Szexpartner fórum sopron

Soproni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Clint · Újonc (5 hozzászólás) · 2022. október 01. 14:44

Ha már masszázs akkor Emese is nagyon ajánlott. Kedves, értelmes, és a lakás is tiszta! korrekt a rózsaszálak számávál is.. Sajnos hiányzik az igényes Milf kategória Sopronba. Győrben és Szombathelyen akad azért egy pár, itt meg ritka mint a fehérholló. Ha tud valki szépet-igényeset ajánlani kérem írjon. Köszönöm

 

Clint · Újonc (5 hozzászólás) · 2022. október 01. 08:20

Engem abban várt,feket szettben amiben fotózva van!

 

Deeplove · Újonc (1 hozzászólás) · 2022. szeptember 28. 09:33

Fehérneműben adja a masszázst mint sokan, vagy o full naturban? 

Clint · Újonc (5 hozzászólás) · 2022. szeptember 27. 08:17

Szia. Én bevallom egyszer májusba voltam nála gondoltam egyszer élünk... nekem is soknak tünt a rózsa... A lényeg ,hogy eszméletlenül kedves és inteligens, és nem túlzás azt mondani ,hogy testre 10/10. Ritakság.. De tényleg. Ami igaz ,hogy csak masszázs van és mellé a brutál szép látvány. Az hogy megéri e..? Egyszer mindenkép.

Vasipasi0 · Újonc (4 hozzászólás) · 2022. szeptember 16. 14:18

Sziasztok. Lady N. nél járt valaki Kapuváron?

Régóta hirdet, de értékelése nincs.

Köszönöm.

sandokan89 · Újonc (53 hozzászólás) · 2022. szeptember 15. 01:06

Jól hangzik, A lakása könnyen elérhető? Térdem miatt egy kicsit még bicegek, jó ha van parkoló a közelben

Revenant · Újonc (34 hozzászólás) · 2022. szeptember 14. 22:29

Fanni tenyleg jo, cuki nagyon pici lany.

amikor regebben itt volt jol megdolgoztam, de amilyen pici es torekeny annyira jol birta, volt hogy hangja se volt pedig kemenyen löktem. :D

ami nala zavaro, hogy minden extra nala, viszont ezt kozli is elotte. Kozos zuhany, kolcsonos francia, nf stb… annyira ezt nem szeretem, mert ha jo szexet akarsz akkor az alap arat elegge feltornazza a tobb dolog ami ugye nala mind extra.

 

lindanal is voltam regen, na o mas kategoria. 
Ő egy energia bomba, szereti a szexet es a ferfiakat. 
lehet vele kemenyebb szexet is csinalni, birja siman. Kicsit nekem tul porgos is, de amugy ajanlom mert jo fele.

Bikuci007 · Újonc (12 hozzászólás) · 2022. szeptember 14. 20:40

Én Fanni 21nél voltam nemrég! Nagyon tudom ajánlani alacsony vörös hajú barátnőfílingű lány!

sandokan89 · Újonc (53 hozzászólás) · 2022. szeptember 14. 20:14

Én most hogy Cindy hosszabb időre marad a városban(elvileg) nem panaszkodok. Bejutni nehéz, de érthető. Amikor nem volt a városban Ambróziát szoktam meglátogatni. A rózsaszálak száma kellemes, és azért látom hogy igyekszik is

Lindánál volt valaki? Iszonyat régen voltam hozzá hasonló szőke cicababánál

Revenant · Újonc (34 hozzászólás) · 2022. szeptember 13. 22:09

Dori masszazs, erdeklodtem nala: tenyleg csak egy masszazst szerettem volna: szoval egy ora csuszkamasszazs, a vegen kezi levezetes: 25 szal rozsa

Szoval ertem, hogy csak masszazs meg a francia hianyat is megertem. Na de ez az összeg tobb mint brutalis. 
barmilyen az a masszazs, irrealis. Azert aki volt az meselhetne mi kerul ebbe ennyibe.

MPA · Újonc (87 hozzászólás) · 2022. szeptember 09. 20:47

Voltam már nála többször is....kőkeményen odateszi magát, magasan hozza az elvártakat!

Nagyon nehéz bejutni hozzá, fullon van reggeltől estig törzsvendégekkel!

 

kcr1 · Újonc (24 hozzászólás) · 2022. szeptember 09. 10:44

Sziasztok! Desiret elérte már valaki? Ha igen, hol-mikor-hogyan? ;)

Revenant · Újonc (34 hozzászólás) · 2022. szeptember 08. 13:41

Multkor voltam Zsofinal, mostanaban visszajar sopronba. Viberen egyeztettunk, minden siman ment, viszonylag koran mentem hozza, del korul. 
almosan nyitott ajtot, meg felalomba volt melegitobe, na itt gondoltam nem lesz nagy erotika. Hat nem is volt, egy orat beszeltunk meg fel ora lett belole, viszont annyit is fizettem erte mert elore szolt. Igazabol korrekt volt, de igy azert nem varunk vendeget.

amugy kulsore nem rossz, kicsit magas vekony szeles vallakkal. Arca szep. Francia utan ami nem volt rossz hatulrol csinaltuk, en eleg jol szoktam birni, na o nem volt olyan turelmes majd egy poz valtas utan mondta na jo fekudjek le, es kiverte. haha

gyorsan lerendezett. Ez van, aki egy gyors menetre vagyik az mehet mert nem katasztrofa, de aki tobbre vagyik az kerulje.

Petyko29 · Újonc (1 hozzászólás) · 2022. szeptember 08. 12:44

Hosszú utcában van valaki?

Krisz21 · Újonc (6 hozzászólás) · 2022. szeptember 05. 17:00

Üdv.  

Shopiánál volt már valaki?

Tupac · Újonc (37 hozzászólás) · 2022. szeptember 05. 15:28

Tisztelt Kollégák!

Olyan kevés a normális  "szolgáltató" városunkban, hogy az ember lassan már lehetetlen kompromisszumokra képes.. Ez a fórum meg azért van,(szerintem) hogy segítsünk egymásnak, hogy a "csokrainkat" a megfelelő helyre vigyük..

Látom visszajött ZOÉ 34, voltam nála 2-3 hete,nem életem élménye, de korrekt, feszes, nagyon ápolt és amit ígér betartja..Nem vagyok a spanja, de gondoltam leírom, hátha tanakodik rajta valaki..

Szerény véleményem az hogy 30 alattiak sajnos szinte mind csalódások.. Igen, keressük a feszes, friss "pipit", de  a szolgáltatásuk, a hozzáállásuk, nagyon messze van a 30 éves korosztálytól sajnos..(tisztelet a kivételnek)..Valahogy a 30-as korosztály, felfogja, hogy TE vagy a vendég, és minden rutinját beveti hogy igazán jó érezd magad, ami általában nem is marad el, a profi kezek közt..:)(azért itt is van kivétel)

Kellemes élményeket!

Pásztor54 · Újonc (2 hozzászólás) · 2022. augusztus 31. 17:41

Ő egy lány három néven.

Markusz78 · Újonc (6 hozzászólás) · 2022. augusztus 31. 14:38

Sziasztok tudna valak telszámot tiffanitol vagy sziszitö.esetleg messitö?ugy eltünt mind a három.meglátogatnám öket szivesen.mindig itt rendeltek sopronba most meg sehop

Köszönöm

Pepeabéka · Újonc (1 hozzászólás) · 2022. augusztus 30. 22:57

Sziasztok ! 

VIP Annanicoleról esetleg tudnátok valamit bővebben mondani ?? 

Dingó29 · Újonc (191 hozzászólás) · 2022. augusztus 28. 00:36

Tuti. Be ne vegye valaki

 


Téma indítva: 2010.02.25., 3369 hozzászólás összesen