Szexpartner fórum sopron

Soproni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
nyalógép · Újonc (13 hozzászólás) · 2021. augusztus 13. 04:47

Erre én is kíváncsi lennék

Reactor · Újonc (3 hozzászólás) · 2021. augusztus 24. 06:16

Mirella20nál járt már valaki?

MPA · Újonc (89 hozzászólás) · 2021. augusztus 26. 13:54

A Svéd csaj le is moderáltatott.. Rontod bótot.. 😂😂😂

 

karcsi30 · Újonc (67 hozzászólás) · 2021. augusztus 27. 22:44

Lara 41

siettetős. Nem ajánlom.

Kell a mani! Ne húzd az időt! 

MILFHUNTER · Tag (290 hozzászólás) · 2021. augusztus 27. 23:21

kár érte, nekem tetszik a képei alapján, nem tudom a valóságban milyen lehet külsőre, de arról ha nem írtál akkor nem lehetett gond.

betettem néhány hete a kedvencek közé, hátha egy városban leszek vele, de így elgondolkoztató a dolog....

 

Sityuci · Újonc (9 hozzászólás) · 2021. augusztus 28. 08:18

Én járok hozzá rendszeresen, ilyen jellegű problémát nem tapasztaltam. Élőben szebb mint a képeken. De ez szubjektív, mindenkinek más a nyerő.

 

loki40 · Újonc (43 hozzászólás) · 2021. szeptember 09. 09:04

Hanna 25 ajánlott?

karcsi30 · Újonc (67 hozzászólás) · 2021. szeptember 09. 22:27

Ééés megjött suzy21

Annyira régen volt már. 

Úgy hiányzott. 

Csak nem értem ,hogy ha valaki unatkozik.

miért nem tornázik egy picit?

Inkább zabál helyette. Az előbb meglátszik. 

Pedig olyan cuki. Lenne. 

Áki1 · Újonc (3 hozzászólás) · 2021. szeptember 14. 16:05

Az a baj, hogy nem csak a kajálástól hívott meg, hanem a fogamzásgátlótól, mivel előszeretettel szexel gumi nélkül. Ezért nem voltam még nála, amúgy mentem volna mert tetszik, de amikor ezt így megírta elment tőle a kedvem.

sanyinagy33 · Újonc (17 hozzászólás) · 2021. szeptember 14. 21:36

Amugy elszomoriró a kinálat több a svéd mint a magyar! 

Highboy · Újonc (7 hozzászólás) · 2021. szeptember 16. 04:45

Sziasztok! Barby(20)-ról van valakinek tapasztalata?

Revenant · Újonc (48 hozzászólás) · 2021. szeptember 19. 05:11

Nagyon kerulik a minosegi lanyok Sopront. Valakinek kezebe kene venni a dolgot es le kene szerveznie a csinos lanyokat. Managelhete oket valaki. Igenyes lakasberles, hirdetes normalis megirasa, jo kepek, lanyokkal beszelni hogy kell banni a vendeggel, ha mar egy csomo penzt otthagynak. Stb. 
Ha valogatosak a lanyok legyen whatsupp elerhetoseg ahol van fenykep is a vendegrol. Mi is tehetunk a lanyokert, de ok a szolgaltatok, nekik kell elsosorban tenni a vendegert. A fodrasz sem valogatja meg kinek a hajaba tur bele. 

vicc ami ebbe a varosba van. 

Tupac · Újonc (43 hozzászólás) · 2021. szeptember 20. 12:04

Sajnos ezt felsőbb szinten kéne rendbe rakni...

Évekig Ausztriában éltem,és szinte példás hogy rendben van ott ez a dolog..

