Szexpartner fórum pécs

Pécsi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
realgyula · Újonc (1 hozzászólás) · 2022. május 20. 10:41

Ő a Vivienn nem?

 

JohnB · Újonc (51 hozzászólás) · 2022. május 20. 07:13

Hey, 

Itt most te keresel csajokat, vagy a csajok keresnek téged?

Azt hallottam, hogy az ANAKONDA-ra buknak a nők.

igaz ez? 
Sajnos nekem csak SIKLÓ-KÍGYÓ van, így nekem kell keresgélnem. 
😀

Anakonda300 · Újonc (9 hozzászólás) · 2022. május 19. 23:20

Pécs 

Kertváros 

Peugeot sziget 

Környékén található 

Hölgyemény?

Anakonda300 · Újonc (9 hozzászólás) · 2022. május 19. 22:42

Mi a hirdetö neve 

Békát?

 

Bélatot · Újonc (99 hozzászólás) · 2022. május 17. 18:14

Először kettő éve taliztam vele. Friss ropogós csuda izgató teremtés volt, de iszonyatosan szar együttlét kerekedett ki belőle. Apró kicsi nő rövid hüvellyel és nyafogó természettel. Egy katasztrófa volt az egész. Aztán kettő évvel később ismét megjelent a porondon , és vettem a bátorságot és ismét  elmentem hozzá. A vasútállomás közelében taliztunk és láss csodát mintha kicserélték volna. Úgy tűnik megtanították a szolgáltatásra. Olyan finom szexet produkált a második alkalommal, hogy remeg tőle a lábam. Viszont az a gyönyörű ropogós bőr és kellem eltűnt. Mintha 2 év alatt 10-et élt volna meg, de ettől függetlenül a második alkalom nagyszerű volt, itt már lehetett mindent csinálni vele, csak óvatosan mert mindene kicsiny. Szóval telhetetlen dög vagyok, mert ölelhettem akkor amikor még szinte csak kisarjadt és éretten is aztán mégis rinyálok itt. Béla

 

pszicho · Újonc (11 hozzászólás) · 2022. május 17. 14:05

Farkas Linett

 

JohnB · Újonc (51 hozzászólás) · 2022. május 17. 12:06

Milyen néven van fent a Tw……-en?

pszicho · Újonc (11 hozzászólás) · 2022. május 16. 14:22

Linettről madaras közösségi médiában megtalálható. Van tapasztalatotok? 

hancúrpajti · Újonc (28 hozzászólás) · 2022. május 11. 15:40

Sziasztok 

Linda (22) ról van valakinek tapasztalata? Akár privátba is írhattok 

Köszi 

ilko · Őstag (779 hozzászólás) · 2022. május 10. 11:42

Csak nekem tűnt fel, hogy a Nicolhoz (28) tartozó telefonszám pár napja még egy másik néven hirdető lányé volt?

Pédé · Tag (324 hozzászólás) · 2022. május 09. 09:54

Én nem is látok nála értékelést....

 

ilko · Őstag (779 hozzászólás) · 2022. május 09. 08:10

Az egyetlen újabb értékelése alapján felejtős. Jó volna, ha valaki megcáfolná az ott leírtakat, de érzésre, hát...

 

juliusz78 · Újonc (49 hozzászólás) · 2022. május 08. 13:55

Rá énnis kíváncsi vagyok! A kéoei alapján szuper csaj!!

Pédé · Tag (324 hozzászólás) · 2022. május 07. 12:12

Amira(30)-nál esetleg járt már valaki ?

Dingó29 · Újonc (187 hozzászólás) · 2022. május 06. 19:14

Örömmel hallom, hogy csak ez az oka, mert már majdnem azt hittem, hogy amiatt van, mert odaát is-nagy jóindulattal is- csak fele-fele a jó és rossz élmények aránya. De így mindjárt más, megnyugodtam

martinbb · Újonc (4 hozzászólás) · 2022. május 06. 16:58

I don't speak Hungarian, but use translate.

I was with her 3 times. First 2 times it was excellent, that's why I was returning again, even tipped her because of good experience. 3rd time she behaved like she was on drugs and apparently she took some money from my wallet while I was showering.

Bélatot · Újonc (99 hozzászólás) · 2022. május 06. 13:17

Arany drága szép hölgy. Kedves Laura. Az ilyen szépségekért akarunk élni mint amit az ön képein látunk, persze ha igaz. Ha erről az oldalról keresem 58 évesen akkor mehetek Önhöz, ha viszont a másik oldalról vadásztam le a telefonszámát akkor 54 évnél idősebb vagyok és nem mehetek, majd Ön az ajtóban eldönti az igazolványom szerint, hogy alkalmas vagyok-e baleknak vagy sem. Viszont, ha a fórumon megjelenik egy vélemény amely Öntől független, az bizony erősen növelheti annak esélyét, hogy meg tudjam ítélni, bevállalom-e azt a kockázatot, igen kockázatot, ami egy ilyen gyönyörű nő megkörnyékezésével jár. Mert tudniillik ahol méz van ott megjelenik a mézmadár is és a darazsak is. Szóval véleményem szerint a fórumnak komoly jelentősége van. Másrészt ha Ön, vágyaink netovábbja bekapcsolódna egy ilyen  információ áramlásba, akkor a gyenge jellemű embereket könnyedén ki tudná válogatni és messze többet profitálna, mint a száj-húzogatós kommentekből. Úgy írom ezeket a sorokat, hogy remélem érzi benne a jobbító szándékot. Szóval amikor egy ilyen szép nő felkínálkozik, attól világok képesek elmozdulni. Ezt Ön talán még a fiatal kora miatt nem hiszi el, pedig így van. Szinte mindent a világon a nő és férfi kapcsolata, határoz meg. Ha Ön azért lép a színre, hogy örömöt szerezzen és virágoskertet varázsoljon az életünkbe, akkor az olyan seggfejek mint Én tejben vajban aranyesőben fogjuk füröszteni, megóvva a taknyosorrú hülyegyerekektől akik csak játszadozni akarnak a tűzzel. A gyengébb nem legmélyebb tiszteletével írom ezeket és várom kimerítő válaszát.

Tóth Béla

 

 

Lauka · Újonc (4 hozzászólás) · 2022. május 04. 10:45

Szia ! Így van le van tiltva a véleményezés , mert nem minden vendéget fogadok,  és ebből szokott ki alakulni az hogy szándékosan rosszat írnak ! Illetve pozitív véleményt én is tudok írni magamnak 🙂 ezért nem ezekre kell adni ! Így neked is azt tudom ajánlani hogy gyere el és döntsd el te ! Szeretnélek meg kérni titeket arra hogy ne itt beszéljük mar meg ezeket , hivjatok fel nyugodtan és minden kérdésre szívesen válaszolok ! Köszönöm 💋

 

ilko · Őstag (779 hozzászólás) · 2022. május 04. 09:59

Hali!

 

Nekem inkább a vélemények letiltásával van bajom, mintsem a képekkel.

 

Lauka · Újonc (4 hozzászólás) · 2022. május 03. 20:06

😊 szívesen ! Ha pedig kerestél és nem tudtunk egyeztetni  , akkor próbálj újra mert valószínű foglalt voltam ! 


Téma indítva: 2010.02.25., 8121 hozzászólás összesen