Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Kicsicsillag · Újonc (14 hozzászólás) · 2013. december 12. 21:05

Először is köszönöm mindenki hozzászólását! Nem gondolom hiábavalónak a hozzászólásomat, ha már páran elgondolkoztak ezen, vagy legalább elolvasták, az már nekem elég. Igen, a vendégkört valóban meg lehet szűrni, sajnos a telefonálókat nem mindig! Azonban gondoljunk csak bele ebbe sokak szerint "könnyű p*nzkereseti lehetőségbe", ami ott kezdőid, hogy bef*zeted a hirdetést ami legyen áltagosan 5rózsa, se nem apróh., se nem kiemelt! Fizeted a lakást, ami persze ne legyen lepukkant, közel legyen és nem legyetek többen. Rezsivel együtt a belvárosba számoljunk 75-öt. Akkor már 80-nál tartunk. Természetesen a dolog kellékeit be kell szerezned, haj, smink, ruha, műköröm, óv***, olaj, testápoló...stb. Legyen minden egybevéve 20. Ekkor már 100nál tartunk. Ugye adódnak még dolgok, telefonfeltöltés, telefon, tisztítószer stb. Mondjunk erre 5öt. Ettől tekintsünk el, mert persze, a lánynak magának is kell pl tisztítószer, remélhetőleg. :) Szóval 100. Átlagoljuk a vendégeket, ha az átlag órát nézzük felezzük meg és eloszlik a nagyobb és kisebb. Tehát 100/5=20. Ami azt jelent hogy 1,5 naponta 1 vendégnek kell jönnie ahhoz, hogy a lány a költségeit visszakapja, tehát még ott tat, h 0, nincs haszon. Sajnos szerintem a számokból látszik, hogy sok lány szerintem ezért nem szűri meg, vagy csapja be a vendéget, ami persze ennek ellenére nem helyes. Csak azért vezettem végig, hogy jusson ez eszébe nőnek és férfinek, ha pl nem tetszenek a lakáskörülmények, vagy ha a lányok maguk alatt vágják a fát az átrázással! Mind a 2 fél gondoljon bele a másik helyzetébe, ha fordítva lenne vajon mit tenne? Persze az emberek nagy többsége fellázadna, mert egoista és csak magára gondol, de ez is csupán intelligencia kérdése! De ez nem csak egy szűkebb körre vonatkozik amúgy, hanem általában az emberek hozzáállására is! Szerintem szinte mindenkire (bár tisztelet a kivételnek), ráfér az empátiás készség fejlesztése! Ez sosem lehet rossz, csak túlzásba se vigye senki!

A beszámolómat nem vitának szántam, ezt kiemelném, inkább gondolkodtatónak!

Kicsicsillag · Újonc (14 hozzászólás) · 2013. december 12. 21:08

Azt meg, hogy mindenki azt a színvonalat kapja, amit ő is ad teljesen jogosnak tartom! Ne várjon el többet, ha maga se teszi, továbbá ha ő úgy jól érzi magát, miért is baj ha ugyanazt kapja? Akkor már zavarja?

Aki pedig ennek ellenére nem talál rendes szolgáltatót, az sajnálom, mert megérdemelné, de ez visszafele is igaz!

haban · Tag (294 hozzászólás) · 2013. december 12. 21:45

Nézzétek meg Adriana19 és Antonia19 fotóit háttérkép ágy állarc stb, szerintem a kőt nő eggy ugyanaz

 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2013. december 12. 22:36

Hát csak nem bírod ki, úgy látom, és nem engedsz a 21-ből!:)

A dolog lényeg, hogy aki k*rvának megy az ne csodálkozzon, ha megb@sszák!

Nem kell ide a mindenapos életben tapasztalt közhely. Egy van! Aki rátermett, és meg tudja csinálni az profitál, a többi meg bénázik, és siránkozik, meg kifogásokat keres. Vannak profi, szép, kellemes, csinos szolgáltatók, akik megfelelő logisztikával akár még jól is keresnek. Ennyi!

Ami meg nem megy nem kell erőltetni!!!

