Észrevételek, javaslatok az oldallal kapcsolatban

zsoao · Újonc (0 hozzászólás) · 2011. június 08. 18:21

Nem tudom, feltűnt-e, de az új design óta a  dátumok kezelése igencsak eltolódott, több helyen felcserélve írjátok ki a napot és a hónapot... Pl, ez a hozzászólás is 2011 augusztus 6-ként szerepel, pedig csak június 8 van ...

Nemcsak a fórumhozzászólásoknál, de a hirdetések adatainál is ugyanez van, pl. https://videkilany.hu/1380-cia: "A hirdetés első megjelenése: 2011.10.02. 9:44"

Gondolom a számlázás nem ezeken a dátumokon alapul :)

 

SOS · Újonc (0 hozzászólás) · 2011. május 16. 18:01
kedves szerkesztöség.mit tegyek ha a képeim fotogaranciások de nincs rajta a képen .a képekér komoj pénz fizetem én is és a barátnöim is.sajnos valamiért mindig letiltják a megjelenés előtt azzal az indokal hogy bejelentés alapján.de mijen bejelentés ha meg se jelent és még a lakásig se jutotam el.egy rossz akarolor tudok akivel sajnos meg ossztotam a terveimet és miután a segitcség viszautasitotam ara gondolok hogy ő tesz hamis bejelentést.ezért kérném a segitcségét mindenkinek mit tegyünk?

Várom a tanácsotokat!

Gery29 · Újonc (0 hozzászólás) · 2011. február 23. 17:04

Sziasztok én érdeklödnék egy hölgy után esetleg a szerkesztö tud nekem segiteni.

a Hölgy részese a cég vezetésnek,2010 év elején ismertem meg,sokat beszéltünk,egy másik internetes forumon beszéltünk sokat és a texas holdem pokeren ismertem meg.tiszántuli hölgy ő.

uj telefonom van eltünt a száma email cime és már a másik internetes oldalon sincs fent.

ha tud valaki segiteni vagy esetleg olvasná ezt az üzenetet.kérem küldjön egy email a gergo-24@freemail cimre.

elöre köszönöm a segitséget.

 

Pál-Pusztai · Őstag (83 hozzászólás) · 2010. október 16. 21:37

Tetszik az oldal, ügyesen kitaláltátok! Bocs a tegeződésért, de én vagyok az idősebbés egyszerűbb is így. További sikeres munkát. :))

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. július 28. 09:01

Kedves fulig!

Az oldalunk szexpartner kereső oldal, ahol nem nyújt senki semmilyen szolgáltatást. Ha ilyen oldalt keres, van éppen elég, ahol nem tartják fontosnak a hatályos törvények betartását.

Így sajnos javaslatát garantáltan nem fogjuk számításba venni a fejlesztések során.

VL

fulig · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. július 27. 12:56

Tisztelt Szerkesztők!

Én a lányok profilját bővíteném úgy, hogy szerepeljenek a szolgáltatásaik.

Így a kereső is bővülhetne a lányok szolgáltatásaival.

F

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. június 25. 13:59

Kedves uros!

Köszönjük szépen javaslatait, átadtuk a fejlesztőknek.

VL

uros · Újonc (16 hozzászólás) · 2010. június 24. 18:03

Tisztelt Szerkesztőség!

 

 Hiányolom a hírdetők adatlapjáról azt az adatot, hogy dohányzik-e. Fórumban olvastam, hogy tettek fel ilyen kérdést hírdetőről, tehát vélhetően nem vagyok egyedül, akinél ez számít.

 A "Keresés"-ben is külön feltételnek tartanám, de ha nincs az adatlapon, akkor nyílván ezt lehetetlen megoldani.

 

 Javaslom, hogy a "Keresés"-ben meg lehessen jelölni, hogy a hírdető engedélyezte-e a vélemény feladást az adatlapjánál (és így egyáltalán). Végignézve minden hírdetést, nyílván kiderül, de én méltánylandó szűrési feltételnek tartom.

 Bizonyára sokunknak számítanak ezek a vélemények -nyílván mérlegelve-, hiszen a fórumban nagyon sok hozzászólásban kérnek véleményt hírdetőkről; azok így igen szétszórva, de olvashatók. Sokkal jobbnak tartom, ha az adatlapnál olvashatók, egy helyen. A Kedves Hírdetők a fórum miatt úgysem kerülik el a vélemények megjelenését, így az adatlapjukon való engedély megtagadás tulajdonképpen sikertelen. Tiszteletben tartom döntésüket, viszont csak olyan hírdetőt keresek meg, akiről van vélemény és Őket jó lenne a keresésnél kiválogatnom.

  

 Köszönöm Önöknek a VL-t!

Törölt felhasználó · 2010. június 08. 09:41

Kedves Szerkesztőség!

