Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
nowone_ · Újonc (10 hozzászólás) · 2013. november 03. 14:51

Hello, nyíregyen van... 

 

HankMoody · Kvázi-tag (105 hozzászólás) · 2013. november 03. 17:43

ezt biztos ide akartad? valahogy nem tudom összerakni :)

 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2013. november 03. 17:57

Igen, mivel tiszteletemet tettem a "Nagyfaluban", és ha már ott voltam megírtam. Elvégre ez is élmény! :)

 

kun · Tag (289 hozzászólás) · 2013. november 03. 17:58

Debrőben nem ment a bolt?? Nyíregyen mitől fog? Lentebb kellene adni "azárból"

 

Törölt felhasználó · 2013. november 03. 18:36

Sziasztok! Még új vagyok és szeretnék érdeklődni,hogy tudnátok -e olyan lányt ajánlani aki igazi barátnő feiling és nem lehuzós,CSók nálla alapban benne van :) Várom válaszotok :) Köszike :)

galoca · Újonc (25 hozzászólás) · 2013. november 04. 09:54

Én is keresem. Aki tud valamit róla, írjon !

 

Szasza05 · Újonc (7 hozzászólás) · 2013. november 04. 16:58

Üdv. mindenkinek! Szeretném felhívni a figyelmeteket egy bizonyos személyre, akire nagyon vigyázni kell, hisz nagyértékű csalás és sikkasztás büntényt követett el, a NAV és a debreceni RFk nyomoz az ügyében, a telefonjait lehallgatják, az sms-eit mentik és mindenkit megkeresnek, aki ezzel a személlyel kapcsolatba kerül, került a híváslistája alapján és a személyes találkozóit is figyelik, nyomonkövetik. CSAJOK! ...NAGYON VIGYÁZZATOK, MERT NAGYON NAGY BAJBA KERÜLTÖK, HA FOGADJÁTOK EZT A FÉRFIT!!! Előszeretettel kiviszi privibe a lányokat, először kényezteti, aztán bántalmazza őket és kényszeríti bizonyos dolgokra, mivel neki is vannak "lányai" csak nem Debrecenben, egy picit távolabbi nagyvárosban. Az elmúlt hetekben volt házkutatás nála, lefoglaltak dolgokat, hamarosan előzetesbe kerűl, de addig is éli és kihasználja az itteni lányokat. Nem szereti az óvszert, pedig hepatitis-sel fertőzött és más egyéb egészségügyi gondjai is vannak, ami abban nyílvánul meg, hogy állandóan köpköd és hányik, meg pukizik. Egy kis szemékyleírást adnék erről az emberről: a férfi a 30-as évei végén jár, elől kopaszodik, barna hajú és szemű,kb.: 110-120kg, 170-175cm magas, ha ideges akkor kicsit dadog, amúgy gyorsbeszédű, a bal lába rövidebb, biceg, gyomorgyűrűje van, az alkata nem igazán férfias, inkább nőies, alma formájú, szereti a drága ruhákat, mint a Camel, Tommy H,stb...... kereklámpás fekete Mercikombival, vagy lila Suzukival, vagy vajszínű Citroen Nemoval jár.  3097....4-es-as és 7045....3-as telefonnal rendelkezik,de van dobós telója is, s néha szám nélkül hív. Nem debreceni, hanem 16km távolságú városban lakik, a neve kezdőbetűi Zs, sokat hazudik, sajnáltatja magát, ugyanakkor hirtelen kedélyállapot változás lép fel nála és akkor agresszív, durva. Nos röviden ennyit erről a csalóról. 

Bence28 · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. november 04. 17:09

Sziasztok! Adrienn21-ről és Kitty21-ről tudnátok adni infót???? Nagyon fontos lenne! Előre is köszi :)

ziox77 · Újonc (6 hozzászólás) · 2013. november 04. 20:32

Elolvastam,köszönöm

 

zofep · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. november 04. 20:42

Izabella (18) egy szép és kedves lány. Viszont a franciatudása nagyon gyenge, és az időt is szűken méri.

Szasza05 · Újonc (7 hozzászólás) · 2013. november 05. 07:18

DEBRECENBEN VAN EZ A ZS. ÚR!!! ÉRDEMES ELOLVASNI ÉS TÁVOL TARTANI MAGUNKTÓL!!!!

 

durrmoll · Kvázi-tag (160 hozzászólás) · 2013. november 05. 12:07

Miért keresed ezt a kis flegma lehúzós libucit? Olvasd el azt a sok-sok véleményt, amit korábban kapott. Ha tényleg hirdető vagy, akkor sem érdemes bármit is kezdeni vele.

 

pusher · Újonc (15 hozzászólás) · 2013. november 05. 14:17

Amira Adriana párosról kinek van infója?priviben is jöhet

Kóstolgató · Lelkes újonc (71 hozzászólás) · 2013. november 05. 16:53

Képeken tényleg szép. Ami nem látszik az az, hogy combja vaskos, és rajta a bőr gyűrött, valamint a mellein is látszanak az erek. ***moderálva*** kiveri neked kézzel, amit magadnak megtehetsz ingyen, arról nem is beszélve, hogy a kézimunkát magának mindenki jobban tudja. Sok sikert hozzá, érezd jól magad nála. :) Hátha bejössz neki, és rád izgul, és majd nem érzed azt, hogy lehúztak.

Valahol megértem, hogy már több hirdetést is felad, hisz jócskán megcsappant az ügyfélköre annak okán, hogy nem nagyon megy neki ez a szakma. Szerencsére nincs elég sütnivalója ahhoz, hogy új képeket csináltasson az új hirdetéshez. :)

 

Törölt felhasználó · 2013. november 05. 18:05

Hello! SOS franciára kit tudnátok ajánlani? :)

HankMoody · Kvázi-tag (105 hozzászólás) · 2013. november 05. 20:14

Hi!

na ez engem is érdekelne. A borsos árak összhangban vannak a szolgáltatás minőségével?

 

Törölt felhasználó · 2013. november 05. 21:10

Meggondoltam magam inkább kihagyom Sziszike 20 at ami egyenlő Vivien 18 al inkább nézek mást olvastam a fórumot régebbről is és kivétel nélkül rossz vélemények voltak. Inkább nézek egy normálisat aki odaadó és normális :) És nem veszi észre magát ez a nő :D

Szexy Niki · Újonc (14 hozzászólás) · 2013. november 05. 22:56

Szia Breitling!

Csatlakozom Elvira véleményéhez,, de annyit még hozzátennék,,nem ismerjük a partnert,, nem tudjuk, hogy esetleg 1, vagy 2 óra múlva lehet e még a kérdéses sms-re válaszolni. Ez is csupán a diszkréció fogalmába tartozhat, pl. nálam, hogy nem hívok vissza senkit. Sms-re is csak akkor válaszolok,ha azonnal tudok. Ìgy én azt javasolnám, ha szeretnéd azt a bizonyos masszőrt meglátogatni, hívd addig, mig fel nem veszi. Az is lehet hogy nincs lehetősége válaszolni. 

üdv. Niki

 

szabi21 · Újonc (2 hozzászólás) · 2013. november 06. 11:35

Debrecenben ki a legjobb a popsi szexben ??

Mina · Újonc (31 hozzászólás) · 2013. november 06. 12:36

Kedves Szasza05!

Nagyon szépen köszönöm az infót! Vigyázni fogok! :)

Szép napot! Üdv. Mina


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen