Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Julcsika! · Újonc (29 hozzászólás) · 2013. október 19. 13:52

Jaaaaj kedves pöcörő..Akinek egy kis légyott két napi bérébe kerül, az ne járjon már f*z*tős lányhoz, hanem fogjon szeretőt, vagy barátnőt magának..vagy költse a 2 napi bérét a gyerekeire..pffff akkor hogy tisztán lássunk..Nem egy fél óráról volt szó, hanem másfél óra töményen..Ezek szerint a qrvának az a dolga, hogy ha f*z*tnek neki, akkor bármit meg lehet vele csinálni..Még az se gond, ha úgy szét ba...ák,hogy a sürgősségi osztályra kell vinni..Meg ezek szerint ez a gyógyszers dolog egy beállt, és elfogadott dolog ahogy olvasok a sorok közt..Hát ez elég ciki aki ezzel egyet ért..A paraszt meg nem 1 vendégnek szólt, hanem A vendégnek..Aki mellesleg visszatérő volt,csak az elején nem volt ilyen bátor..Erre mondják hogy sokat akar a szarka...és pont azért esett olyan rosszul ez a dolog,mert elég lelkiismeretesen, és teljes bedobással próbálok helytállni, és minden tiszteletet megadok, mert tudom hogy f*z*tnek érte..Tisztában vagyok vele..Nem kívánok többet ezzel foglalkozni, ez csak egy kis incidens volt, és azért is van fórum, hogy meg lehessen beszélni a dolgokat..Vitatkozni nem szeretnék..Szép Napot!

 

fiú1971 · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. október 19. 14:33

Sziasztok! szeretném ha segitenétek. keresek egy igazi tüzes partnert aki nem beszéli át az órát és mindenbe benne van.

brema · Lelkes újonc (72 hozzászólás) · 2013. október 19. 15:02

"Akinek egy kis légyott két napi bérébe kerül, az ne járjon már f*z*tős lányhoz, hanem fogjon szeretőt, vagy barátnőt magának..vagy költse a 2 napi bérét a gyerekeire.."

Julcsika... szerintem a saját érdekedben inkább ne szólj hozzá többet ehhez a témához. Vagy legalábbis ne így. Rendszerint a lányok pártját fogom, de komolyan mondom, olyan megnyilvánulásokat produkálsz, hogy lassan kiszeretek belőletek!
Tudom, csúnya dolog sztereotípziálni! :)

Egyébként: a magad módján még jogos is lenne a problémád - ha másképp fogalmaztál volna, jóval többen állnak melléd. DE: ha valaki rászánja a két keze által megkeresett p*nzt egy ilyen látogatáshoz, akkor legyen már benne a pakliban az is, hogy az illető - a lány szemszögéből - "nehéz eset". Ergo: ha egy óráig áll, akkor egy óráig kell vele küzdeni. Ha másfélig, akkor másfélig - másfeles ***moderálva***. Ebben igazad is van: ha minden igyekezeted ellenére nem sikerült, akkor:
a, Menjen/küldd haza.

b, F*z*ssen egy plusz fél, vagy egy órát.

 

Nyilván ez már vendég lelkiismeretétől függ, ez ellen Ti, hirdetők nem is tudtok mit tenni - ami minden kétséget kizárólag szomorú.

 

De ha valaki kif*z*t x időt, akkor engedtessék már meg neki az, hogy abból y percen keresztül ne csak egy meztelen lánnyal beszélgessen levezető gyanánt. Hanem x percen keresztül azt csinálja, amiért f*z*tett.

gyöngyszem · Őstag (320 hozzászólás) · 2013. október 19. 15:54

Hmmm....aki nem bírja az egy óránál hosszabb strapát, az ne is vállaljon többet. Én pl éppen ezen okból nem is vállalok ismeretlennel egy órát. Ha jól ment minden, akkor legközelebb lehetséges.  Én így kerülöm ki az ilyen szitukat! ;)

 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2013. október 19. 16:13

Egyszónak is száz a vége! Ha nem bírsz másfél órát, akkor ne engedj másfél órát. Nem tudhatod, hogy mekkoraszerszámmal, és mekkora kapacitással bír az ügyfél (meg mit vett be).

Ha közben úgy dönt vagy döntöttök, hogy mehet még akkor megbeszél, és kif*z*t.

 

Amúgy Grófnak adok igazat, pedig nem sokszor szoktam. Vállald fel magadat a fórumon, és lehet hogy magára ismer A vendég, és "mi" se f*z*tünk ki viagrás órákat nálad! (már akinek kell a kék bogyó) :)

 

Törölt felhasználó · 2013. október 19. 17:09

Igazad van brema, nem azért f.z.tt.k akár félórát vagy órát,hogy tracspartizzatok ,hanem ha a partner azt igényli ,hogy minden percet kihasználva döngeti a csajt ,akkor sincs helye nyafinak ./bárhogy gyógyszer vagy a nélkül is , tökmindegy/Legfeljebb többet nem fogadja.

 

Dog · Újonc (30 hozzászólás) · 2013. október 19. 21:01

Igen is ha egy boltban  dolgoznál ott is kihajtják a beledet.Akkor itt is elkell fogadni .Ha meg nem akarod végig melozni amit vállalsz akkor fogjad magad és menj oda ahol nem kell dolgozni .. vagy éljél 43 ft ból mint sokan mások .

 

Törölt felhasználó · 2013. október 19. 21:39

Ha szabad, én kérhetem Viagrás Jóska számát? Én már most nagyon szeretném.

Gróf, vagy Fütyi, segítsetek! Nekem 5 perc kevés, nagy szarban vagyok.

Előre is köszönöm. :)

Még az érdekelne, hogy jó-e a segge, mer az fontos nekem. Csúcsos jó volna.

pöcörő · Kvázi-tag (156 hozzászólás) · 2013. október 19. 21:55

Szia Julcsika!

 

Bár nem értünk egyet maximálisan ezzel a dologgal kapcsolatban, azonban most mégis fejet hajtok előtted.

A válaszod hangvétele és tartalmi megfogalmazása ugyanis megfogott. Bér nem tudom ki vagy, de a válasz sejtetni engedi, hogy nem az a "legalja szolgáltató" kategória vagy, hanem szellemileg magasabb szinten állsz.

Vitatkozni egyébként én sem szeretnék, nem is lenne értelme....és nincs is rá igazán időm. Szép napot!

 

pöcörő · Kvázi-tag (156 hozzászólás) · 2013. október 19. 21:56

Nagyjából ja!

Ott a pont!

 

Julcsika! · Újonc (29 hozzászólás) · 2013. október 19. 22:15

Amúgy egyedül dolgozom, és nincs felvigyázóm..Ebben az esetben nem lenne hátrány ha lett volna..hagytam magam, így könnyebben szabadultam..Hiába mondtam volna hogy menjen haza, nem ment volna,mert mondta is hogy így nem megy haza..Az meg hogy rajtam kérte számon hogy hogyan legyen tovább mert neki nem megy...???Na az már a hab volt a tortán..az is nagyon rosszúl esett, hogy nem szolgáltam rá a tabláttas légyottra,mert máskor is kiemelten foglalkoztam vele..Akkor ha ti úgy látjátok, akkor belátom hogy a gyógyszeres tuningnak helye van itt..Lehet hogy vissza kellene mennem a Tescoba pocot pakolni, és fogni egy "szponzort.."..:)))Minden esetre át kell gondolni akkor..Köszönöm a véleményeket!

 

tibi :) · Újonc (17 hozzászólás) · 2013. október 20. 00:00

Szeretnék megosztani egy negatív élményt!

Most jártam Petra 29-nél! Addig tököltem hogy nagyon eltelt az idő és a kiszemeltek már nem fogadtak! Így hírtelen kerestem valakit aki még ilyen későn is "dolgozik"! Hiba volt nem olyanhoz mennem akit többen is ajánlottak!

Egyéni ízlésem: arcra nem szép ami már a lakásba lépéskor feszéjezni kezdett, képen nem látszik így ez benne volt a pakliban! A képeken ő van de élőben valahogy mégsincs ilyen csinos!

Szolgáltatói hozzáállás: 1 órát kértem ezalatt, beleértve a megérkezésem utáni 1 percben 5-en hívták, amiket az aktus megszakításával fel is vett és sorra elmondta hogy ma már nem fogad senkit! 1-2-nél még legyintettem hogy jó van ez már rosszabb úgysem lehet, de még többen hívták!

A végén ráfogtam hogy a gumi nagyon zavar így franciával fejeztük be, de valahogy úgy éreztem nem ért a szerszámhoz! Szó szerint rángatta és épp csak nyalta a makkot, egyszer sem kapta be! alig bírtam elmenni!

Telefonba kedvesen elmondott mindent, elsőre szimpi volt! Érkezés, meglepetés nem szimpi megjelenés, elsőre még jónak induló, de később telefonálgatós és szerszám rángatós befejezés! A maradék időt masszázsal és beszélgetéssel töltöttük! Nem mondanám túl beszédesnek! Hiába próbáltam kommunikálni vele, magáról szinte alig árult el konkrétat! Úgy hogy lényegében csak én dumáltam sé meséltem! Sajnálom a p*nzt, mert nagyon nem érte meg! Kedvesnek tünt, de valahogy mégis éreztem távolságtartást!

Szóval van az hogy kinek milyen az ízlése, van az hogy lehet nek iis volt valam igondja velem, de a telefonálgatások az teljesen lelombozott!

Részemről nem ajánlott!

darklord · Újonc (25 hozzászólás) · 2013. október 20. 14:14

Azt hiszem ez a fórum arra a legjobb, hogy ne járjon úgy a makktárs ahogy én.  

Egy új hirdetővel volt esetem a minap. Egy gyönyörű vékony szőke lányra számítottam,

de volt egy érzésem, hogy inkább egy másik leányzó képeivel csábít. 

Cáfoljon meg aki szerint tévedek. A nevét direkt nem írom le, mert nem akarom megbántani.

Az egyeztetés nehéz volt, egész napos telefonálgatás után az esti órákban jött össze.

Lepukkant társasházi lakás a belvárosban , a csaj 20 éves, 15 évesen kezdte (!) , széparcú, aranyos, igazi tanyasi 

lány, sajnos az együttlétet egyáltalán nem élvezi , nagy kínlódás neki , ami az egészet elrontotta.

NF extra, KF nincs. 

Lövés után már öltözik is és viszlát.

Több szerencsét neki az út mellett vagy Németországban, ahonnan hazaruccant és napi 20 pasit kell

elviselnie a lábai között. Kár érte.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2013. október 20. 14:19

Régen Ágica vagy Kislányos Ágica néven hírdetett. Most Fanny néven mutatkozik be, és a Nagyerdőn is megtalálható. Már 1 hónapja is azt állította, hogy Németországi útra gyűjt.


Tényleg szép, formás lányka, de nagyon lecsúszott szegénykém. Összeállt "svédekkel", és velük nyomul, sajna!

Kár érte! :(

 

darklord · Újonc (25 hozzászólás) · 2013. október 20. 15:14

Nem, nem rá gondoltam, az általad említett kislány, bár nem barátnő feeling, tiszta, rendes , korrekt  szolgáltató.

De ez az én tapasztalatom.

Most újra hirdet ugyanazzal a névvel, szerintem kevered vki mással.

Akiről én írtam a nyomába sem érhet minőségben.

üdv

 

 

Nini · Újonc (32 hozzászólás) · 2013. október 20. 18:30

Mi értelme úgy megírni pozitív vagy negatív véleményt/tapasztalatot, hogy elhallgatjátok kiről van szó? Akkor inkább ne írjon senki semmit...

darklord · Újonc (25 hozzászólás) · 2013. október 20. 19:09

Igen igazad van. Sokáig filóztam , hogy megírjam e a nevét, de a negatívumok ellenére is szimpi volt a kiscsaj, nem akarom lejáratni.

Egyszerűen nem veszem igénybe többet a szolgáltatását és kész.  A jó szolgáltatók sokáig

elérhetőek egy városban, míg az ilyenek jönnek mennek.

 

Aki meglátogatja ezt a hirdetőt, lehet rá fog ismerni.

 

 

Nini · Újonc (32 hozzászólás) · 2013. október 20. 19:21

De akkor miért kezdted így a "beszámolódat":

 "Azt hiszem ez a fórum arra a legjobb, hogy ne járjon úgy a makktárs ahogy én."

Te többet nem mész hozzá, de a makktársak esetleg igen és akkor pont úgy fognak járni mint te, amit az eredeti bejegyzéseddel meg akartál akadályozni...

Így most az összes 20 év körüli szőke lánnyal kitolsz...

 

 

 

tibi :) · Újonc (17 hozzászólás) · 2013. október 20. 23:45

Én Ninivel értek egyet!

Én tegnap voltam egy lányál és nagyon nem volt jó! Le is írtam egy-két kommentel ezelőtt és a nevét sem titkoltam! Nem lejáratni akarom, csak a nemtetszésem írtam meg és hogy mit tapasztaltam! Lehet valakinek ez így fog tetszeni! De lehet segítek valakinek hogy ne járjon úgy mint én!

Ez a fórum ezért van! Ne titkold a nevét ha már belekezdtél!

barangoló · Újonc (7 hozzászólás) · 2013. október 21. 09:15

https://videkilany.hu/kereses/talalat?sortkey=FBi3eaTs&nev=%C3%A1gica    Ágica soha sem volt Fanni!!   -és nincs köze a nagyerdőhöz.

 


Téma indítva: 2010.02.25., 21417 hozzászólás összesen