Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Kósza · Újonc (10 hozzászólás) · 2014. január 22. 23:37

 

Azt hogy érted pontosan, hogy Kinga 27 elengedte magát? Felszedett? A képeken nagyon kívánatos...

 

Kósza · Újonc (10 hozzászólás) · 2014. január 22. 23:58

Mostismét van egy kis időm, régebbről kanyarítok beszámolót.

 

Niky27: már másfél éve lehet, hogy nála jártam, és még vissza is térhetek. Akkor tízemeletes, de átlagon felül kialakított panellakásban rendelt. Masszázst és kézi meg orális levezetést vállalt szerintem korrekt tiszteletd*j fejében. Tetszett a kellemes hangja és a korrekt tájékoztatása. A képeken egyértelműen ő van, fenékben kicsit telt, de kifejezetten csinos, arca nem kifejezetten szépség, inkább talán érdekes, de összességében kellemes rá nézni, szép sima a bőre, cicik teltek, tetszetősek. A fürdőszoba nagyon igényes, törölköző messzemenően tiszta. Maga a masszázs kellemes simogatás, nem szakszerű az érezhető, de jól esően csinálja. Kézi és melles levezetést kértem tőle, szexin sóhajtozik és nyögdécsel közben, izgatóan bevetette a melleit is. A csúcs után ha jól emlékszem (tényleg régen volt) még talpmasszázst is csinált levezetésképpen. Kifejezetten jól éreztem magamat nála, minden tiszta, kedves fogadtatás, jó légkör. Két hét múlva látogattam meg újra, akkor francia végkifejletet mutatott, izgatóan csinálta. Elégedetten jöttem el tőle és mostanság is megfordul a fejemben, hogy meglátogassam, de mindig inkább új kihívást választok. :)

 

Bár az a helyzet, hogy általában többször is felhívok egy lányt, mielőtt meglátogatom, így az alapos felderítésnek köszönhetően szerencsére ritkán futok zátonyra.

 

Ryta30: a képeken valóban ő van. Kb. fél éve lehettem nála. Akkor elég jól kipofozott panelben fogadott, *rak reálisak voltak. Kis cici hegyes bimbókkal, arcra átlagos, nem bombázó, de szép bőr, feszes fenék, a kedvessége emel az összhatáson. A masszázs szerintem inkább simogató, de egyáltalán nem volt rossz. Kézi levezetés cicihez szorítással rendben, törekedett rá, hogy jól érezzem magamat és nem is volt gond a csúcsrajutással, de nem kapott meg annyira, hogy visszajáró legyek. De csalódást szerintem nem okoz, ha bevállaljátok.

BBP · Újonc (4 hozzászólás) · 2014. január 23. 07:52

Wow. :) Valaki másnak esetleg tapasztalata Mónika (20)-ról? (Innen levelette a hirdetését, de itt [http://www.piroslampa.net/piros.php?lang=hu&pg=apro&ad=215655&action=show] föltett egy aprót.) Lehet, hogy nemsokára Debrecen felé vetődök, akkor meglátogatnám.

 

sportoló80 · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. január 23. 07:59

Rég lehettél náluk,már nem dolgoznak együtt.

Rytához járok vissza és már nem csak simogat hanem profin át massziroz!és a vége is nagyon élvezetes:-)

Ajánlott kategória!

 

 

 

 

 

 

 

 

imi bácsi · Újonc (11 hozzászólás) · 2014. január 23. 09:01

Szerintem Nikivel mindenki így jár! Fantasztikus nő, visszajárósa voltam, de egy idő után kevésnek érzed magad mellete.

 

én80 · Újonc (1 hozzászólás) · 2014. január 23. 09:03

Tudna valaki egy kis infoval szólgálni ezekről a hölgyekröl?

jöhet priviben is.

Ryta30,Vivi29,

 

fedor · Lelkes újonc (55 hozzászólás) · 2014. január 23. 12:26

A hasa es popsija picit nagyobb annal, amit a kepen latsz:)

 

Smile*-* · Újonc (3 hozzászólás) · 2014. január 23. 13:38

Hanna 31 beszámoló:

 

Pár napja voltam nála. Telefonon nem tudtam először elérni , de amint szabad lett , visszacsörgetett, és gyors egyszerü egyeztetés után egy óra mulva már fogadott is. Igényli h jó fej legyél vele, és "tiszteld". Ha korrekten viselkedsz,nagyon kedves rendes aranyos , közvetlen , lesi minden kivánságod. Masszázs tetőtől talpig , aktus ,francia befejezés. Semmire nem lehet egy rossz szavam se, francia tudás csillagos ötös. Test , cici popsi lábak hibátlan , egyedül az arca ami engem fogott meg , dehát mindenkinek más az izlése. Korrekt csaj , korrekt szolgáltatás. Erősen ajánlott - 9/10.

Szexy Niki · Újonc (14 hozzászólás) · 2014. január 23. 19:22

Imi bácsi! :-) Mindenki? :-) Ez a szó nem túlzás egy kicsit?  :-)

Ez egy szolgáltatás, nem azért jön valaki, hogy nekem bizonyitson. :-) Hanem hogy kikapcsolódjon, s olyan élményekkel távozzon,  mely jóleső érzésekkel tölti el. Csak azt adom, amit kihoznak belőlem.  Talán ennek örülni kellene. :-)

Fodrászhoz sem megyünk vissza, ha nem tetszett a haj, amit mi magunknak kigondoltunk, de ha jól bánik az ollóval, és meg vagyunk elégedve a végeredménnyel, valószínű hogy vissza megyünk. 

Komolyan nem értem a három partnert. Az sem jó,  ha jó,,  de az sem ha nem azt kapják amit vártak.  :-)

Szép estét kívánok!  Puszi Niki

 

 

jayleno · Újonc (8 hozzászólás) · 2014. január 23. 20:09

Anikó 19 ről valaki valami infót? Esőre nem néz ki rosszul!

degye75 · Lelkes újonc (90 hozzászólás) · 2014. január 23. 20:40

Urak!

 

Nektek nem jó, ha jó? :-)

Nem vagytok ti véletlenül mazochisták? ;-)

 

Nem volt szándékomban megbántani senkit, csak olyan abszurdnak érzem ezt a dolgot...

A Monty Python jutott az eszembe. :-D

 

Szép estét mindenkinek!

:-)

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. január 24. 08:48

Nem erről van szó, de Nikinek leírtam privátban hátha megérti mi a bajom/bajunk :)

 

vivike22 · Újonc (28 hozzászólás) · 2014. január 24. 13:55

Szia!

Bocsi hogy beleszólok. csak annyit szeretnék írni, hogy szerintem teljes mértékben igazad van.

Minden Jót:Vivi

 

 

ragadozó2 · Kvázi-tag (141 hozzászólás) · 2014. január 24. 14:30

Üdv Debreceniek!Voltam"Klaudya19"-nél.Éppen felénk turnézott.A képeken ő van.Nagyon szép,formás,szűk puncis csajszi.Ám itt vége is minden pozitívumának.Míg nála voltam,egy mosoly nem hagyta el az arcát.olyan érzésem volt mindha egy láthatatlan vaalaki pisztolyt szegezne a fejének,és úgy kényszerítené a dologra.Részemről nem volt nagy élmény.Ebből adódóan én nem mennék hozzá még 1szer.*nyagiakat nagyon pontosan tisztázza előre, aki hozzá készül,mert kizárólag p*nzben gondolkodik....Szép napot mindenkinek.

fedor · Lelkes újonc (55 hozzászólás) · 2014. január 24. 14:36

Ilyesmihez kozel nem volt az, amit irtam. Tokeletes szolgaltatas, de a szemelyisegunk nem egyezett... ennyi... nem az ilyen lanyokat szeretem, es pont, ettol meg elismerem es tisztelettel vagyok az odaadasodert.

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. január 24. 14:47

Pontosan valami hasonló volt esetemben is. Niki maximálisan odatette magát de mivel a való életben egy ilyen bomba nő szóba sem állna velem nagyon frusztrált voltam és nem tudtam feloldódni, nem tudtunk igazán egymásra hangolódni. Lehet ez volt a baj. A hölgy nagyon ajánlott egyébként! Tényleg mindent megtesz, hogy jól érezd magad :)

 

imi bácsi · Újonc (11 hozzászólás) · 2014. január 24. 15:13

Niki 10/11 szerintem is, maximálisan odateszi magát!!! De mi gyarlók vagyunk és mindíg valami újra és másra vágyunk.

 

degye75 · Lelkes újonc (90 hozzászólás) · 2014. január 24. 15:24

:-D

 

Ez tetszett, szinte végszónak is megteszi... :-)

 

 

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2014. január 24. 15:26

"Az a gyanús aki nem gyanús"

fedor · Lelkes újonc (55 hozzászólás) · 2014. január 24. 15:47

Ez tok jo, harom tok mas velemeny, megis egyetertettunk :D

De en mar tenyleg nem szolok hozza tobbe ;)

 


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen