Azért az, hogy diplomás ápoló voltál, még nem sokat jelent! Terjed a facebookon egy mondás, ami állítólag Einsteintől ered (egyébként tökmindegy kitől), hogy a tudás=1/egó, amiből következik, hogy egó=1/tudás. Egód az van bőven, legalábbis a legutóbbi válaszod alapján ez jön le. Nem csodálkoznék, ha a következő hozzászólásodban már azt is kijelentenéd majd, hogy a kankó ellenes vakcinát is te fejlesztetted ki, csak ellopták tőled, és nyomorodban választottad azt a szakmát, amiből most élsz.
A többit mindenkinek írom, legfőképp a kérdezőnek.
Kankóm egyszer nekem is volt. Nagyon sokáig nem vették észre, és nem gondolom, hogy hülyék az orvosok, hanem inkább arra tippelnék, hogy ez nem az a kategória, hogy fekete vagy fehér. Nálam nem jelentkeztek a jellegzetes tünetek, legalábbis nem olyan intenzitással. Volt egy nagyon minimális váladékozás, de semmi több. Évekig rejtve maradt, pedig más fertőzések miatt jártam én is a nemibeteg-gondozót. Aztán egyszercsak úgy döntöttek, hogy mintát vesznek. Egy vékony fémre csavart steril vattát benyomtak vagy félcentire a péniszembe és levették a kenetet. 1 héttel később pedig injekciót kaptam, amit néhány nappal később megismételtek. Rá egy hétre mintát vettek ismét, és az már negatív lett. Tablettát nem kellett erre szednem.
Teljesen tiszta vagyok, és azóta natúrfrancia sincs hivatásos hölgyekkel.
Ja, és mégvalami! Marcusnak igaza van. Orális szexel is terjed a kankó! Tudom, mert én is úgy kaptam el, sok minden mással együtt, egyetlen hirdetőtől.