Szexpartner fórum zalaegerszeg

Zalaegerszegi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
51 · Újonc (5 hozzászólás) · Tegnap, 13:36

Sajnos én sem!!Én mindenkivel próbálok korrektül és kedvesen viselkedni!!Amúgy meg nem érdekel senki véleménye!!!!Ennyi...

 

51 · Újonc (5 hozzászólás) · Tegnap, 13:34

Olvasd vissza..EricDraven..Elnézést kértem!!Amúgy nem igazán érdekel senki problémája,mindenkinek nem felelhetek meg..de a lényeg Nem is AKAROK!!ÉS NEM KÖTELEZŐ HOZZÁM JÁRNI!!Szép napot  mindenkinek 

 

Farkaskoma21 · Újonc (17 hozzászólás) · Tegnap, 08:52

Sziasztok. Esetleg wandarol van valakinek vmi infója? Előre is köszi 

EricDraven · Újonc (6 hozzászólás) · Szombat, 13:48

Szia! Én egy kellemetlen tapasztalatot osztottam meg az itt lévő urakkal,hisz azért van a fórum hogy beszéljünk erről is. A szomorú az,hogy még annyit sem mondott elnézést! 

 

Erotikman · Újonc (2 hozzászólás) · Szombat, 07:23

Nem tudom miért lett ennyire "vád alá helyezve" Nika. Nekem csak jó tapasztalatom van a hölggyel kapcsolatban. De ugye ahogy mondani szokták "kinek a pap, kinek a papné", ezek az írások nem hátráltatja a további látogatásaimat hozzá. 😍

Reus · Újonc (17 hozzászólás) · Szerda, 09:13

Sziasztok!

Korábban hirdetett Zalaegerszegen Zsanett néven egy érett milf hölgy. Mostanság nem hirdet, tudni róla valamit, fogad esetleg vendéget még vagy abbahagyta?

Köszönöm a választ előre is.

Márk1208 · Újonc (3 hozzászólás) · Szeptember 8, 02:06

Át érzem ugyan ezt csinálta velem is. Én is anyagilag segitettem neki és mindenhonnan tiltott azóta ennek jó pár éve.

 

51 · Újonc (5 hozzászólás) · Szeptember 5, 12:48

Nem tudom  ki vagy!!De nem is érdekel!!Én ok nélkül senkit nem tiltok le!!!Ja...és nem járok más városba!!Meg van a normális .kedves intelligens  vendégköröm!!!És mindenki eltudja dönteni hozzám jár e vagy sem!!!Szép napot!!!

 

Storm15 · Újonc (1 hozzászólás) · Szeptember 4, 21:20

Nika néven hirdető hölgyet tényleg érdemes kerülni,régről ismertem sokszor voltam nála segítettem neki anyagilag is és erre minden elérhetőségen letiltott úgy viselkedik mint aki városról városra járna részemről nagyon nagy csalódás ,jó tett helyébe jót ne várj tipikus esete,nem tudom hogy ez boldoggá teszi-e ha igen akkor így legyen szerencséje máshoz is!

Lehet · Újonc (3 hozzászólás) · Szeptember 3, 08:34

helló! Barbi 39 néven hirdetett egy hölgy egerszegen valaki nem tudja az elérhetőségét? egy ideje nem hirdett!

Carmine · Újonc (1 hozzászólás) · Szeptember 1, 11:40

Sziasztok!Jövő héten pár napig Zegen leszek.Kinéztem egy hölgyet Debóra30 szivesen meglátogatnám mert a képek alapján nagyon ott van.Tudnátok adni kis segitséget mennyire ajánlott a hölgy?Privibe is jöhet.Előre is köszönöm.

Sauron · Újonc (13 hozzászólás) · Augusztus 27, 11:43

Szia. Ki a Szimi Fakoson és hol lehet a hirdetését, elérhetőségét megtalálni? Köszi.

 

Nagadek · Újonc (38 hozzászólás) · Augusztus 26, 20:08

   Járt már valaki Maya Masszázsnál ? 

 

  Privátba is jöhet és előre kösz ! 

Nks · Újonc (5 hozzászólás) · Augusztus 20, 13:26

EMILIA 28 Letenyen es Kanizsan is hirdet, kerulje mindenki, sok embert lehuzott penzel a futatujaval

sakal · Újonc (12 hozzászólás) · Augusztus 17, 21:24

Dehogynem. Velem is eljátszottad. És nem jelezed az okát. Ennyit a megbízhatóságodról.

EricDraven · Újonc (6 hozzászólás) · Augusztus 6, 19:02

Hello. Dzsenna-ról van valakinek tapasztalata?

EricDraven · Újonc (6 hozzászólás) · Augusztus 5, 19:33

Oka biztos volt,mert ok  nélkül nem történik semmi. Viberen olvasd el és tudni fogod ki vagyok! De végül is már teljesen mindegy! Már elengedtem a történetet. Ez van. 

Lass · Újonc (2 hozzászólás) · Augusztus 5, 19:08

sziasztok. érdeklődni szeretnék hátha valaki tud infót adni. egy lányt keresek aki többnyire 90%-ban masszázst hirdetett. Kira néven volt elerhető, néha videken többnyire Egerszegen.

 

fiatal, tetovált kar és műtermi képek voltak kint neki. 

51 · Újonc (5 hozzászólás) · Augusztus 4, 18:18

Amúgy Nika vagyok!!

 

51 · Újonc (5 hozzászólás) · Augusztus 4, 18:07

Szia. Nos nem tudom kivagy,neharagudj!!De én ilyet nem szoktam  csinálni!!Ha mégis  akkor  annak valószínűleg  oka van!!És jelezni szoktam.Elnézést.!!

 


Téma indítva: 2010.02.25., 875 hozzászólás összesen