Szexpartner fórum zalaegerszeg

Zalaegerszegi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Lacipapa · Újonc (29 hozzászólás) · 2011. június 06. 10:36

Sziaszok!

 

Szombathelyi vagyok de Egerszegre is járok,szeretném megkérdezni,hogy a Kinizsi P.utcában vannak e lányok,mert úgy hallottam vannak.Ha valaki esetleg tud valami konkrétabbat,kérem írjon valami infót!Köszi!

 

ZoMkli · Újonc (2 hozzászólás) · 2011. június 18. 05:09

Magam sem értem miért pocskondiázzátok Emilyt. Két napja voltam nála és nagyon szuper volt! Masszázs, farncia, szex, csók, Izgatás, simogatás, kölcsönös francia, cicre élvezés, szóval minden! ***moderálva***

Nekem nagyon bejött a teste, feszes fenék, szép cicik, csupasz puni.

Bandi · Újonc (2 hozzászólás) · 2011. június 28. 09:40

Bár nem Zeg de nincs külön Hévíz.

Szóval jártam Nagy Viki néven hírdető masszázs-szalonban. Telefonon egyeztettünk. A címet a telefonba elmagyarázták, és úgy könnyen odataláltam. Nagyon barátságos két lány várt. Mégegyszer átvettük személyesen mi is fog történni, majd választhattam lányt. Nagyon kellemes volt a masszázs és közvetlen a lány, bármiről beszélhettünk. Majd a végén itallal is megkínáltak. Nagyon jó volt. Még járok ott az biztos.:)

MaximillianArturo · Újonc (6 hozzászólás) · 2011. július 02. 17:24

Sziasztok! A zegi 22 éves Barbinál járt valaki? Ha igen legyen szíves ossza meg a tapasztalatait! Köszönöm!

Én33 · Újonc (3 hozzászólás) · 2011. augusztus 16. 17:53

sziasztok. érdeklödnék volt zalaegerszegen, 2 csajszi, egy helyen laktak az egyikük Dominát a másik meg masszást vállalt, itt hírdetek az apróhirdetések közöt, nem tudjátok mi lett velük? na meg ha még ittvannak egy számot tudnátok adni?

Kalandor · Lelkes újonc (48 hozzászólás) · 2011. szeptember 12. 17:58

Bettit tudnám ajánlani nagyon jó punci!!!

Várjuk a beszámolót !!!!!!!!!

 

Zsoltiék · Újonc (10 hozzászólás) · 2011. október 02. 23:51

sziasztok!

Zalaegerszegen járt már valaki erotikus masszázson? ha igen, melyik hölgynél, és mik a tapasztalatok?

köszi előre is a válaszokat! üdv. Zsolti&párja

Ivett Keszthely · Lelkes újonc (61 hozzászólás) · 2011. október 13. 11:44

Sziasztok zalai lányok!

 

Fogjunk össze, a csak bejelentkező és nem megérkező emberkék ellen! Szerintem ha mindenkinek van bátorsága ide kiírni a telefonszámaikat, előbb-utóbb meg tudjuk előzni, azt, hogy folyamatosan szórakozzanak velünk! Ez  mindegyikőnk érdeke is! Sziasztok és további minden jót!

BVGFJHUZT · Újonc (9 hozzászólás) · 2011. október 20. 21:33

És mondjuk ha csak közbejön valami? Lehet egy baleset akármi. Amúgy az üzleti életben is több helyről kérünk ajánlatot de csak egyel lesz biznisz. Nem értem miért akkora probléma ez, mindenesetre rátok nézve negatív reklám, én legalábbis tuti nem mennék olyan lányhoz aki ide kiír telszámot...

BVGFJHUZT · Újonc (9 hozzászólás) · 2011. október 21. 22:00

Neked is szép estét! Azért sírni én se fogok miattad... :))

Lóti-futi · Újonc (2 hozzászólás) · 2011. november 02. 22:03

Sziasztok!

 

Lóti-futi · Újonc (2 hozzászólás) · 2011. november 02. 22:28

Sziasztok! voltam zegen Evelinnél,itt hirdet. Környék jó, frekventált helyen van, a parkolás ingyenes. A lakás otthonos, gyertya, illóolaj+ilyenek. A Hölgy nálam 5ös, ismétlem nálam! 30as csinos, formás, bronzbarna(szolis) test, szép arc. Kedves fogadtatásban volt részem, előtte telefonon egyeztettük a cimet. A lakásban egyedül fogad, nincs testőr, meg ilyenek. Igazi barátnő feeling, beszélgetős és közös témánk is volt. Számomra igazi csemege! Odaadó, leste minden kivánságom. Kellemes élményekkel távoztam, csak ajánlani tudom mindenkinek! Érdemes!!

Farok:) · Újonc (25 hozzászólás) · 2011. november 15. 20:22

Szonót énis próbáltam már régebben. Telefont nem veszi fel, emailre nem válaszol. Csak tudnám akkor minek hirdet...

Barni · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. november 27. 15:28

Sziasztok! Zegi Mónikával kapcsolatos tapasztalaitok vannak???

Ivett Keszthely · Lelkes újonc (61 hozzászólás) · 2011. december 13. 15:17

Minden kedves Ismerősömnek békés-boldog ünnepeket kívánok!

Január 2.-ától leszek ismét elérhető!

 

Addig is puszi! :-)

leslie1 · Újonc (3 hozzászólás) · 2011. december 21. 22:31

Sziasztok!

Vidékilányon korábban hirdetett Betti, ill. Izisz néven egy lány.
Nagyon fontos lenne elérhetőséget találnom hozzá.
Tud vki segíteni (mail, vagy telszám priviben)?

Előre is kösz!

opel · Újonc (5 hozzászólás) · 2011. december 25. 15:24

Neked is zsanizegike... Boldog karácsonyt!:)

 

Törölt felhasználó · 2012. január 10. 13:39

*** linkek tiltva ***

Törölt felhasználó · 2012. január 10. 13:41

Kedves grof kurätor

 

sabina vagyok aki egykor zsanizeggel ***moderálva***.....

köxi en nagyon jol vagyok 2eve hivatalosan ferjhöz mentem es azota csak häzziasszonykodok.uram jo nagy parasztbika mindent megteremt nekem nem engedne h dolgozzam regi eletem häla neki vege

 

zsanit meg hagyd beken mert jo csaj

 

nezd meg milyen jo ***moderálva*** lettem

 

katt ide

kaller00 · Kvázi-tag (80 hozzászólás) · 2012. január 11. 17:30

sabina sexy ezt jól ki tetted az asztalra, le a kalappal.


Téma indítva: 2010.02.25., 834 hozzászólás összesen