Szexpartner fórum zalaegerszeg

Zalaegerszegi szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Cepionis · Újonc (1 hozzászólás) · 2014. szeptember 04. 21:42

Nemrég jártam Dóránál!

 

A kapcsolatfelvétel zökkenőmentesen ment! A hangja nagyon vidám és kedves, még most is csilingel a fülemben. :)

Másfél órát voltam nála, és remekül éreztem magam. A lakás nem egy palota, de tiszta és a célnak megfelelő! A képen egy kicsit karcsúbb, főleg csípőtájt, mint a valóságban, de max 5 kg-val lehet több a valóságban, mint amiről a képek árulkodnak. A külalakban ez egy kicsit ront az összképen a vártakhoz képest, de amúgy korrekt, nagyon ápolt sima bőre van, illatos kis virágszál. Az együttlét felemásra sikerült, ami nekem köszönhető! Ő mindent megtett a cél érdekében. Kb 45 percig kényeztetett a szájával... MINDENHOL, amikor is végem lett. Amit a nyelvével művel az fantasztikus, és nem finnyás! A következő 45 percben nem sikerült teljes mértékben megkeményednem, így inkább fr*nciáztunk tovább, és végül kaptam egy kellemes masszázst. Sokszor odabújt hozzám és el lehetett vele beszélgetni értelmesen. Ezek után gyorsan megfürödtem. Aranyos volt, ebben is közreműködött! Búcsúzáskor megkínált egy pohár üdítővel, és úgy váltunk el, hogy még látjuk egymást.

divetech · Újonc (1 hozzászólás) · 2014. augusztus 27. 14:58

Szia! Nagyon jó csinos kis fiatal ari csaj. Ha szexre vágysz akkor nem ő az embered ő csak masszázst és max gumis franciát válal. Nyugodt környezet. ügyes csaj

 

 

péró · Lelkes újonc (78 hozzászólás) · 2014. augusztus 14. 13:55

Igen, nagyon gyorsan nedvesedik. Élvezi ha kényeztetik.

et

 

kisbetyár · Újonc (3 hozzászólás) · 2014. augusztus 10. 23:45

Támogatom "RIL" hozzászólását. Scarlett nagyon vonzó, kívánatos hölgy. Engem teljesen levett a lábamról. 1 órája jöttem el tőle, de még mindig a hatása alatt vagyok. Puszi Scarlett. :)

RIL · Újonc (8 hozzászólás) · 2014. július 25. 19:15

*** Kérjük az Önreklám mellőzését !!! ***

 

Sziasztok fiúk! Én voltam Scarlettnél,ha igazán szép lányhoz szeretnétek menni akkor Őt keressétek,ha szeretnétek magatokat jól érezni!nem alarom részletezni,mert ezt érenetek és látnotok kell Őt!!

Bipasi · Újonc (4 hozzászólás) · 2014. július 19. 12:04

Akkor te nem a gyönyörűsèges Jàzminnàl voltàl!

Egyébként ilyen lànynak nem kell önreklàm.

 

lotus · Újonc (4 hozzászólás) · 2014. július 18. 17:58

csak  a verebek járnak j........hoz! Én is voltam nála megbántam hajrá madarak

lotus · Újonc (4 hozzászólás) · 2014. július 18. 15:40

Önreklám gyanús Bipasi írása!!! Nem megy a szekér =tovább kell állni!!!

Bipasi · Újonc (4 hozzászólás) · 2014. július 12. 14:06

Sziasztok Jázmint tudom ajánlani,voltám nála kétszer is,maradandó élményekkel távoztam.

Korrekt csinos és tudja a dolgát! :)

 

Törölt felhasználó · 2014. június 30. 11:44

Te nem vagy normális,meguntad az életed:-) 

 

sanyesz_81 · Újonc (14 hozzászólás) · 2014. június 29. 10:28

Sziasztok!

Zalaegerszegen tudnátok ajånlani olyan lånyt, aki øvszer nélkül vållal åktust?

Köszi!

lotus · Újonc (4 hozzászólás) · 2014. június 02. 19:55

helló mindenkinek!!! XL írása nagyon lejarató kampány szagú volt én voltam diánál és nagyon aranyos jó kedvü lány lehet valakivel kevered!!!

Dea · Újonc (6 hozzászólás) · 2014. június 02. 00:24

Szia xl! Ugy látom nem megy az üzlet!:)

 

De nem rossz próba! 

:) Tudom ki vagy..

Akár hogy is probàlsz le jàratni hidd el nem zavar. ., mert cdak magad járatod le! 

 

Törölt felhasználó · 2014. május 30. 18:10

Sziasztok.Dia 20 nevű lányról nincs jó vélemény héten voltam nála hát a képek már nem mostanában készültek mert mára már kétszer akkora a termete,a franciája is csapnivaló beszélni terelni azt tud rendesen.

lotus · Újonc (4 hozzászólás) · 2014. május 27. 15:42

üdv mindenkinek!! egerszegen úgy látom megint jó csajok vannak, a bútor darabok ( j..min, va..a) már unalmasak! Így tovább egerszeg holnap szerintem becsajozok :)

 

Törölt felhasználó · 2014. május 27. 08:58

Sziasztok!
Van valakinek infója a következő lányokról?
Serena, Jázmin, Elizabet
ha van, ossza meg légyszi!

köszönöm

lalika70 · Újonc (1 hozzászólás) · 2014. május 23. 08:50

*** Kérjük az önreklám mellőzését *** (masszázs)

 

Krisztához járok, negyvenen felüli, szakképzett masszőr, a belvárosban dolgozik.

béla32 · Újonc (13 hozzászólás) · 2014. május 22. 17:58

Sziasztok. Zalaegerszegen kit érdemes meglátogatni? Elsősorban 30+ fölöttiek érdekelnek de az se baj ha fiatal.

Privbe is jöhet válasz. köszönöm.

Törölt felhasználó · 2014. május 22. 06:37

 

Jó bornak,nem kell reklám:-)))))

Edel · Újonc (2 hozzászólás) · 2014. május 21. 12:49

köszi bujkorics6

 

 


Téma indítva: 2010.02.25., 880 hozzászólás összesen