Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
törpapa · Lelkes újonc (267 hozzászólás) · Szombat, 17:35

Azta tényleg nem semmi.. 

 

 

törpapa · Lelkes újonc (267 hozzászólás) · Szombat, 17:34

Így igaz..... 

 

Someone · Újonc (30 hozzászólás) · Szombat, 16:57

Belleya egy olyan nő akit legszívesebben megtartanék csak magamnak, ám mivel ezt nem lehet, ajánlom bárki figyelmébe aki szereti a valódi bartánős érzést és tud kedvesen, rendesen bánni vele.

Ő egy igazi ritkaság szerintem.

Avarharcos · Újonc (5 hozzászólás) · Szombat, 04:41

Uhhh most néztem át a képeket. Vivien 31 nagyon brutális. Valaki agyon infót léci mire lehet számítani nála. Köszönöm

Avarharcos · Újonc (5 hozzászólás) · Szombat, 04:32

Sziasztok. Tudtok olyan lánypárt Debrecenbe akikhez megéri elmenni? Ha nincs ilyen akkor bármilyen ajánlást nagyon szívesen fogadok. Mostanában 2-3 lány is nagy csalódás volt. Nincs esetem, se korban se alakban. Csak tényleg minőségi szolgáltatás legyen. Segítsetek léci. Köszi

Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · Június 17, 15:46

Ez csak hobby volt számára, egyelőre beleunt és pihizik.

 

gianni4 · Újonc (5 hozzászólás) · Június 17, 08:22

Üdv! Ékszer Vikiről van valakinek infója?

Puncipöcöktetö · Újonc (5 hozzászólás) · Június 13, 21:59

Szia szerintem akit Te keresel Panna 60 már Hajdúnánáson praktizál.

 

Kamilla33 · Újonc (10 hozzászólás) · Június 13, 21:29

Nem ő az

Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · Június 13, 19:35

Hívd fel a barátnőjét Szöszy55 öt biztos tud segíteni hogyan érheted el!

 

Dodgezoli · Újonc (58 hozzászólás) · Június 13, 18:55

Hajdúnánás 😉

RMNMercader · Újonc (9 hozzászólás) · Június 13, 09:58

Ő az. Régebben azért kicsit vékonyabb volt.

 

Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · Június 13, 08:41

Ha kedveled a vékony lányokat jó vállasztás.

 

Grego1 · Újonc (4 hozzászólás) · Június 12, 17:40

Sziasztok! Hetvegen Debrecenbe lesze, keresek jo kis 50+ holgyet, kit ajanlotok? Panna 60 nem elerheto mar? 

gemkapocs · Újonc (2 hozzászólás) · Június 12, 13:09

Sziasztok! Keresem a legjobb franciát Debrecenben! Köszönöm a segítséget!

Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · Június 12, 06:50

A menedzsernek is javasolnék valamit! A bevételből forgasson vissza némi zsetont az intézmény tistasági festésére, karbantartására! Nagyon lepukkant a hely!

Nándi · Őstag (838 hozzászólás) · Június 12, 06:38

Van hely ahol a menedzser előszeretettel használja a régebben ott dolgozó lányok fotóit! Úgy is, hogy egy hirdetésen belül két lány fotói jelennek meg! A durva a dologban a fényképgarancia! A szerkesztőségnek javasolnám ezt cenzúrázzák, ne az ilyen tevékenységre rávilágító bejegyzéseket!

B.PISTI 21053 · Lelkes újonc (110 hozzászólás) · Június 11, 12:40

Ö nem a régi Mona aki Fruzsi és Rékával voltak egyűtt

B.PISTI 21053 · Lelkes újonc (110 hozzászólás) · Június 11, 12:39

Lola51 vélemény?

Dominik007 · Újonc (2 hozzászólás) · Június 11, 11:45

Mona 26 képei megtévesztők lánglovagokkal szembe


Téma indítva: 2010.02.25., 21416 hozzászólás összesen