Szexpartner fórum pécs

Pécsi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Mende40 · Újonc (23 hozzászólás) · Tegnap, 12:28

Klaudia 33 nagyon jól néz ki, esetleg tapasztalata van valakinek vele kapcsolatban?

Diego07 · Újonc (16 hozzászólás) · Csütörtök, 22:02

Sziasztok!Fontos információ TRISA néven hirdett a Pécs szabdság utca 29 nem nyújt semmi szolgáltatást lehuzos.Kerülendő kérem az oldalt legyen szíves kirakni ne fusson bele több emeber.Nagyon szépen köszönöm.Szép estét.

mmiky · Újonc (1 hozzászólás) · Csütörtök, 17:44

Sziasztok! 

 

Tudnátok olyan hölgyet ajánlani aki házhoz is jön és korrekt? Köszi 

Mende40 · Újonc (23 hozzászólás) · Szerda, 12:29

Aproban zsofival van valakinek tapasztalata? Multkor volt kint kép róla, jo kis csajnak tünt.

Gáb98 · Újonc (3 hozzászólás) · Hétfő, 18:46

Pécsett kd. hol érhető el Mia?

 

Kicsi87 · Újonc (7 hozzászólás) · Hétfő, 14:02

Voltam azota,es egyetertek veled..😁

 

Bélatot · Újonc (99 hozzászólás) · Hétfő, 11:46

Nőiesen telt alak, kíváló komminikációs készség, totális megbízhatóság, finom bőr, magas empátia jellemzi a hölgyet. Ha nem a vékonyka nőkre vagy kihegyezve feltétlen látogasd meg. Nagyon izgalmas órát adott nekem. Nem árulom el mitől vadultam be, így neked is lehet egy előre kiszámíthatatlan utólag pótolhatatlan órád. Nem akarom agyonra dícsérni, mert akkor meg azt mondják eltúlzom a dolgot. Szóval indulj mert a mézmadárnak a méz a legfontosabb az meg rendben lesz. Béla

 

 

Pár40 · Újonc (2 hozzászólás) · Vasárnap, 20:15

Ha nincs aktus, hanem csak francia az nem lehet ilyen drága, ha igen, akkor nem kicsit gáz az összeg.

 

JohnB · Újonc (51 hozzászólás) · Április 25, 18:09

Nekem hasonló tapasztalatom van vele. Izgatóan jó a teste, de nem szereti megjátszani, hogy ő is élvezi. Stabil régi hírdető és 100%-ig megbízható. Tiszta rendezett lakás, hogy a jó dolgokat is leírjuk róla. 

 

Bean · Újonc (4 hozzászólás) · Április 24, 13:50

Alma jó volt régen, biztos most is jó még.

 

Mende40 · Újonc (23 hozzászólás) · Április 23, 18:32

Mayapearl régi hirdető, a képei is régiek. Mennyire fedik a jelenlegi valóságot? És milyen a csaj hozzá álása. Régita szeretném meg látogatni, jol néz ki a képeken.

Mende40 · Újonc (23 hozzászólás) · Április 23, 12:29

Szokott havonta jönni egy 45 körüli csaj egy hétre, ő ugy hirdeti magát hogy sos popsi is van már beszéltem vele egyszer, nem drága csak nekem nem volt jó az időpont.

Mende40 · Újonc (23 hozzászólás) · Április 23, 12:25

Akkor vanda. Igaz benne volt egy dugás is de akkoris alatta volt. De annélkül lehet olcsobb ezt kérdezd meg tőle.

Kicsi87 · Újonc (7 hozzászólás) · Április 22, 17:53

Mia(25) rol kerhetek infot,regebben lattam a hirdeteset,most ujra elobukant!?

juliusz78 · Újonc (49 hozzászólás) · Április 22, 17:14

Hali! Gondolom hogy ne 20k legyen egy NFVSZ. Amúgy ilyen hölgy engem is érdekelne 😊

 

Pár40 · Újonc (2 hozzászólás) · Április 22, 13:30

Szia! Neked mit jelent a nem vagyont?

 

Kicsi87 · Újonc (7 hozzászólás) · Április 22, 10:38

Igen aszt tudom,de olyan erdekelne akinek van helye,nyugot kornyezet😁

 

Mende40 · Újonc (23 hozzászólás) · Április 21, 06:23

Van egy pár, vanda , valeri, mondjuk ez utobbi elég drága. Niki az aproban hordet most.

 

Mende40 · Újonc (23 hozzászólás) · Április 21, 06:22

Apróban hirdet most Niki, ő oda tartja nem nyafog. Ja és alapban benne van.

Kicsi87 · Újonc (7 hozzászólás) · Április 20, 14:29

Sziasztok,popora tudnatok ajanlani valakit?!koszi


Téma indítva: 2010.02.25., 8128 hozzászólás összesen