Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
HankMoody · Kvázi-tag (105 hozzászólás) · 2013. október 31. 18:04

Julcsika! csak nem te is kedvet kaptál elmenni Myahoz? :) Az aztán show lenne...

 

Törölt felhasználó · 2013. október 31. 18:18

Szia Julis,

 

te még nem tudod, hogy minden kínai? Neked milyen bugyogód van és hogyé vetted?

A Józsi számát nem adod meg még mindig? 

 

Julcsika! · Újonc (29 hozzászólás) · 2013. október 31. 20:41

Hát nem turkálós, meg kínai, maradjunk annyiban..Nem minden kínai hál istennek, én magyar cuccban járok./mayo Chix,Amnesia, My77,stb..bár tudom hogy ez neked kínainak hangzik:)))/.  Amit keresek, abból magamra is fordítok vissza, mert hosszú távon megéri hidd el..

 

Julcsika! · Újonc (29 hozzászólás) · 2013. október 31. 20:48

Hááááát,én alapvetően a pasikat szeretem..De együtt biztosan jól tudnánk dolgozni...:))))

 

Törölt felhasználó · 2013. október 31. 21:03

Drága Julisom,

 

már a Triumph is kínai :(

 

Kecskécske · Lelkes újonc (58 hozzászólás) · 2013. október 31. 22:21

Julcsikám ,enem még "maya chipszel "sem kellene megkinálnod :DDD

Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · 2013. október 31. 22:39

:D Maradjunk annyiban, hogy ami nem Kínai az manapság már már hamisítvány! 

 

Törölt felhasználó · 2013. október 31. 23:25

Te, Julis, mennyi most a vendégindexed?

A kínai bugyogótól nő?

 

Julcsika! · Újonc (29 hozzászólás) · 2013. november 01. 08:00

Jaj, Kefe..Mindegy mennyit mondok,mert vagy hiszed, vagy sem..De amúgy nagy forgalmat bonyolítok..:) és még a vendégeim is tudják rólam hogy nem járok sem kínai, sem turkálós fehérneműben..

 

ART015 · Újonc (17 hozzászólás) · 2013. november 01. 08:55

Na Julcsikát nem kostolgatni mert harapok!!!!!Annó kb1,5éve visszajárós voltam nálla és korret volt mindig  amit tud az nem semmi sőt meg inteligens is.Lehet meg kéne látogatni na de az új nagyon bevált:)1-2normál besz is jöhetne már nem csak a gyökérkedés.Tisztelet a kivételnek.

Törölt felhasználó · 2013. november 01. 09:36

Én kedvelem a Julist. Tanulni szeretnék tőle, na.

Az indexe miatt.

 

izácska · Kvázi-tag (142 hozzászólás) · 2013. november 01. 09:39

Nem akartam bele bonyolodni,de ugy mégis te honnan tudod ki ő hisz nincs kint a hirdetése mert más emailel regisztrált?!  :)

 

 

Kóstolgató · Lelkes újonc (71 hozzászólás) · 2013. november 01. 10:04

Hali

Sziszikénél jártam tavasszal. Hát, nem voltam tőle elragadtatva. Tömören a véleményem az róla, hogy nem kéne ebben a szakmában dolgoznia. Ápr. 26-án írtam róla (kedvedért visszakerestem), ha érdekel, olvasd el az egészet.

Üdv

 

Julcsika! · Újonc (29 hozzászólás) · 2013. november 01. 11:46

Ott a pont Izácskánál:))) ART015 nem tudja hogy ki vagyok, nem tudhatja..Szerintem összekever valakivel..de nem baj, aranyos azért amiért kiáll mellettem! Puszi érte

 

bujus1 · Újonc (6 hozzászólás) · 2013. november 01. 12:33

Jenifer 19 anyit rola hogy kamu az egész és még ki irja az adatlapjára hogy hang! büvölő kőzben egy vén hang van a vonalban mikor fel hivtam!

HankMoody · Kvázi-tag (105 hozzászólás) · 2013. november 01. 14:21

:) én nem lennek ebben olyan biztos...

 

Törölt felhasználó · 2013. november 02. 18:48

Sziszike 20 és Vivien 18 ha megnézitek a képet egy és ugyanaz csak Vivien 18 nak kivan takarva az arca :D  Ekkora amatőrt :D :D :D Azt hitte nem vesszük észre. :)

Törölt felhasználó · 2013. november 03. 09:48

Igen Szemrevaló izgató nő és szép mellei vannak :) biztos jó az ágyban :) csak megkufircolom majd most l*v*t gyüjtök és meglátogatom :) és írok beszámolot :)

 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2013. november 03. 13:24

Budapest-13. ker. - Dia21 - aranyos, csinos, arcra nem bejövős. A lakás átlagon felüli. ***moderálva***

supracoger · Újonc (3 hozzászólás) · 2013. november 03. 14:11

Szabina (38)-ról vélemények?


Téma indítva: 2010.02.25., 21417 hozzászólás összesen