 

Kicsicsillag · Újonc (14 hozzászólás) · 2013. december 12. 23:19

Aki meg bunkó, meg ne csodálkozzon ha ráb*szik! Jah és a kultúra nem bénázás, nem mind1 h k*rva v escort lány, de kinek mi az igényszintje! 

Kicsicsillag · Újonc (14 hozzászólás) · 2013. december 12. 23:21

Kívánom, hogy mindenki találjon a számára megfelelőt!

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2013. december 13. 07:22

A jelenleg debreceni hirdetők között talán 10% aki a normális nem lehúzós nem hisztiző kategória. Őket nehéz is elérni mert elfoglaltak. Nekik megvan a napi több vendég is tehát jól keresnek. A többi meg megérdemli a sorsát mert olyan amilyen, más hozzáállással nekik is lennének visszatérő vendégeik és jobban menne a szekér, de manapság a lehúzás a divat. Nem számít, hogy az adott vendég többször nem jön mindig lesz egy új balek aki benyalja a mézesmadzagot. Igaza van Fütyülősnek a hasonlattal kapcsolatban. Aki ilyen módon akar p*nzt keresni az viselje az ezzel járó "kellemetlenségeket" is. Nyilván a bunkó erőszakos vendéget nem kell tolerálni, de ha valaki odamegy f*z*t aztán már változik minden mint ahogy a telefonban volt meg 15 perc után kidobja a vendéget a fél óra *ráért az már gáz. Sajnos sok ilyen van, és nem emelhetünk szót sem mert azonnal elugrik a gorilla a szekrényből. Ezért lenne ez a fórum, hogy itt ki lehet beszélni az ilyen gázos szolgáltatókat (sajnos sok van), de a többségét kimoderálják vagy 1-2 napos reggel megcáfolja valaki. Így az egész értelmetlen és hiteltelen. A debreceni felhozatal nagyon híg és nagyon kevés közte a jó szolgáltató. Sajnos ez már úgy látszik így marad.

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2013. december 13. 07:23

Az egész brigád gázos, fotók alapján azon se lennék meglepve ha vendégmunkások lennének. Vagy véletlenül elaludtak a szoláriumba :)

 

kiwistar · Újonc (26 hozzászólás) · 2013. december 14. 11:22

Valakinek valami infoja Milla (33) , Dórika (31), Viki (29), Anikó (34) nevű leányzókról?

Navigátor · Kvázi-tag (191 hozzászólás) · 2013. december 14. 13:11

Márpedig több rossz, de legalább is nem olyan jó vélemény van Petra (29)-ről ! Csak nézzétek meg a keresőben! Az ott leírtakat tapasztaltam én is nála.
Azt is el kell mondjam, hogy fénykorában nem volt ilyen, akkoriban még fantasztikus élményeim voltak nála. Ért ő a férfiakhoz, ha akar, de szerintem már elfáradt, ideje sz*kmát váltani.

Mindezeket csak Nikolka tisztánlátása érdekében írtam le.

 

Mortimer55 · Újonc (13 hozzászólás) · 2013. december 14. 17:12

***Kérjük egymás lejáratásának mellőzését!***

 

Nikolka 85-ös mellről ír,de szerintem 75-ös sincs.Na ezeket kellene kiszürni.

panama · Kvázi-tag (103 hozzászólás) · 2013. december 14. 22:55

Üdv!

Sikerült megint egy érdekes beszélgetésbe belefutnom. Netta 20at szerettem volta elérni, de egy barátjője vette fel Sheron néven mutatkozott de, de annyira vihogott hogy alig értettem mi is a szitu és miért ő vette fel, nem az általam keresett lány, kb félperc kuncogás és nevetgélés után még mindig nem értettem hogy mi van így rányomtam a telót, nem is tudom mire számíthatott ezek után.

haban · Tag (294 hozzászólás) · 2013. december 14. 22:58

Szia Petra. Gratulálok, így kell csinálni. Ez az oldal azért van hogy egymásnak segitsünk és nem azért hogy a másikat fikázzuk. Kívánok nektek tartós, romantikus kapcsolatot és sok sok orgazmust. Pussz pussz mindkettőtöknek.

 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2013. december 14. 23:56

Ez is betalált!!!

 

Kamikaze87 · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. december 15. 11:58

Üdv!

Anett21-ről tudtok nekem valami infót? korekt csaj és az aki a képeken van?

Köszi előre is!!

Törölt felhasználó · 2013. december 15. 12:50

Szia! Kyra nagyon kedves!! 

 

Xal Naga · Újonc (6 hozzászólás) · 2013. december 15. 14:36

Sziasztok a kovetkezo lanyok kozul szemezgetek. Akinek van tapasztalata az irja meg elore is koszi

 

Heni (36) Apro-ban talaltam

Greti (35)

Niki (30)

 

 

tibi :) · Újonc (17 hozzászólás) · 2013. december 15. 22:47

Teljes mértékben osztom a véleményed! 1-2 éve olvasgatom a fórumot igaz nem rendszeresen! Korábban én is azon a véleményen voltam hogy milyen könnyű ez a nőknek és hogy semmi értékrendjük nincs, stb stb! Ez a szakma valahol mindennek a legalja! Voltam én így anno!

Aztán jött hogy csak el kéne menni egy ígényes csajhoz, mert hát rá vagyok szorulva! Olvasgattam a fórumot és 1-2 tapasztalt emberke írását ovlasgatva és még néhány hírdető lány kommentjeit látva, teljesen megváltozott a hozzáállásom! Ez is olyan mitn a többi szakma! Van aki most kezdi és kicsit még ügyetlen, van aki régóta csinálja és nála már valódi szolgáltatásról lehetb ezsélni és vannak akiknek csak a p*nz kell és f*z*tés után minél hamarabb kirakni a kuncsaftot! Én autószerelő vagyok és habár köze nincs a kettően egymáshoz, ez a szolgáltatói minősítés ugyan úgy nálunk is megvan! Va naki ezért és azért szeretnek és van akit azért és azért útálnak! Van aki igyekszik jó kapcsolatot fenntartani a szakmabeliekkel, összefogva segíteni egymást és vannak akik mindenkiben csak a konkurenciát látják! Arról meg ne is bezséljünk akik feketén, kalapácsal meg vésővel csinálnak meg mindent ótvar módon, mert nincs több szerszáma de nem is ruház be mert csak a p*nz kell! Az meg hogy kinek mi a véleménye ki kell vesézni! Van oylan si hogy rossz napja van valakinek! Van oylan hogy kezdő és ügyetlen! De van ami valóban gáz! Lásd az én példám, 1órát kif*z*ttem és 3-4-szer szállt le rólam a lányka hoyg felvegye a telefont! Én elhiszem hogy ha kevés a kuncsaft kell a l*v*, de azért ez mégsincs így rendjén! Amikor azt írja valaki hogy mekkora gáz az ez meg ez a csaj, mert van valaki a másik szobába és biztos a verő ember....kit érdekel! hírdetésbe írja hogy egyedül van? Nem! Téged zavar? Igen! Akkor ennek megfelelő módon kellene véleményt írni! De ha mégis van ott egy felvigyázó, akkor az biztos okkal van ott!

Bocsi hogy sokat írtam, mondhatni hogy minimális tapasztalattal, de nehezen bírom mikor az emberi butaság teret nyer!

 

Don · Újonc (16 hozzászólás) · 2013. december 15. 23:09

Hello,
Ezek közül a lányok közül 1-et ismerek személyesen is. Niki (30). 
Őt mindenképp ajánlom, barátnő feeling, nem siet, érti a dolgát, tapasztalt, egszóval profi szolgáltató.
Egyedül fogad, és fixen napon barnult. :) Benne nem fogsz csalódni.
Ha beírod a keresőbe a nevét, akkor 99%-ban megerősítik a régebbi hozzászólások is az általam elmondottakat. :)
Üdv

 

tibi :) · Újonc (17 hozzászólás) · 2013. december 15. 23:15

Szia!

Henit ismerem személyesen! Véletlen ismerkedünk meg a neten, egyszer találkoztunk, de akkor nem tudtam hogy mivel foglalkozik! Csak baráti találka volt! Később derült ki! Sajnos nem tudok arról írni hogy milyen szolgáltatást nyújt, csak arról hogy valódi személye milyen! Az meg sajnos más! Ha érdekel egy mini háttérinfó privibe íroK!

 


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen