Észrevételek, javaslatok az oldallal kapcsolatban

Lánykereső Szerkesztőség · 2016. szeptember 28. 12:34

Tisztelt mogyorospele!

 

Elkészült az új menüpont. Reméljük használni is fogják :)

 

Lánykereső Szerkesztőség · 2016. szeptember 28. 12:34

Tisztelt Alvin!

 

A városok hirdetései alatt ismét elérhető az adott város fórumának utolsó pár hozzászólása, mint ahogy az előző verzióban is volt

 

mogyorospele · Lelkes újonc (62 hozzászólás) · 2016. szeptember 25. 17:31

Tisztelt Szerkesztőség!

 

Most vettem csak észre, hogy van ez a topik is (upsz..). Üzenetben már kértem Önöket, hogy a "travikat" ha lehetséges, akkor külön kategóriába tegyék, ne a valódi hölgyekkel egy pakkba. Szerencsére már egyet sem látok a pécsi hölgyek között (pedig nemrég még három is volt), ezek szerint már dolgoznak az ügyön? Ha igen, akkor hálás köszönetem! :)

Alvin · Tag (171 hozzászólás) · 2016. szeptember 16. 18:13

 Tisztelt Szerkesztőség!

 

A felső részen a lapozó számomra azért lenne érdekes, mert ott látszik, hogy hányan töltöttek fel új képet... ha a lapozót nem is, ezt a számot szerintem ki lehetne írni felülre is.

 

Lánykereső Szerkesztőség · 2016. szeptember 16. 09:22

Tisztelt Alvin!

 

Köszönjük az észrevételét és javaslatát.

Hamarosan a Hirdetőktől is elérhető lesz az adott város topicja ugyan úgy, mint régebben.

A régi felületen figyeltük meg, hogy akik az új képeket nézik, azok nem azonnal lapozással kezdenek, hanem először az oldal aljára mennek, majd csak ott lapoznak (nagyon nagyon kevés kivételtől eltekintve). Ezért nincs a felső részén lapozó

 

Alvin · Tag (171 hozzászólás) · 2016. szeptember 15. 16:29

 Tisztelt Szerkesztőség!

Lenne még akkor pár ötletem :) például, hogy bejelentkezéskor legalább a jelszó ne plaintext-ben legyen már elküldve, illetve ne csak a városi fórumról legyen link az adott város hirdetőire hanem fordítva is (ahogy az a régi design-ban volt), valamint ne csak az oldal alján legyen következő/előző oldal link hanem a tetején is (az új képeknél pl csak alul van).

Köszi :)

 

Lánykereső Szerkesztőség · 2016. szeptember 15. 08:23

Tisztelt Alvin!

 

Köszönjük, ez egy jó ötlet, hogy legyen egy minimum méret a képekre vonatkozóan.

Felvettük a fejlesztési listánkra

 

Alvin · Tag (171 hozzászólás) · 2016. szeptember 14. 19:00

 Köszönöm a választ! Az összefüggést mondjuk nem értem, hiszen lementeni így is le lehet a képeket, ha pedig a hirdetőnek a lementett kép felbontásával van problémája akkor feltöltés előtt saját kezűleg átméretezheti... amit sokan meg is tesznek, hiszen elég gyakran látni bélyeg méretűre zsugorított képeket... ezzel kapcsolatban én azt javasolnám, hogy legyen egy minimum felbontás ami alatt nem lehet képet feltölteni. Köszi

 

Vera · Újonc (23 hozzászólás) · 2016. szeptember 14. 08:11

 Köszi

 

Lánykereső Szerkesztőség · 2016. szeptember 14. 08:08

Tisztelt Vera!

 

Az adott fórum felső részén jobb oldalon található a kereső ikon (egy kék színű nagyító gomb). Ha erre kattint megnyílnak a keresési opciók

 

Vera · Újonc (23 hozzászólás) · 2016. szeptember 13. 17:42

Nem tudok rákeresni a hozzászólóra

Lánykereső Szerkesztőség · 2016. szeptember 13. 08:08

Tisztelt Alvin!

 

Igen megszűnt, mivel nagyon sokan mentegették le a fotókat és ezt a hirdetők nem nézték jó szemmel

 

Alvin · Tag (171 hozzászólás) · 2016. szeptember 12. 18:43

Sziasztok,

 

az előző design-ban meg lehetett nézni a képeket eredeti méretben is, ez a lehetőség megszűnt? Kár lenne érte...

zs1987 · Őstag (377 hozzászólás) · 2016. szeptember 09. 16:55

Nem voltam mindig ott, csak főleg esténként. De délután 4 előtt szinte soha. Ha be voltam jelentkezve, akkor sem voltam mindig a gép előtt. Ez a több regisztrációs dolog is csak egy jó nagy mellébeszélés, mert mindig ezt a nevemet használom az elmúlt bő négy év alatt, amiről most is írok. Azért van másik is, mert az oldal hibájából adódóan alkalmanként befagyott a chat, aztán akkor másikról léptem be. Más okból miért is írogattam volna több néven? Semmi értelme nem lett volna. Nem vagyok skizofréniás. Nyugodtan meg lehet nézni, hogy mekkora aktivitásom volt eddig a többi regemen.

 

Lánykereső Szerkesztőség · 2016. szeptember 08. 13:36

Tisztelt zs1987!

 

Köszönjük a világos észrevételét

Sajnáljuk ha így érzi, gondolja. Lehet az okozza a problémát, hogy az asztali gépet (amin Linux operációs rendszer fut) úgy próbálja használni, mintha egy Androidos telefon lenne. Azt tudjuk, hogy Önnek mennyire fontos volt a chat, nem véletlen volt ott szinte folyamatosan és van több regisztrációja is ez miatt. Ahogy írtuk korábban lesz közösségi chat szoba, viszont még fejlesztés alatt áll. Addig is szíves türelmét kérjük

 

 

zs1987 · Őstag (377 hozzászólás) · 2016. szeptember 08. 12:53

Itt most nem az úgynevezett "megújulással" van gondom, hanem azzal, hogy szimplán kikapcsolták az asztali verziót. Ez NEM megújulás! Ennél világosabban nem tudom megfogalmazni. Ezt a választ ráadásul androidos mobileszközrol írom! Még ezen is érzem, hogy mennyivel rugalmatlanabbul muködik az oldal. Emellett még a szövegre se lehet ránagyítani, míg az asztalin lehetett. Eddig Androidon is kizárólag az asztali verziót használtam, mert még azon is könnyebb volt a használata. Ha kitennének az oldalra egy szavazást, amiben arról lehetne véleményt nyilvánítani, hogy legyen tovább az asztali felület is elérheto, akkor szerintem 80-90% körül döntenének amellett, hogy állítsák vissza, mert ez a mobilos minden szempontból nehezebben használható. Emellett a chat sem elérheto így.

 

Lánykereső Szerkesztőség · 2016. szeptember 08. 12:23

Tisztelt kankirály!

 

Kérjük szíveskedjen a korábbi hozzászólásunkat elolvasni

Köszönjük

 

kankirály · Lelkes újonc (63 hozzászólás) · 2016. szeptember 08. 12:15

chat van az oldalon? ha nincs miért szűnt meg? ha van, hol van? köszönöm a választ. 

 

 kankirály

 nyugat dunántúl bikája.

Lánykereső Szerkesztőség · 2016. szeptember 08. 12:12

Tisztelt Balha!

 

kérjük nézze meg a hirdetés jobb felső sarkát. Ott látható egy X, ami bezárja. Amenyiben kisebb a kijelzője a laptopjának, úgy vagy a vissza gombbal tud kilépni a hirdetésből, vagy az ESC billentyű segítségével is be tudja zárni azt

 

Balha · Újonc (3 hozzászólás) · 2016. szeptember 08. 11:39

Tisztelte szerkesztőség,

hát az új megjelenítés szép, csak ha kinyitottam egy hírdetőt, nem tudom bezárni csak ha a teljes oldalról kilépek.

Nem találom a megfeleló "bezár", "kilép" gombot, keresztet, vagy valamit...ez mostan titok vagy el van jól rejtve?

Üdv,

Márton


Téma indítva: 2010.02.25., 383 hozzászólás összesen