Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Barbyka23 · Lelkes újonc (7 hozzászólás) · 2014. március 05. 18:17

Csak szeretnéd barátocskám..;) Eszem ágába sincs mentegőzni,pont Neked? :DUgyanmár....;) Inkább menj pihenni..;)

 

kun · Tag (289 hozzászólás) · 2014. március 05. 19:12

Barby témában:

Szerintem a most fent lévő képek közül a 13-as adja vissza legobban a valóságot, de ez nem jelent semmit. Ugyanis ez mással is előfordul, hogy nem pont úgy nézett ki valóságban mint a képeken. Gondoljatok csak a sok műtermi képekre. Nekem a külsejével csupán annyi észervételem lenne, hogy abból a szem kifestésből nem kellene annyi. De ha Neked  Barby így jó, akkor legyen... Viszont a lépcsőn való felsétálást hátulról nézni mindenképpen nagy élmény. A környezetre meg szerintem végképp nem lehet panasz, nyugalom a házban, és tiszta minden.

 

Spartacus · Újonc (30 hozzászólás) · 2014. március 05. 20:43

Grrrrrrrrrrrrrrrrrr, a képeket és a szövegeket értelmezve...nekem nem adja..hasra azért gyúrhat..:)))

 

Williem · Újonc (15 hozzászólás) · 2014. március 05. 21:26

Hello !

Info valakinek Nelly 19 ről Shell kút mögött? Vagy tényleg igaz a hír ami a városban járja? Valaki irja már meg mert nem akarom elhinni...privátba is irhatjátok köszi

Érdekelne még Orsi18 vagy ez a korosztály.

Sinclair · Tag (256 hozzászólás) · 2014. március 05. 22:45

nekem azt irta hogy szimpatia alapjan csok.szoval akkor megsincs,vagy nem volt szimpatia?

 

Palika28 · Újonc (44 hozzászólás) · 2014. március 05. 23:42

Én is voltam már nála, én csak jókat tudok rólla mondani, igazán formás lány! És van csók, szimpátia eseten tanusíthatom, mert engem ugy lesmárolt, hogy csak na! Én nyugodt szívvel tudom ajánlani!!!

 

Williem · Újonc (15 hozzászólás) · 2014. március 06. 06:30

Az infót ugy gomdoltam hogy hova tünt mert nincs hirdetése. Nem is öt kapod ha elmégy akkor mi van?

Pásztor · Újonc (6 hozzászólás) · 2014. március 06. 07:11

Üdv Mindenkinek!

 

Az Anita (24) nevű leányzóról tud valaki valamit. A képek bomba jók, viszont ahogy a telefonban "egyetetett" az  illúzió romboló volt, pedig szerintem a normális kommunikáció rajtam nem múlt.

gabiKJ · Újonc (3 hozzászólás) · 2014. március 06. 08:39

Sziasztok! Db, Csapó-n vagy közeli környékén tudtok valakit? Nem értem miért nem lehet kiirni, hogy ki hol rendel? :) előre is köszi

Williem · Újonc (15 hozzászólás) · 2014. március 06. 16:03

Csapóhoz közeli út a fény..felé vezet:) ott hibátlan szolgáltatást kaptam Orsikától,akihez visszajárós leszek ugy tünik.nem fapofa mindenre vevő franciska jó. cicik nekem be jött próbáld ki.megéri

gabiKJ · Újonc (3 hozzászólás) · 2014. március 06. 19:24

köszönöm, jelzem ha bejött az ajánlásod :)

 

Williem · Újonc (15 hozzászólás) · 2014. március 07. 22:27

Kiara vagy Kyara28 érdekel mer az utóbbinál hát én gyorsan kifordultam onnan. 

Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · 2014. március 08. 10:34

Kedves kis csajszi,Nekem bejött a műsora:) Még bizt visszatérek!

 

Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · 2014. március 08. 12:14

Minden Kedves ismerős és ismeretlen Hölgynek Boldog Nőnapot!

B.PISTI 21053 · Lelkes újonc (110 hozzászólás) · 2014. március 08. 13:09

Sok Boldog Nőnapot

jayleno · Újonc (8 hozzászólás) · 2014. március 08. 13:38

Minden kedves itt hírdető kedves hölgynek BOLDOG NŐNAPOT!

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2014. március 08. 14:58

BOLDOG NŐNAPOT!!! :)

Fütyülős · Őstag (816 hozzászólás) · 2014. március 08. 14:59

Ja, és Boldog Zoltán napot is! ;)

Törölt felhasználó · 2014. március 08. 17:53

Köszönjük :)

haban · Tag (294 hozzászólás) · 2014. március 08. 21:12

Lányok, vonzóak és szépek vagytok és ott vagytok domborúak ahol kell SOK BOLDOG NŐNAPOT!!!


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen