Szexpartner fórum zalaegerszeg

Zalaegerszegi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Endzsi · Újonc (22 hozzászólás) · 2022. május 18. 17:52

Kedves Virág !

Sopronban ugyanez a helyzet, mindent akarnak a semmiért cserébe!

Most én is kiosztottam egy nagymenőt mert majd ő megmutatja mit, hogy kell csinálni...köcsög stricik és nem tudom honnan lettek megint ennyien.

És pont azok az emberek írnak rólunk rossz véleményt akik nem az igényességükről híresek :D az ilyet már az ajtóból visszafordítom aztán még neki áll feljebb!

Mert mi csak büdös k.rvák vagyunk de a feleségük sem ér már hozzájuk annyira visszataszítóak!

Szerintem kellene egy külön fórom a vendégekről mert ugye ők név nélkül menőznek. 

Na mindegy nem idegesítem magam tovább mert ez már tényleg vicc amit sok vendég leművel.

Kitartás Virág :))

 

Vory200 · Újonc (2 hozzászólás) · 2022. május 15. 16:16

Sziasztok Susy(27)van valakinek tapasztalata?

Köszi 

MILFHUNTER · Tag (288 hozzászólás) · 2022. május 15. 11:51

Felém ilyen beszólásai nem voltak az idővel. 1 menet volt eleve, mint írtam popsiba, utána nem is volt tervben második kör. 

De tény, utóbbi időben kapott negatív kommentet is szóval nem valószínű hogy te voltál a hibás, nekem max. szerencsém lehetett mert jó napja volt vagy nem tudom. De amúgy nekem bejön külsőre, kár lenne érte ha így leírná magát idővel. 

 

Locke · Újonc (4 hozzászólás) · 2022. május 12. 22:16

Csatlakozom az előttem szólóhoz.

Ezért regiztem, mert megláttam a negatív posztot, nehogy elijesszétek a hölgyet. Évek óta járok hozzá. Minden frankó. 

 

kcr1 · Újonc (24 hozzászólás) · 2022. május 12. 15:55

Többször voltam már Lillanal, de soha semmilyen probléma nem volt! Bárcsak mindenki ilyen lenne!

Törölt felhasználó · 2022. május 12. 08:42

Köszönöm Roth ! 
visszaterve az előzőre . Látom hogy volt egy törölt komment (ami azért érdekelt volna ) 

kiemelnem azt is hogy 2019 óta hirdetek és van aki havi rendszerességgel látogat ( ha változtam is , annyit azért nem ! Igaz nem mindenkinek tetszhetek és a szolgáltatásom sem ! Amivel semmi baj sincs , mert biztos hogy volt ilyen .. higyjetek el én sem mindenkit engedek vissza !!(ennek is megvan az oka 😃) Viszont 19 óta nem volt negatív véleményem sem ! Elég érdekesnek tartom amúgy hogy miután voltam a B utcában és a tulajjal össze vesztem igy a következő alkalommal negatív vélemény fogad . Bár ha ennek a negatív véleménynek semmi koze ehhez és ténylegesen a vendégem volt az úr .illetve ha más milyennek képzelt el akkor tudom sajnálni es kívánom hogy megtalálja ő is azt a lányt akihez érdemes vissza járni 😄és részemről itt le is van zárva az ügy . Kívánok mindenkinek kellemes órákat 🤗ölelés ! 

 

Asd1234 · Újonc (25 hozzászólás) · 2022. május 12. 00:52

Hatigen... Ezert is irtam, hogy okosan irhat itt barki magarol kamu profilrol velemenyt de aki jot akar magnak az keruli... Aki meg szereti a lehuzos elmenyt nyugodtan menjen .. gondolom veletlenul tunik el a holgyemeny 1-2 nap alatt foto garancia nincs illetve velemenyt nem fogad az adatlapjan... Ha ez nem eleg arulkodo, akkor tenyleg sok szerencset hozza... Lehet az en szemem volt rossz de szerintem koze nemvolt a holgynek a kepekhez... Sajnos jelenleg ez. Helyzet zalaegerszegen mar jo ideje :( talan valtozni fog a helyzet hamarosan...merem remellni

 

Outsider · Újonc (133 hozzászólás) · 2022. május 12. 00:21

Igen, a képeihez képest csak derék/has környékén sokkal erősebb, de ez még nem lett volna baj... viszont ennél a milf kategóriánál nem szoktam meg, hogy ennyire siettet és egyfolytában mondogatja, hogy mindjárt lejár az idő. Nem adtam rá okot, nem voltam se udvariatlan sem ápolatlan stb. de a fél óra 19 perc volt az ajtón belépéstőla kilépésig. 

