Szexpartner fórum debrecen

Debreceni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Hűtőszekrény · Újonc (3 hozzászólás) · Tegnap, 15:17

Ő engem is érdekelne irjatok mar meg a pozitiv akar negativ tapasztalatot priviben köszi 

 

Arthur94 · Újonc (3 hozzászólás) · Vasárnap, 15:53

Van valakinek tapasztalata Helena (21) kapcsolatban?

 

https://videkilany.hu/112119

törpapa · Lelkes újonc (277 hozzászólás) · Vasárnap, 06:29

Köszönöm szépen 

Nándi · Őstag (839 hozzászólás) · Szombat, 22:36

Régi hirdető, sokáig Lara néven volt!

 

törpapa · Lelkes újonc (277 hozzászólás) · Szombat, 02:57

Szia mindenki! Lorena 26 ról ha kapnék valamit nagyon hálás lennék jöhet privátba is. Köszönöm szépen 

Nel · Újonc (2 hozzászólás) · Csütörtök, 12:07

Úi:szeretettel…..👍😂

 

Nel · Újonc (2 hozzászólás) · Csütörtök, 11:58

Szia! Értékelném , ha vmit nem tudsz , akkor nejárasd le az embert ! Azóta már minden rendben! Szerettel várom kedves Vendégeimet!

 

Nel

 

Nikolausz · Újonc (2 hozzászólás) · Szerda, 00:06

Te szolgáltató vagy?? Nagyon hazabeszélsz.

 

Tamás90 · Újonc (8 hozzászólás) · Augusztus 10, 21:37

Sziasztok

 

Az apróhirdetésbe Enikő 52 éves hölgyről van valakinek tapasztalata? Jöhetne infó, mert érdekelne. 

bentonit · Újonc (4 hozzászólás) · Augusztus 10, 11:08

Miért a hirdetéseket megjelenítő oldalakat okolod? Ott vannak amikor a vitás dolog történik? Kinek adjon igazat?  Hidd el, nem az a lényeg, hanem az, ha az átverés legkisebb jelét is érzed, tudni kell távozni. A megtisztulást pedig a piac majd elvégzi. 

 

Roderik · Újonc (1 hozzászólás) · Augusztus 10, 10:41

Szia! Én is kérhetek infót? Köszi 

Peti2 · Újonc (11 hozzászólás) · Augusztus 10, 06:59

Szia!

Voltam nála kétszer.

Az első nagyon jó volt.

Második alkalommal az ágy már csak feleakkora lett, nagyon szenvedős volt így.

Nem kaptam már azt sem,mint első alkalommal.

Nem ajánlom.

 

ironcorc · Lelkes újonc (164 hozzászólás) · Augusztus 9, 16:01

Régen írtam ezen az oldalon, de nem javult a helyzet. Nagyon kevés a normális szolgáltató. Divattá vált, hogy "nincs pénz a telómon, tegyél már rá pár ezret", meg az ehhez hasonló kuncsorálások. Vannak stabil partnereim, de ha kinézek egy újabb lányt, már hagyom is ott: 1; ha rosszak a fogai, 2; ha feltűnően másként néz ki, mint a képeken, 3; ha nem vállalja mindazokat amiket hirdet, és 4; ha előre kéri a pénzt. Ja és az is kizáró ok, ha nincs helye, de taxi pénzt és plusz virágot kér azért, mert te biztosítasz helyet!

 

Petykee · Újonc (5 hozzászólás) · Augusztus 7, 11:20

Sziasztok!

 

Tervezek menni Mesihez is meg Kinky29 hez is . Nem tudom melyiket válasszam. Valakinek nincs tapasztalata véletlenül? 

gemkapocs · Újonc (3 hozzászólás) · Augusztus 7, 05:41

Kedves makktársak!

Keresem azt a jelenleg aktiv hirdetőt aki isteni franciát tol. Olyat hogy a seggem felkapja a lepedőt.... Köszönöm előre is! Esetleg lányok ha magatokat ismertek dobjatok egy üzit!

Kharon · Újonc (18 hozzászólás) · Augusztus 7, 01:24

Tudnátok olyan lányt ajánlani, aki aktívan, de nem tolakodóan kezdeményez, és az elnyújtott előjáték (kicsomagolás, összebújás, simogatás bárhol, csók, NF, KF, esetleg ujjazás vagy vibris játékok) az erőssége egyelőre csak NFVSZ vagy hasonló befejezéssel?
Egy normális, rendezett, ám stresszes, szorongó harmincas srácnak ajánlanám, akinek kellene egy kis újrahangolódási támogatás a nőkhöz, hogy kúraszerűen realizálhassa az önbizalmát teljesítménykényszer nélkül, mert úgy érzi ez gátolja, hogy tudjon nyitni feléjük élőben. Enyhe merevedési zavara is van elvileg ezek miatt, nem egészségügyi okból, tehát olyasvalaki kellene, aki nem ítélkezik, hanem elfogadó, türelmes és igyekszik. Aktus csak később érdekli, így akár masszőz is lehetne, viszont masszázsra egyelőre nem nyitott, legfeljebb ha ő fedezheti fel a nő testét. Korban 18-50, alkatilag vékonyabb, lehetőleg magyar nők az esete, bár ő maga most kicsit duci.
A mostanság hirdetőket nem ismerem van-e még, aki ilyet tud nyújtani Debrecenben, vagy a fővárosig kell mennie.

törpapa · Lelkes újonc (277 hozzászólás) · Augusztus 6, 15:42

Nekem is jöhet köszönöm szépen 

 

törpapa · Lelkes újonc (277 hozzászólás) · Augusztus 6, 15:40

Így igaz 

 

Nikolausz · Újonc (2 hozzászólás) · Augusztus 6, 14:37

Hello! Nem osztom egészében a véleményed. Valóban hibásak vagyunk,de hiába tesszük szóvá a lányokat "futtató" oldalakon a rossz tapasztalatot, sok esetben meg sem jelenik ( itt egyáltalán nem) a negativ vélemény, a panasz kivizsgálás pedig csak szólam. Ugyanúgy fut tovább a hirdető,legfeljebb nevet változtat.

Melkor · Újonc (8 hozzászólás) · Augusztus 6, 12:38

Sziasztok! Niki19-ről valakinek van tapasztalata? Elsősorban lehúzósság, kedvetlenség lenne a kérdésem célja...


Téma indítva: 2010.02.25., 21445 hozzászólás összesen