 

Tudom, hogy a fórumot jószándékból nyitották meg, de amióta létezik, azóta van cirkusz itt, s ezáltal Önöknek egyre több munkája. Addig volt jó, míg nem volt. Megint nem nő a népszerűségem, de nem baj. Én úgy látom, hogy bizonyos témákra itt egyáltalán nem volna szükség. A "csevegésben" semmi érdemleges, nem nagyon használják, a "lányok" témára sincs szükség, megtalálják egymást privátban, a Szerkesztőséget pedig el lehet érni a kapcsolatokban és e-mailben, tehát ez a téma nem csak felesleges, hanem kifejezetten a cirkuszolni vágyóknak van. Kár! Maradnának a városok, ahol lehetne beszámolókat írni és csevegni is akár.

Ha az enyém lenne, megszüntetném az egészet, úgy, ahogy van. Biztos értenek. Ez csak egy vélemény, de lehet, hogy nem csak az enyém. Vége lenne a kakikeverésnek és kevesebb dolga lenne a VL-nek. :)

 

Üdvözlettel

egy elégedett hirdető

 

 

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. április 30. 12:32

Kedves Doc!

A kölcsönös megelégedettség nem elég? :-)

Köszönjük szépen!

VL

Doc · Tag (276 hozzászólás) · 2010. április 30. 11:36

Gyerekek, annyi jó ötlet, lassan procentett kellene fizessetek az ötletekért :D:D:D

De egyre jobb a lap, csak így tovább ;)

DigiWalker · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. április 30. 07:05

Tisztelt VL Szerkesztőség!

 

Félreértettek. :) A linkeket látják teljes egészében?

FF alatt meg sem jelennek a hirdetések, csak egy felsorolás egymás alatt a címekkel és dátumokkal.

IE alatt szépen ki vannak bontva a hirdetések.

 

őszinte · Újonc (0 hozzászólás) · 2010. április 29. 20:33

Sziasztok,

 

A keresőben jó lenne ha lehetne a non-stop elérhető lányokra is szűtni, persze megyénként is.. :)

 

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. április 29. 09:46

Kedves Doc!

 

Jó ötlet, igazából meg is lepődtünk, hogy ezt eddig nem tudta a rendszer :-)

A funkció elkészült, mától lehet telefonszámra is keresni 06201234567 formában.

A keresés szóvégi egyezést néz, tehát 4567-re kidob mindenkit, akinek 4567-re végződik a telefonszáma.

 

Észrevételét és javaslatát köszönjük!

VL.

 

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. április 29. 08:57

Kedves DigiWalker!

 

Az apróhirdetések egyelőre szándékosan ilyenek, van aki direkt csak ilyen módon akar hirdetni. Aki több információt szeretne megjelentetni magáról, arra ott a fényképes-profilos hirdetési lehetőség. A kérdésre tehát a válasz: Nem bug, nem feature, egyszerűen csak funkciószegény, lévén, hogy "apró"hirdetés.

 

Doc · Tag (276 hozzászólás) · 2010. április 28. 12:17

Üdv, tisztelt Szerkesztők!

Javaslatom lenne, éspedig a következő: lehessen telefonszám alapján is keresni, mert vannak elmetve telefonszámok a telefonomban, de sajnos többször volt már, hogy nem is az a lány jelentkezett már rajta, viszont így hívás előtt ismét megnézhetném...

Remélem nem ütközik semmilyen szabályotokba és megoldható :P

Szép napot ;)

DigiWalker · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. április 27. 23:42

Csak tesztelem, hogy minden honlapcím moderálva van-e!

 

IE8: *** linkek tiltva ***

FF: *** linkek tiltva ***

 

Remélem az admin azért látja a linket!

DigiWalker · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. április 27. 23:40

FF 3.6.3 alatt jelentkezik a probléma. IE 8 alatt tökéletes.

 

FF 3.6.3: *** linkek tiltva ***

IE8:        *** linkek tiltva ***

DigiWalker · Újonc (4 hozzászólás) · 2010. április 27. 23:17

Tisztelt VL Szerkesztőség!

 

Az apróhirdetéseket miért nem tudom megnézni?

Csak fel vannak sorolva egymás alatt, de rájuk kattintani nem lehet.

 

Ez bug vagy feature? :)

Lánykereső Szerkesztőség · 2010. április 19. 15:03

Kedves DigiWalker!

Még nem tudjuk, milyen lesz később a fórum, de mivel már készül, egyszer majd csak kiderül....

Az észrevételeket, javaslatokat gyűjtjük, megbeszéljük, és reményeink szerint a fejlesztések elnyerik majd mindannyiunk tetszését!

VL


Téma indítva: 2010.02.25., 383 hozzászólás összesen