 

MILFHUNTER · Tag (288 hozzászólás) · 2022. május 11. 23:52

Fehérvár majdnem a duplája lakosságban Zalaegerszegnek, valószínű emiatt is, de több a jó hirdető arra.

Veszprém meg olyan lehet mint Zeg, sok függ attól kik vannak ott az adott héten

 

Viki (43) én Győrben voltam vele, szerintem rendben van alkatilag a korához képest. Valószínű nem is 43, de ilyen 40-es MILF vonalon nekem bejött. Hason kicsit van plusz, viszont elég melles is ami nem jön át annyira a képein. Ha nincs nagy szerszámod neked se :D popsit is engedi. 

Elég hangulatember lehet, mert nekem mint írtam nem volt vele rossz élményem, szerintem megyek is hozzá vissza ha egy helyen leszünk, de olvastam pár olyat róla, hogy a stílusa nem tetszett pár vendégnek. De ez is olyan, hogy kettőn áll a vásár, ki tudja milyen volt a másik fél.

 

Majdnem 10 éve (bakker de megy az idő), voltak felétek is jó lányok azért. Bella későbbi nevén Lucy nekem nagyon bejött. Sokat volt Szhelyen, Győrben is. Vékony test, csini arc, sok éve nem láttam már hirdetni. 

Róth · Újonc (2 hozzászólás) · 2022. május 11. 22:59

Ezt a Lilla ügyet nagyon is megcáfolnám Igaz én két éve voltam nála az egyik legjobb nő Zalaegerszegen És ez nem igaz hogy a képei nem tükrözik a valóságot sőt nagyon is tükrözi A a szolgáltatása kitűnő

 

Törölt felhasználó · 2022. május 11. 14:34

Kedves Asd ! Nem tudom hogy mikor jártál nálam és hogy mi nem volt megfelelő , de a héten nem volt nálam olyan vendég akit ne ismernek . Általában visszajarós vendégeim vannak már évek óta :) aki ismer az ismer . És bőven elég az a vendég mennyiség is aki eddig hozzam járt ! Illetve megjegyeznem hogy ez a negatív vélemény sem fog sok vizet zavarni épp azért mert akik ismernek és kedvelnek ennek ellenére is engem fog választani ! 

Outsider · Újonc (133 hozzászólás) · 2022. május 11. 10:12

Lehetne még sorolni... én Tina(38, jelenleg Sopron)  és Viki(43 jelenleg Veszprém) is jártam amikor Zalaegerszegen rendeltek. Ők vannak a képeiken, ez tény. Csak nagyon sok víz lefolyt azóta a Zalán (pedig szinte ki van száradva) Nem tudom, hogy a hely okozza-e, de pl Veszprémben, Szfváron mindig olyat találok, aki a képeinek megfelel (korban súlyban) Zalában viszont eddig kevés sikerrel jártam.

 

Sanyika19 · Újonc (1 hozzászólás) · 2022. május 10. 22:20

Viki (28) hasonlo.. erdemes meggondolni hova megy az ember... Sajnos zalaegerszeg jelenleg halott!

 

Asd1234 · Újonc (25 hozzászólás) · 2022. május 10. 21:43

Lilla (30) okosan a holgyemennyel, a kepeknek koze nincs a valosaghoz, nem a kepeken lathato lany fog varni... Aki jot akar maganak kerulje!

Dravid · Újonc (22 hozzászólás) · 2022. május 07. 20:45

Jah nem ...így egyértelmű,hogy nem. Elszokot néha tűnni, aztán megint feljön a hirdetése... De ez jó figyelmeztetés volt ..köszi ..mindenki más nevében is.

Asd1234 · Újonc (25 hozzászólás) · 2022. május 07. 08:17

Köze nincs hozzá 😂 erdekes azota innen torolte magat *** moderálva ***... Erdekes nem? Lehuzos ize... De probald ki nem az en penztarcam banja 😂 

Dravid · Újonc (22 hozzászólás) · 2022. május 05. 21:33

Ez komoly? Én is terveztem elmenni hozzá. Meg picit sem hasonlít a képeN láthatóra?

 

 

Bzsi · Újonc (8 hozzászólás) · 2022. május 04. 21:57

Köszi

Asd1234 · Újonc (25 hozzászólás) · 2022. május 04. 20:51

Valamiert toroltek de akkor ujra...ha jot akarszne menj hozza... Nem o van a kepeken atveres az egesz... Bar gondolom ezt a kommentem is torolni fogjak. ..

Bzsi · Újonc (8 hozzászólás) · 2022. május 02. 14:37

Sziasztok

Noémiről vélemény ? :) 


Téma indítva: 2010.02.25., 827 hozzászólás összesen