Szexpartner fórum pécs

Pécsi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Törölt felhasználó · 2011. november 14. 15:18

Igen köszönöm!!!

 

Tomas · Újonc (2 hozzászólás) · 2011. november 17. 10:08

Sziasztok! Miát tervezem meglátogatni,nagyon jók a képei,de nem akarok csalódni. Volt már nála valaki,vagy tud valami infót róla?

Törölt felhasználó · 2011. november 17. 10:10

Hát ez a Tifany lány elég vaskosan számol---félóra gumi nélküli francia+szex gumival 90000---!!!!!!!!!!!!!!!!!!????

Törölt felhasználó · 2011. november 18. 18:56

Még egy nullával kevesebbért is sok...

 

Pizzás · Lelkes újonc (41 hozzászólás) · 2011. november 19. 22:39

Szia!  Pedig a Sexyninával nincs semmi gond! Csak tudom.... :-)   Mosdjuk általában azonnalra nemigen van nála idő de elhiszem neki!  :-)  NA ha meglátnád vagy elvarázsoplna akkor más lenne a véleményed biztos.... :-)  hidd el tényleg jó csajszi!  És reemekül végzi azt amit vállal.  Próbáld ki és talán legyél egy kicsit belátóbb...... és talán kedvesebb! 

 

Pizzás · Lelkes újonc (41 hozzászólás) · 2011. november 19. 22:44

Látogasd meg!  Én nem feltétlen a p*pót ajáánlanám.....  van annál sokkal jobb hely, és mesterien bánik vele..... nem kapkod, nem siet ami fontos keves ráadásul!  :-) egy próbát legalább megér hidd el.  :-)

 

set_pohar · Újonc (27 hozzászólás) · 2011. november 20. 12:40

szia.

 

a többi részét már próbáltam, nagy, nagy örömömre!!!

de nagyon ki  szeretném próbálni az az isten alkotta mester művet" már mint a popóját".

patinho · Újonc (35 hozzászólás) · 2011. november 20. 21:17

Sziasztok.

Egy kis információra lenne szükségem pár nyálról, volt-e már náluk valaki: Klau (18), Szandi (20), Bonny (20) és Nina (30) -ról.

Köszi a segítséget.

patinho · Újonc (35 hozzászólás) · 2011. november 20. 21:21

Sziasztok. 

Még egy kérdés.

Sexynináról tud valaki valamit? Többször voltam már nála, mindig könnyen el lehetett érni, de az utóbbi hetekben szinte lehetetlen.

Köszi. 

Törölt felhasználó · 2011. november 21. 06:51

Szia patinho!!-----nina30-nál voltam nem nagy durranás átlagos nő átlagos ***moderálva***--ha tele a patron és nincs más akkor egyszer elmegy.

 

Pizzás · Lelkes újonc (41 hozzászólás) · 2011. november 21. 16:39

Szia!  Hát biztos nála is vannak nehéz napok mint minden nőnél..... havonta pár napra. 

 

Pizzás · Lelkes újonc (41 hozzászólás) · 2011. november 21. 17:15

Vélemény! 

Hát srácok ha valaki egy kedes hölgyre gondol,  akkor Lizit ajánlom.  Nagyon kedves, aranyos és odaadó. HA nem tudnám hogy hol vagyok, akkor lehetettem volna akár a barátnőmnél is.....  Okos inteligens csajszi, jókat lehet vele beszélgetni is... de mást is éppen olyan jól csinál, ha nem jobban... :-))  tényleg tiszta, ilatos, és az alakja.....   :-)  hát imádnivaló.  :-)  Hogy legyen energiád, még kávét is kapsz, gondolom ha kérnél még üdítőt is... ( mondjuk a kávé mellé vizet is szolgáltak fel ahogy illik jobb helyeken ...) mivel szomjas nem voltam így azt nem kértem.  Az éhségemet viszont csillapította Lizi!!!!   :-)) Mesterien!  Ajánlani tudom!!! Csak óvatosan uraim ne tegyétek tönkre!!!  :-) 

a kertész 41 · Újonc (38 hozzászólás) · 2011. november 22. 07:47

Osztom véleményem ezen uriember hozzászólásán. Gondolom egy igényes uriember igényes helyre jár. A hely nagyon igényes és színvonalas. Nemcsak önmagukra igényesek, hanem a  környezetükre is. Az udvari megvilágítás valami pazar .) A légkör, a hely, a szolgáltatás, a diszkréció, na és a Lányok nagyon színvonalasak! Látszik,hogy nem tegnap kezdték és a szolgáltatásra is áldoznak pénzt (nemcsak a kenceficékre). Ha valaki igazán jól akarja érezni magát, érdemes Őket felkeresni, semmiben nem lesz hiánya. Különben Lizi Elizával dolgozik együtt. Szerintem Elizát is próbáld ki, szerintem a franciája felejthetetlen...Sok sikert!

 

Törölt felhasználó · 2011. november 22. 07:54

Szia kertész41----az ***moderálva***egy pár sort írnál azt megköszönném!!!!

 

Öreghal · Újonc (22 hozzászólás) · 2011. november 22. 17:12

Én is csak megerősíteni tudom az előttem szólók véleményét LIZI-ről !  Élmény vele!  Check it out, yo!:)

 

Törölt felhasználó · 2011. november 23. 09:27

Izabella22-ről tud valaki valamit,nekem nagyon bejött a csaj és nem találom----bármi infó érdekel!!!!!!!----Kössz

set_pohar · Újonc (27 hozzászólás) · 2011. november 23. 13:30

Telefon számot tudok küldeni ha, az segit neked?

patinho · Újonc (35 hozzászólás) · 2011. november 23. 15:14

Szia.

Budapestre költözött. A múlt héten én is akartam menni hozzá, de már az utódja vette fel és ő mondta.

 

Törölt felhasználó · 2011. november 23. 18:44

szia és ki az utódja!!!

 

patinho · Újonc (35 hozzászólás) · 2011. november 23. 22:27

Szia.

Viki (38), és ahogy a képeket elnézem Bonny (20) is ugyanitt dolgozik.

 


Téma indítva: 2010.02.25., 8136 hozzászólás összesen