Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
panama · Kvázi-tag (103 hozzászólás) · 2013. december 20. 23:15

Üdv!

Mostanában volt pár mellényúlásom csaj fronton, de végre sikerült ismét egy jó szolgáltatót találni, Kitty 38 személyében. Telós gyors korrekt egyeztetés/tájékoztatás, megbeszélt időpontban fogadott is, tóciban. Egy kedves közvetlen laza nő, gyors tusi, átlag fürdőszoba. Egy másik hölgyel rendel de nem volt semmi logisztika gond. A szobába érkezve rögtön a lényegre tér, és elém tárja extra méretű cickóit, nekem nagyon bejött a franciája kérdezi is hogy jo e vagy máshogy szeretém e, aztán nem kellett sokáig kérlelnem már csücsült is bele:) majd még pár róz, végig aktívan rámozog, kellemesen nyög liheg, nem játsza túl a dolgokat, izgatóan hat, és végül elsülés, nem dob le egyből ahogy sok lány. elszámolás utólagos, a képek fedik a valóságot, arcra átlagos, a cickók viszont átlag felettiek, és melltartó nélkül sem lógnak a köldökéig,állnak ahogy kell, puci viszonylag szűk szerintem a korához képest, voltam már fiatalabb lányokkal akik kétszer ennyire ki voltak tágulva.:) összeségében szerintem ajánlott kategória, én mindneképp felkeresem még.

bubuka123 · Újonc (1 hozzászólás) · 2013. december 21. 10:30

Üdv, rég nem írtam már ide, a jelszavam sem tudtam már, de ha valakinek szüksége van egy kis infóra a jelenlegi hirdetők közül tudok élménybeszámolóval szolgálni a következő hölgyekről:

 

-Niki

-Írisz

-Ariel

-Lola

-Bia

-Szilvi

-Gréti35

-Maya29

-Szexycsoki

-Csilla30

-Kitty24

-holnaptól AnitaBellini

 

Illetve tegap a megbeszélt időpontban Zoé nem vette fel a telefont, így sajnos vele nem tudok szolgálni.

mole · Újonc (47 hozzászólás) · 2013. december 21. 11:20

Marcus80!

 

Nem az első eset, hogy egy szolgáltatót ugy kezdessz el fikázni, hogy azt sem tudod melyik részén rendel a városnak. Többször voltam Mya-nal ezért biztosan tudom, hogy téged a rosszindulat vezérel.

Pl. műszaki cikkeket árúsító weboldalon szoktál sírni, hogy pl. egy telefon szar mert tul drága? Autókereskedésben csináltál már balhét amiatt, hogy a legújabb xy márka szar mert tul drága?

*R/érték arányról beszélsz miközben nem is találkoztál a lánnyal.

 

A helyzet a következő: A keco felújított, tiszta. Ennyire igényesen felujított kecoban Debrecenben lánynál még nem voltam. (Engem a lakás nem igazán érdekel de sokat tud dobni a találka minőségén)

Mindent korrekten elmond a hölgy, nincs variálás, nincs átverés.A megbeszélt időben mindig pontosan fogadott.

A zs*t én mindig távozáskor adom át. Az eltöltött idő bőven éri az ár*t bár megmondom őszintén, hogy a masszázsát még nem tudtam kipróbálni pedig már háromszor voltam nála. (Vannak fontosabb dolgok is mint a masszázs:) ) 

 

Szobában masszázsmatrac egy nagy tükörrel amiben látod magatokat és Mya nagyon jól használja ezt a tükröt.

Nem ismerem a debreceni masszörhölgyeket de amig Mya itt van a városban addig nem is fogom. Mindezt mondom úgy, hogy én a kifejezetten vékony lányokat szeretem.

 

Marcus80! Ha nincs krajcárod egy ilyen műsorra akkor gyűjtsél, keress másik melót, kérjél rá anyádtól vagy csak egyszerűen törődj bele, hogy nem kaphatsz meg mindent.

Egy dolgot ne tegyél: Ne fikázz olyan szolgáltatót akinél még nem voltál. Ez ugyanis árt a fórumnak. Ami biztos, hogy innentől kezdve én nem adok a te beszámolóidra.

 

Természetsen a lányról alkotott véleményem szubjektív és előfordulhat, hogy más vendég mást tapasztal és ezt tiszteletben tartom de nehogy már egy olyan bagoly okoskodjon itt aki nem is találkozott vele!

 

 

Dark Angel · Kvázi-tag (62 hozzászólás) · 2013. december 21. 11:47

Érdekes kezd lenni a fórum!

HAJRÁ!

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2013. december 21. 12:20

Semmi gond pal, megértem. Mery XMAS!

 

zandras · Tag (180 hozzászólás) · 2013. december 21. 12:52

A masszázst is próbáld ki 1x 2x nem bánod meg...........Az egéssz müsorhoz a fórumon csak annyit füznék még hozzá, próbálkozom néhány Myahoz hasonló lányt ide csábitani...( Na ezek után mit fogok kapni a helyi hirdetöktöl)

 

vivike22 · Újonc (28 hozzászólás) · 2013. december 21. 20:39

hoppá!!!mi történik itt? :)

 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2013. december 22. 00:12

Semmi Drága, csak valami félreértés! :)

 

Törölt felhasználó · 2013. december 22. 05:59

Kellemes karácsonyi ünnepeket és boldog új évet kívánok minden hirdetonek, vendegeknek es a  videkilany szerkesztosegenek!

Orfeusz · Újonc (41 hozzászólás) · 2013. december 22. 11:47

Üdv Mindenkinek !

 

Valiból miért lett Cyntia, tudja valaki ???? Pedig egész dögösek a képei :)

vivike22 · Újonc (28 hozzászólás) · 2013. december 22. 14:07

Látom, hogy MIndenki öössze-vsiia írogat :)

de a színes betűk a Te védjegyed!  én tudom :)az hogy itt a többiek közt mi megy, hidegen hagy. :)

Pussz

 

vivike22 · Újonc (28 hozzászólás) · 2013. december 22. 14:10

Bár nem ismerjük egymást, azért én is Kívánoök Neked! :)

Meg a VL szerkeesztőségnek is!

Puszi

 

Dog · Újonc (30 hozzászólás) · 2013. december 23. 11:45

Boldog Karácsonyt mindenkinek és kellemes magömlést!!!!

Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · 2013. december 23. 12:48

Áldott Békés Boldog Karácsonyt azoknak a Kedves Hölgyeknek akiket ismerek és akiket ezután fogok megismerni! :)  http://youtu.be/EGxxSQ8qsXs

 

Törölt felhasználó · 2013. december 23. 13:16

Szia vivike 22.Nekem is jogom van ide  be irni a véleményem.    Kellemes ünnepeket.

 

Törölt felhasználó · 2013. december 23. 16:58

hm..de jó lenne egy csini csaj ma este Debibenn:)

vivike22 · Újonc (28 hozzászólás) · 2013. december 23. 17:54

Senki nerm mondta hogx nincs hozzá jogod :) nem is nagyon értem, amit írtál. Mind1.

Kellemes Ünnepeket! :)

 

Szexy Niki · Újonc (14 hozzászólás) · 2013. december 23. 18:33

BÉKÉS, BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNOK MINDEN KEDVES HIRDETŐNEK, ÉS AZ  OLDAL LÁTOGATÓINAK.

Törölt felhasználó · 2013. december 23. 19:16

A marcus80-irtam-hogy le alázott keményen.és valami védjedet ne nyuljak le mert ez a fütyülős dolga .szia és bocsi hogy félre értettük egymást.NANA

 

Törölt felhasználó · 2013. december 23. 19:25

Bocs nem jól írtam ez az ő védjegye.)))

 


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen