen kérdést tettem fel neki a ledarált listája után - és már ahhoz sem volt türelme, hogy arra kedvesen válaszoljon.
jucus68 · Újonc (3 hozzászólás) · 2013. szeptember 13. 15:24
Kedves férfitársak!
Ti nem sokaljátok azt a p*nzt amit elkérnek a lányok?
Zavar az is, hogy egy lepukkant ötvenes annyit kér mint egy húszéves.
Lehúzásról nem tudok miit mondani, mert olyanban nem volt még részem. Annyi is lenne a l*tyónak...
bújóscica · Lelkes újonc (71 hozzászólás) · 2013. szeptember 13. 17:22
Hűha de nagy legény valaki!! :-)) "annak annyi is lenne.." Miért ki vagy te, valami isten? Ááá dehogy, egy kis nevetséges pici,puha kuki vagy :-)))))