A lányok hetente vizitre járnak,van egy kártyájuk,abba a vizit során belepecsételnek,hogy egészségesek....Ezt kéri tőlük a rendőr mikor ellenőrzést tart,ha rendben van,jó munkát kíván.Ez a kártya egyben a vállalkozói kártyájuk,tehát adóalanyok,legálisan működnek.Rengeteg,Studio, Laufhaus van,ahol ezek a lányok dolgoznak.A tulajdonos adja ki nekik az apartmanokat 1 hétre,és reklámozza őket.Viszont elmondja nekik hogy az ő házában,milyen színvonalú szolgáltatást kell nyújtani.A lányok versenyeznek a jó helyekért,amik azért mennek mert szépek és jó a szolgáltatás..A lányok ezeken a helyeken nem virágcsokrot,egész virágboltot keresnek,de ehhez hozzák a színvonalat.Ez mind a két félnek jó..A látogató ellenőrzött jó szolgáltatást kap,a csajszi pedig elégedett a hétvégére...

Szerintem ez egy jól működő példa lehetne magyarban is,nem bujkálni,mindenfélét terjeszteni,rossz,óranézegetős flegma szolgáltatást nyújtani,félni a lebukástól,stb...

Amúgy igen,Sopron lányok szempontjából elesett...

Popsibaszó · Újonc (32 hozzászólás) · 2021. szeptember 20. 15:19

Az az igazság,hogy Sopronban a lányok részéről az a baj,hogy a legtöbb búvóhely le van pukkanva a tulaj nem törődik a házzal csak kaszálni szeretne ezért a normális n jön.De van az éremnek másik oldala és a másikoldal pedig,hogy a lányok igémytelenek és tönkre teszszik a búvóhelye rezervátummá alakítjákt!!De százszónak is egy a vége felhigult a társaság!!!

Khloé · Újonc (6 hozzászólás) · 2021. szeptember 26. 22:04

Baross lennt teljesen rendben van, fennt most újitják fel, kis egy szobás lakások rendben vannak,belvárosba a lakás normál, van rá költve, bár nem sok értelme van, mert mindent lepusztitanak általában! A nagy kaszálást inkább hagyjuk, mert mi van akkor amikor nem fizetnek ki, mert "nem volt vendég", meg alig van hivásunk, csak egy vendég volt stb. Vagy lefoglalják, de nem jönnek el!! Több törölköző, lepedő, ágynemű, kispárna fogy mint az Ikeába csak sajnos itt nem fizetik ki!!! Megjönnek miért nincs kitakaritva, de nagyobb kupit hagynak mint volt, elmennek idő előtt és letilt nehogy rátudjál irni! Ők fenyegetnek sokszor, hogy majd rendőrt hivnak, hogy miért akarod elküldeni, meg feljelent stb. Kevés a normális lány, de sajnos ez magatoknak is köszönhető! Mást se hallok, hogy mindenki gumi nélkül akar szexelni, ez elég durva! Vagy nem akar fizetni alkudozik, sokkallja, visszalopja amit oda adott stb. Nincs kereslet igy nincs kinálat se. A lányok azt mondják Sopron meghalt, ti azt mondjátok elesett, mert nincs lány! Ausztriába könnyen vannak, más a rendszer, itt azt csinálnak amit akarnak! Most meg mindenki külföldre megy! Szóval ez az én véleményem! Remélem segitettem. 

Vago · Újonc (12 hozzászólás) · 2021. szeptember 27. 18:45

Sziasztok! 

 

Amiránál járt már valaki? 

Tudjátok ajánlani? 

 

Köszönöm ha válaszoltok! 

Airgeneral · Újonc (97 hozzászólás) · 2021. október 01. 20:49

Engem lebeszéltek róla, de ennek már 1,5 éve. Akkoriban fel is hívtam, el is ment a stílusától a kedvem tőle. Azóta mondjuk lehet változott. 

 

Generalis · Újonc (3 hozzászólás) · 2021. október 04. 16:06

Üdv, Annanicol, Sziszi?

Sityuci · Újonc (9 hozzászólás) · 2021. október 08. 10:20

Sziasztok!

Van valaki akinek sikerült már Evelint felhívni? Vagy foglalt egyből, vagy fel sem veszi, ha végre kicsörög.

karcsi30 · Újonc (67 hozzászólás) · 2021. október 09. 04:35

Szia! Nekem se. De sziszi35 se. Lehet hogy csak este dolgoznak. Vagy csak reggel.

Akkor minek írja ki hogy 0-24? 


Téma indítva: 2010.02.25., 3457 hozzászólás összesen