Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Marcsika · Újonc (3 hozzászólás) · 2014. február 25. 11:04

Sziasztok!

Megoldotta a másik oldal adminisztrátora! :)

Szerintem 1 hétre mindenképpen betervezek egy debreceni kulturális továbbképzést magamnak! :)))))

Bush · Őstag (134 hozzászólás) · 2014. február 25. 11:06

Szevasz Geróf! Mostanában téénleg ritkábban írtál, de ne aggóggy, a törzstagok soem mennek ki a divatból! Valami jó teszt mostanában? Figyu, a színvonal nem valami erős, alig van 1-2 igazán csinos lány. Azokat már kb. ismerem, de semmi új. Tudod hányszor jár úgy az embör, hogy jó képek után nagy csalódás fogaggya? És a mi a gáz, még a 18-22 évesek között is. Mondhatod nekem, hogy leharcolt plasztik profik nem kellenek, persze, az eredeti playmate-nél nincs jobb, de úgy látom, hogy most még egy-két győri versenyző is felüdülés lenne (pl. Regina, Klaudia, stb, de Sopronban is van egy-két felső kategóriás alak) szóval elszipkázták az igazán szép lányokat (Regi!), de nem jött helyettük új, eza szitu. Nacsá!

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. február 25. 13:14

besza*r*k, hogy mindent moderálnak... az előző kommentemben a moderált szó egy 2004-ben megnyitott sport létesítmény amiben nyáron is űzhetőek a téli sportok. most épül mögé még egy bővítés gyanánt.

Bumblebee · Újonc (19 hozzászólás) · 2014. február 25. 15:23

A nemrég megjelent Kinga 22 engem is érdekelne.Nem hiszem el hogy február 12-óta senki sem látogatta volna meg.Ha valaki volt már nálla legyen szives irjon egy beszámolót.

lick · Újonc (37 hozzászólás) · 2014. február 25. 16:37

Az nagyon jó lenne! Nagyon csinos vagy!

 

HankMoody · Kvázi-tag (105 hozzászólás) · 2014. február 25. 17:00

Sziasztok!

Krisztina 35-nél járt már valaki?

Jól jönne egy kis infó akár privátban is előre is köszi.

balubácsi · Újonc (11 hozzászólás) · 2014. február 25. 17:10

Gyere, várunk! Egy vendéged már mindenképpen lenne...! :-)

 

kun · Tag (289 hozzászólás) · 2014. február 25. 17:31

Én sokszor próbálkoztam már hívni, de soha nem sikerült. Állítólag a szombat délután a nyerő időpont nála. Én hétköznap próbálkoztam, du.4-5 felé az sikertelen volt. Ez még tavaly volt

 

HankMoody · Kvázi-tag (105 hozzászólás) · 2014. február 25. 19:28

Hi!

Biztos hogy ugyanarról a lányról beszélünk?

Mert én ezeket a képeket még nem láttam, szerintem új lány.

Írd már meg légyszi privátban hogy milyen néven rendelt tavaly és merre.

 

marcus80 · Őstag (614 hozzászólás) · 2014. február 25. 20:20

Akire te gondolsz az krisztina(33) volt, és biztos nem így nézett ki. Szerintem ez a lány nem ugyanaz mint aki ő volt.

 

Melyiknevnemfoglalt · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. február 26. 00:45

 

 

Amira 18-al nagyon vigyázzatok és a barátnőjével is! (Szöszikehh 18).

Amirával akarsz találkozni megkapod a másik lányt.

Elmondja az *rakat a leányzó és mire kif*z*ted az egy órából csak fél óra lesz, mivel úgy dolgozik.... Minden *xtra. A környezetet inkább nem is említem.

Csak azért írtam mert ne essetek az én hibámba. Voltam már egy pár lánynál, azok eddig nagyon jók voltak.

 

Kinga 27-ről van valami infó?

Eddig nem néztem a forumot, mert igazából nem nagyon érdekelt, de mostmár átgondolom.

 

 

papjozsi · Lelkes újonc (56 hozzászólás) · 2014. február 26. 06:35

"Voltam már egy pár lánynál, azok eddig nagyon jók voltak."

Na. akkor irj róluk is !

 

HankMoody · Kvázi-tag (105 hozzászólás) · 2014. február 26. 07:44

Ott a pont!

 

Törölt felhasználó · 2014. február 26. 08:52

:D És hírtelen felidulásodban regeltél az oldalra!

 

 

kov · Újonc (7 hozzászólás) · 2014. február 26. 11:13

Sziasztok! Jöttem egy kis beszámolóval. Yvett 20: Helyszín városunk fényesebbik része, persze ne ott szállj ki ahol kell. A képek túl jól sikerültek.B.szobat nem részletezném. A lány igyekszik meg kedves meg minden. De a képek nem fedik a valóságot nagyon nem (legalábbis nem erre számitottam) és ezt nem tudta feledtettni sem az nf sem pedig az ***moderálva***. 

Melyiknevnemfoglalt · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. február 26. 12:14

Inkább örülnél neki....

 

Mostani hirdetők közül  náluk voltam:

Lara 22

Nelly 18

Anitabellini 18

Emily 23

Petra 29

Aliz 22

 

Jelenleg ennyi jut az eszembe, nem fogom most mindegyikről leírást adni.

Egyik nf-csinálja jól, a másiknak meg az @ktusa a tökéletes.

Kinek mi, de velük sose volt gond!

Szerintem egy fórum nem arra kell, hogy mindenki leírja hogy melyik a legjobb, mert ez ízlések és pofonok!

Azt írják le, hogy melyik a rossz!

Én elfogadom, hogy ha nem a képen lévő lány nyit ajtót, de télen legyen meleg, és amit mondok neki azt megcsinálja, teljes odaadással! Nálam ennyi a titok.

 

Ezzel megint lett a fórumba egyel több haszontalan hozzászólás....

 

kun · Tag (289 hozzászólás) · 2014. február 26. 18:25

Ájem szorri, én kérek elnézést. Úgy van ahogy mondjátok. Bocsessz

 

ti-bike · Kvázi-tag (109 hozzászólás) · 2014. február 26. 18:28

Lehet , hogy azok a vendégek már ***moderálva*** :D

 

Sinclair · Tag (256 hozzászólás) · 2014. február 26. 18:44

nem olyan biztos az, nagyon jo Kinga 22,amit megdumalsz vele telon azt kapod,pihe puha  csajszi,tiszta,erti a szakmajat

 

durrmoll · Kvázi-tag (160 hozzászólás) · 2014. február 26. 23:45

Ha nem lennének ilyen kamufotóelfogadók, mint Te, akkor nem rabolná ennyi lány ilyesmivel az időmet.

 


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen