Szexpartner fórum zalaegerszeg

Zalaegerszegi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Márk1208 · Újonc (3 hozzászólás) · 3 órája

Át érzem ugyan ezt csinálta velem is. Én is anyagilag segitettem neki és mindenhonnan tiltott azóta ennek jó pár éve.

 

51 · Újonc (3 hozzászólás) · Csütörtök, 12:48

Nem tudom  ki vagy!!De nem is érdekel!!Én ok nélkül senkit nem tiltok le!!!Ja...és nem járok más városba!!Meg van a normális .kedves intelligens  vendégköröm!!!És mindenki eltudja dönteni hozzám jár e vagy sem!!!Szép napot!!!

 

Storm15 · Újonc (1 hozzászólás) · Szerda, 21:20

Nika néven hirdető hölgyet tényleg érdemes kerülni,régről ismertem sokszor voltam nála segítettem neki anyagilag is és erre minden elérhetőségen letiltott úgy viselkedik mint aki városról városra járna részemről nagyon nagy csalódás ,jó tett helyébe jót ne várj tipikus esete,nem tudom hogy ez boldoggá teszi-e ha igen akkor így legyen szerencséje máshoz is!

Lehet · Újonc (3 hozzászólás) · Kedd, 08:34

helló! Barbi 39 néven hirdetett egy hölgy egerszegen valaki nem tudja az elérhetőségét? egy ideje nem hirdett!

Carmine · Újonc (1 hozzászólás) · Vasárnap, 11:40

Sziasztok!Jövő héten pár napig Zegen leszek.Kinéztem egy hölgyet Debóra30 szivesen meglátogatnám mert a képek alapján nagyon ott van.Tudnátok adni kis segitséget mennyire ajánlott a hölgy?Privibe is jöhet.Előre is köszönöm.

Sauron · Újonc (12 hozzászólás) · Augusztus 27, 11:43

Szia. Ki a Szimi Fakoson és hol lehet a hirdetését, elérhetőségét megtalálni? Köszi.

 

Nagadek · Újonc (38 hozzászólás) · Augusztus 26, 20:08

   Járt már valaki Maya Masszázsnál ? 

 

  Privátba is jöhet és előre kösz ! 

Nks · Újonc (5 hozzászólás) · Augusztus 20, 13:26

EMILIA 28 Letenyen es Kanizsan is hirdet, kerulje mindenki, sok embert lehuzott penzel a futatujaval

sakal · Újonc (12 hozzászólás) · Augusztus 17, 21:24

Dehogynem. Velem is eljátszottad. És nem jelezed az okát. Ennyit a megbízhatóságodról.

EricDraven · Újonc (5 hozzászólás) · Augusztus 6, 19:02

Hello. Dzsenna-ról van valakinek tapasztalata?

EricDraven · Újonc (5 hozzászólás) · Augusztus 5, 19:33

Oka biztos volt,mert ok  nélkül nem történik semmi. Viberen olvasd el és tudni fogod ki vagyok! De végül is már teljesen mindegy! Már elengedtem a történetet. Ez van. 

Lass · Újonc (2 hozzászólás) · Augusztus 5, 19:08

sziasztok. érdeklődni szeretnék hátha valaki tud infót adni. egy lányt keresek aki többnyire 90%-ban masszázst hirdetett. Kira néven volt elerhető, néha videken többnyire Egerszegen.

 

fiatal, tetovált kar és műtermi képek voltak kint neki. 

51 · Újonc (3 hozzászólás) · Augusztus 4, 18:18

Amúgy Nika vagyok!!

 

51 · Újonc (3 hozzászólás) · Augusztus 4, 18:07

Szia. Nos nem tudom kivagy,neharagudj!!De én ilyet nem szoktam  csinálni!!Ha mégis  akkor  annak valószínűleg  oka van!!És jelezni szoktam.Elnézést.!!

 

Buma50 · Újonc (2 hozzászólás) · Augusztus 3, 22:04

Sajnos a Di

 

EricDraven · Újonc (5 hozzászólás) · Augusztus 3, 07:15

Sziasztok! Friss élmény. Nika49. Jó pár éve voltam nála,jó élmény volt! Gondoltam felkeresem újra. Írtam neki,válaszolt is. Megbeszéltük,hogy csütörtökön 8kor találkozunk. Szerdán még ő érdeklődött,hogy akkor megyek csütörtökön.  Válaszoltam hogy igen. Írtam neki reggel hogy indulok,nem válaszolt,de azért elindultam. Gondoltam majd csak ir míg odaérek. Semmi válasz,vártam 1/2 9-ig,semmi. Majd eljöttem. Nem értem,mindig az a rinya itt hölgyek részéről,hogy mennyi az átverős ember aki beigéri de nem megy el és nem is jelzi. Na hát itt az ellen példa! Értem én ha nem jó neki,meggondolta magát stb. De akkor írjon annyit,hogy bocs mégsem! Mert nagyon nem korrekt más idejével,benzinével szórakozni! Talán olvasod,szégyeld magad Mónika! Remélem majd a karma azért működik! 

Hála Istennek azért vannak jó példák is,pl Lilli Kanizsáról,Szimi Fakosról,Diay Batyk vagy Zsani Egerszeg.

.

DreamAboutMe · Újonc (4 hozzászólás) · Augusztus 1, 07:09

If you mean Barbi from Letenye/Bánokszentgyörgy

If you contact her, she sends another girl who is not in the pictures.So I avoid them. 
 

DreamAboutMe · Újonc (4 hozzászólás) · Augusztus 1, 06:59

Very friendly girl. 
Action is in a car.

She is in the pictures-

 

K1ng · Újonc (9 hozzászólás) · Július 28, 14:27

Sziasztok !

 

Valakinek van infója Evelin (20), Letenye ?

Köszönöm előre is, akár privátban is várom a válaszokat.

Natur · Újonc (3 hozzászólás) · Július 23, 19:17

Barbiról elórza a telo bocsi 


Téma indítva: 2010.02.25., 869 hozzászólás összesen