Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
spray · Újonc (242 hozzászólás) · 2014. február 24. 09:47

Szia!

 

Ha már itt tartunk....

Ja-ja a Gabi:-) Debrecenben nála voltam először. Aztán többször is visszamentem. Tényleg pici cickói voltak, de a hozzáállása tökéletes, közvetlen és ahogy írtad, a feneke kemény. Kicsit hosszabb orra volt és nagy zöldeskék szeme. Meg fanyar humora:-). Egyszer fehér köpenyben-tűsarkúban és szemüveggel fogadott, fr*nciskánál nem is jutottunk akkor tovább:-P!! 

Szép emlékek..... Öregszünk??:-)

 

Csá!

 

Törölt felhasználó · 2014. február 24. 11:06

Vannak olyan hölgyek,talán diszkrétebben csinálják,és nem ígérgetnek,hanem teszik a dolgukat lelkiismeretesen:)

mikli22 · Újonc (18 hozzászólás) · 2014. február 24. 12:53

Szevasztok . tudna valaki  infot  küldeni (Kitti 21)ill (Szindy 21) -lányokrol.Érdemes felkeresni , milyen a szolgáltatásuk. Megköszöném ha  megosztanátok  élményeiteket ?

durrmoll · Kvázi-tag (160 hozzászólás) · 2014. február 24. 14:01

Miért privátban? Ha valakinek van tapasztalata, ossza meg, így maradnak  és "erősödnek" meg a pozitív élményeket adó lányok és így r*tkiulnak a ***moderálva*** kelletlenek.

 

peti1000 · Újonc (40 hozzászólás) · 2014. február 24. 14:44

Sziatok szerintetek kihez mennyek el ? Ki a jó csaj

peti1000 · Újonc (40 hozzászólás) · 2014. február 24. 14:52

sziatok Szabina 38 volt már valaki

ART015 · Újonc (17 hozzászólás) · 2014. február 24. 14:52

Na ja Gabi.Elég sok lánynál voltam már de olyat mint ő senki nem tud\talán Julcsika áll legközelebb hozzá de az más kategória\iszonyat mennyire éreztük egymást már már féltem kb8honapig lehettem vendége hála égnek júniusban lesz 3 éve hogy kiszállt ebből a ......

 

Marcsika · Újonc (3 hozzászólás) · 2014. február 24. 15:54

Sziasztok!
Marcsika vagyok Kecskemétről!
A Jázmin nevű hirdető egy *** moderálva ***,Debrecenben az én képeimmel hirdet. Kérlek ne dőljetek be neki. Amit nem értek, az az, hogy arcos fotókat lopott el............Kérek mindenkit akinek ötlete van írjon, hogy mit csináljak mert a telefont kinyomja.....

Jó lenne ha a beírásom miatt ezen az oldalon nem próbálkozna ........................

snoopy · Lelkes újonc (50 hozzászólás) · 2014. február 24. 16:45

Szia!

Szerintem annak a másik oldalnak az üzemeltetőivel vedd fel a kapcsolatot, gondolom leszedik a fotókat, ha bizonyítod nekik, hogy azok eredetileg a Tieid.

 

Törölt felhasználó · 2014. február 24. 16:51

Szia!

Vissza szokott csörögni.Aminek nem szoktunk örülni.Biztos téged is hív majd.Persze,ha nem vagy benne a telefonkönyvében.

üdv.

 

fecó28 · Újonc (5 hozzászólás) · 2014. február 24. 17:44

Nóri(18)-ról valakinek infója?

vivike22 · Újonc (28 hozzászólás) · 2014. február 24. 17:56

Szia!

Velem is történt nem olyan réen egy hasonló eset. én írtam a moderátornak, hogy vegye le a hirdetést(amit nem én tettem fel, hanem egy "jóaakróm""), erre tiltólistára tette a  a teószámom.

Amúgy a ***moderálva***van szó?

 

Pina vadász · Újonc (15 hozzászólás) · 2014. február 24. 21:26

Mi van már itt Debrecenben???Felháborító!!!Ez már kész Átverés-show?Fasza,korrekkt kis hirdető lehet...

Törölt felhasználó · 2014. február 25. 01:04

Amanda 27 vagy Zsuzsi 26 csajoknál járt már valaki? Vagy a fiatalabbak közül Diácska 18 vagy Szendi 20? (PM is jöhet.) Köszi!

peti1000 · Újonc (40 hozzászólás) · 2014. február 25. 08:05

sziatok Gabóca 19 ez a hirdető létezik vagy ez is kamu.

Törölt felhasználó · 2014. február 25. 08:07

Támogatom az ötletetet.

 

peti1000 · Újonc (40 hozzászólás) · 2014. február 25. 08:21

már nincs Debrecenbe  n*rm*lis hirdető ez szörnyű

 

pusher · Újonc (15 hozzászólás) · 2014. február 25. 09:32

teljesen mindegy ,hogy hogy!Ha privátban ír valaki akkor nem biztos hogy sablon szöveget ír le!:-)

a fórum arra volna hogy jó és rossz tapasztalatok cserélődjenek ,ehelyett egy rakás felelsleges kommunikáció kerül fel!

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. február 25. 09:39

masszázson voltam nála többször. kedves odaadó türelmes nő. nem 20 éves és nem is egy modell alkat de ha ez nem zavar akkor nem fogsz csalódni. picit túl sokat beszél szerintem de ha finoman szólsz neki, hogy csendben szeretnéd élvezni amit csinál akkor abbahagyja :)

a ***moderálva*** közelében van.

 

Törölt felhasználó · 2014. február 25. 09:48

Nem hiszem, hogy ennyiből nem tudsz választani! Nem benned kelet a hiba!

 


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen