Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Sergio · Kvázi-tag (135 hozzászólás) · 2013. október 23. 15:49

Julcsika! Én is szeretnék egy elérhetőséget, muszály meglátogatnom téged :D

kereső2 · Újonc (17 hozzászólás) · 2013. október 23. 16:31

Sziasztok!

Még új vagyok itt. Hosszas nézelődés és telefonálgatás után nem tudtam eldönteni, melyik lányhoz menjek. Ezért gondoltam, hogy kikérem a fórumozók véleményét.

Nekem igazából a NF a fő attrakció. E célból szeretnék találni egy szolgáltatót, akihez akár rendszeresen is eljárhatnék e célból, ha beválik.

Kit/kiket tudnátok nekem ajánlani, aki/akik nagyon jók ebben és alaposan lerendeznék (NF) az ezredest? :) Kritériumok: szép bőr, szép fogak, igényes külső.

Előre is köszönöm azoknak, akik megtisztelnek a válaszaikkal!

suffusio · Újonc (6 hozzászólás) · 2013. október 23. 17:11

Julcsika!!

Privátban én is rádkattannék!!!!:)

 

Törölt felhasználó · 2013. október 23. 17:26

:) Julcsika privin kérnék egy elérhetőséget! Kaphatok??

 

kiskrisz · Újonc (9 hozzászólás) · 2013. október 23. 17:33

Szia Bush,

 

Ha van személyes tapasztalatod Netta 20-ról, megosztanád részletesebben? :) Mindne érdekel róla. Lehet privátban is.

Köszönöm

 

Dog · Újonc (30 hozzászólás) · 2013. október 23. 20:04

Lehet meglepődnél! :)

 

tomo · Lelkes újonc (77 hozzászólás) · 2013. október 23. 23:21

ember te miről beszélsz?

 

carrey · Újonc (18 hozzászólás) · 2013. október 24. 00:41

A Csini nevű hölgynél járt már vki? Mik a tapasztalatok?

bence22 · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. október 24. 11:04

Barbi 21 röl valaki valamit?

 

zandras · Tag (180 hozzászólás) · 2013. október 24. 12:34

Uraim!!! Örömhir!!!!! A masz. oldalon lévö Mya megerösitte hamarosan Debrecenben lesz elérhetö!!!!!!!

Spartacus · Újonc (30 hozzászólás) · 2013. október 24. 16:44

Hello Zandrás!

Lehet tudni valamit erről a gyönyörűségről???Mit csinál,mit vállal,tarifa,stb???Lehet privibe is..Köszi!

 

Stegy · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. október 24. 17:37

Sziasztok! Szilvivel van valakinek tapasztalata? Örülnék ha megosztaná velem. Köszi

zandras · Tag (180 hozzászólás) · 2013. október 25. 10:31

Üdv!!! Ment!!!!!!!

 

suffusio · Újonc (6 hozzászólás) · 2013. október 25. 11:53

Hello Zandras!

Engem is érdekelnének a részletek!!!

Beepee · Újonc (19 hozzászólás) · 2013. október 25. 15:13

Engem is érdekelnének a részletek.

bujus1 · Újonc (6 hozzászólás) · 2013. október 25. 15:46

***Kérjük egymás lejáratásának mellőzését!***

 

Debora 19. anyitrola hogy nem driszkét! nagyon büz nem ajálom senkinek. Semi iledelem ês még a munkája sem jo!

Sergio · Kvázi-tag (135 hozzászólás) · 2013. október 25. 17:13

Zandras!

 

Nekem is jöhet info! :)

Törölt felhasználó · 2013. október 25. 17:27

Adrienn(21) - Újkerti rendelő, panel legtetején. A lány csinos szolis plázacica de ennyi minden pozitívum. Hozzáállás katasztrófa,más is írta: majdnem sír. Félidőben inkább eljöttem. 

zandras · Tag (180 hozzászólás) · 2013. október 25. 17:53

Ment!!!! Hétfön érkezik, délutántól valszeg elérhetö lesz!!!!!!

 

kun · Tag (289 hozzászólás) · 2013. október 25. 19:01

Na erre a Myára kiváncsi leszek....

 


Téma indítva: 2010.02.25., 21417 hozzászólás összesen