Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
futar · Újonc (44 hozzászólás) · 2014. február 22. 10:53

Hello, van infotok Fannika 23,Laura20,Fruzsi 27,Barby23,Edina22,versenyzokrol???? elore is koszi.

panama · Kvázi-tag (103 hozzászólás) · 2014. február 22. 13:09

Üdv!

Nem sok lány volt eddig akihez visszamentem volna, de ez a Kelly nevű leányzó annyira bejött külsőre és hozzáállásra is hogy a múltkori után újra felkerestem, most sem kellett csalódnom, ugyanolyan lelkes kedves volt, és azok a szép szemek még mindig előttem vannak, részemről ajánlott kategória, szerintem fogok még menni hozzá:)

ti-bike · Kvázi-tag (109 hozzászólás) · 2014. február 22. 13:16

Üdv.

 

Kinga 22 , és kinga 27-röl kellene valami infó. Köszi

peti1000 · Újonc (40 hozzászólás) · 2014. február 22. 14:27

sziatok voltam már ezeknél Lara 18 Vanda 20 Amanda 20 Eszter 25 Petra 29 és meg  2 tö volt hildető aki a következők  brigitta 24 és erika 20 ha kel valamej lányrol info akor ij

B.PISTI 21053 · Lelkes újonc (110 hozzászólás) · 2014. február 22. 16:18

Hello marcus 80.Most mi van?Bonita Lina az ugyan az a csajszi?Engem is érdekkel a dolog hiszen Bonita az ujj képeken nagyon dőgőssen néz ki.Ha van roluk  infod (Bonita ,Lina ) akkor kösszi.Én is a nagy mellű csajokat szeretem.Tudsz ajálani valakit pl Liza 33 ő milyen lehet?

dzsoniherbert · Újonc (1 hozzászólás) · 2014. február 22. 16:34

Sziasztok,

Market streeten tudtok rendelő lányt? privátban is jöhet. Tx

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2014. február 22. 17:38

Úgy látom Petike hiányoztál egy néhány Nyelvtan óráról, vagy csak egy magányos nyelvtan gyilkos vagy! :)

 

durrmoll · Kvázi-tag (160 hozzászólás) · 2014. február 22. 18:17

Peti10000, lsz fejtsd ki Erika 20-at. Üdv.,

 

gzoli32 · Újonc (22 hozzászólás) · 2014. február 22. 18:17

Üdv. Nem tudja valaki, hogy Netta tervezi még a visszatérést, vagy örökre letette a lantot? Nagyon visszamennék hozzá, ha újra rendelne... 

peti1000 · Újonc (40 hozzászólás) · 2014. február 22. 18:32

D rFütyülős tudok helyesen írni

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2014. február 22. 22:53

Akkor Mea kulpa! ;)

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. február 23. 09:46

igen az a két hirdetés ugyanazt a lányt fedi, de a képek közt vannak amik totál más lányról készültek. hívd fel bármelyiket ugyanazzal a hanggal fogsz beszélni, a diszpécserrel :)

sajnos esélyes, hogy ha leegyeztetsz egy "randit" amikor odamész a helyszínre már más lány áll majd az ajtóban.

 

Jimbacsi · Újonc (4 hozzászólás) · 2014. február 23. 10:04

 Julcsihoz felmentem egyszer. Nem túl szép arcra, nem tetszett a lány, úgyhogy mondtam neki hogy nem maradok. Viszont jó fej volt, felajánlotta barátnőjét Bonitát. Már amúgy is kíváncsi voltam rá, mondtam hogy megnézem. A régi képeihez képest változott, jóval nagyobb pocakot vettem észre. Arcra viszont kifejezetten szép, dögös csaj és mellben is erős. Nála sem maradtam de nem a hasa miatt. Láttam rajta hogy nagyon unott, érdektelen. Úgy éreztem jobban járok ha kihagyom. Ez semmit nem jelent, lehet fáradt volt vagy épp rosszkedvű, nem készült vendég fogadására és az sem imponálhatott neki hogy Julcsi nem kellett.

Jimbacsi · Újonc (4 hozzászólás) · 2014. február 23. 11:05

Hello!

 Barby 23 erősen ajánlott. Amit leír magáról tényleg igaz, szívesen beszélget veled sokáig. Nem halmozza a vendégeket, aki bejut arra időt szán. A hozzáállása kitűnő, teljesen korrekt. Sms-t írt egy későbbi bejelentkezőnek hogy a megbeszélt időpontot nem tudja tartani. Ilyennel még nem találkoztam, teljesen meglepett. Nem nézi az órát, viszont utólag kell tejelni.  Elég szúk a csaj, de bírja a töltést, a franciája jó de nem tökéletes, szinte mindenben benne van és élvezi amit csinál. Egyetlen negatívum hogy a stílusa nagyon távol áll tőlem de ez már szubjektív.

 

 Így visszaolvasva elég önreklám gyanúsnak tűnhet az írásom. De hátha valaki megerősíti a leírtakat. :)

 

ti-bike · Kvázi-tag (109 hozzászólás) · 2014. február 23. 11:24

Régi motorosoknak :D Emlékeztek Myára a csapón? Nem sokáig rendelt, kb. 4-5 éve! Fekete hosszú haj, szolis barna bőr, ízléses tetkó és gyönyörű arc! Emlékszik valaki rá?

durrmoll · Kvázi-tag (160 hozzászólás) · 2014. február 23. 11:37

Peti1000, ha helyesen, ha nem (de inkább helyesen), ha már felajánlottad, akkor írj Erika 20-ról. 

 

futar · Újonc (44 hozzászólás) · 2014. február 23. 14:07

Jimbacsi kirol akartal irni hogy elbiralnak, ird meg privatba

lacus88szerencs · Újonc (7 hozzászólás) · 2014. február 23. 17:39

írj mindegyikről valamit

 

gzoli32 · Újonc (22 hozzászólás) · 2014. február 23. 18:19

Ha már valaki felhozta a nosztalgiát, akkor emlékeztek még Ecára? Sokáig a nagy bútoráruház mellett rendelt, amiből azóta távol-keleti bolt lett. Munkássága vége felé megcsináltatta a c1c1ket is. Egyik legjobb élményeim vele voltak...többször is (olyan m*lyt*rk*s, mint egy álom, p*psisz*x, stb.). Hihetetlen jó volt. 

Aztán volt egy fitneszedző alkatú Virág is pár éve (mű c1c1k, száj, szolis bőr, és szintén vérprofi balls-deep mélyt*rk*s)....aztán sajnos ő is eltűnt, pedig milyen jó volt. Volt egy darabig a V*z*r felé is, aztán pedig a város közepén. Többször is voltam nála, de nem lehetett elégszer...

És emlékszik még valaki Gabira? 2-3 éve dolgozott. Szőke haj, kis c1c1k, de nagyon csinos, formás test, gyönyörű p*psi. Okos, kedves, intelligens bevállalós lány volt, a szó szoros értelmében egy élmény volt ott az eltöltött idő...Ő a lánglovagok környékén rendelt valaki mással együtt. Nyilván itt is visszajárós voltam.

 

Mindhárman csináltak p*psiny*l*st is a v3ndégnek...az volt még csak az igazi móka! :D

 

Kár hogy nem jönnek vissza ezek a hölgyek, bármikor mennék még egy kört velük. Kár hogy az igazán kivételes sz*lgáltatók általában hamar/hirtelen tűnnek el és nemigen jönnek vissza.

 

Bocs a merengésért, csak kíváncsi vagyok, másnak is hasonlóan jó emlékei voltak-e velük.

 

Üdv!

pusher · Újonc (15 hozzászólás) · 2014. február 24. 09:32

Üdv!

 

A Kinga (22) hölgyről valakinek van infója?

Jöhet privátban!Köszi


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen