Szexpartner fórum sopron

Soproni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Tupac · Újonc (43 hozzászólás) · Június 20, 13:06

Voltam már ilyen csajnál, és nem  fértem bele a "kívánságaiba".. csak elfelejtette kiírni, elmondani ,te meg ott "állsz" fürdés után hogy akkor most mi van..... katasztrófa

Szerintem ők (és sokan vannak itt Sopronba) a 60 + osztrák papákra várnak, elveszik a zöldet, egy két puszi , érintés és vége.. 10 perc...és a papa nem fogja neked kiírni ide hogy átb...ták..

 

Revenant · Újonc (48 hozzászólás) · Június 20, 16:15

Ja csak ez milyen stilus es mit varhat az ember? 
Nagyon sokan nem arra vagyunk, hogy lassunk meztelenul egy viszonylag jo csajt, kiverje es ennyi. (Bar neha ez is nehezukre esik.) volt olyan aki papirtorlovel fogta meg a bremet,  korbe teritette majd ketujjal nekiallt rangatni unott fejjel. :D 

elrohogtem magam nem birtam :D ez mi?!

kerjen tobb penzt, de akkor rakja oda magat, jatsza meg hogy elvezi. 
vagy ha meg ez a munka se megy neki akkor legyen buddhista es eljen nomad eletet valami puszta kozepen.

 

 

Pöröly · Újonc (29 hozzászólás) · Június 28, 16:37

Sziasztok.  A Szandy 25 roma de jó csaj. Még finoman nyög is közben. 

Viszont a Lia 36 volt már nála valaki? 

 

 

Bikuci007 · Újonc (16 hozzászólás) · Június 28, 21:01

Gondolkoztam már én is rajtuk! Merre fele rendelnek? Nem kell pontosan leírni! Köszi 

Revenant · Újonc (48 hozzászólás) · Június 29, 13:37

Nelly 22: emlitsre sem melto. Ranezel es a hozzaallasabol sut, hogy utalja az egeszet.

dugas kozbe elohalott tekintettel nez rad, varja a veget, es kozbe hihetetlenul egy kicsit sem eli bele magat. Francia nulla, szex nulla, beszelgetni meg nem

fogok vele nem azert mentem. Elol a labanal van egy nagy folt, ez nem latszik a kepeken. Nem ajanlom.

 

bella22: a kepei kicsit csalokak, felszedett egy kb 10kilot, de nagyon aranyos es cuki. Lehet baszni kemenyen.

igazi kenyszerfranciaja van, lehet nyomni a fejet, tokon lehet baszni. szereti is. Ajanlom. Kicsit sikerulne lefogynia perfekt lenne. Szuper csaj.

Pöröly · Újonc (29 hozzászólás) · Június 30, 14:48

Szandi a jerevan felé van. Menj el korrekt. Legalább is velem az volt. 

Bikuci007 · Újonc (16 hozzászólás) · Június 30, 15:43

Köszönöm szépen! Elfogok menni hozzá :D

Tivadarka · Újonc (6 hozzászólás) · Július 1, 15:57

Sziasztok! Rég szóltam itt valamit is... De ezt most nem tudom szó nélkül hagyni. Linda nevű hírdető első alkalommal nagyon kedves,kiépíti a bizalmat az ügyféllel,és ismerkedik vele,ahogy mi is velük. Természetesen elsőnek elnyerte a tetszésemet,nagyon dekoratív nő,és kedves volt. Majd mentem másodszorra hozzá,akkor már egy órát szerettem volna vele lenni. Természetesen nem volt akadálya,hiszen ebből él. De a lelkesedésem addig tartott,amíg az első aktus után fel nem vette a telefont,és hú,most el kell menned... Elfelejtettem,hogy valaki más is jön. Pénzt persze nem adott vissza. Gondoltam legközelebb majd korrekt lesz. 2 hét múlva újra dolgozott,szintén bejelentkeztem hozzá,és szintén egy órára. Nagyon korrekt volt,vállalta,hogy akkor most a múltkori miatt csak fél órát fizetek. Elmentem,majd az első aktus közben felvette a telefont,és ja, Te már itt vagy?  Megint eljátszotta,de még tetézte is,hogy aktus közben. Nagyon megnyerő a dumája,de attól még nem tud megvállni a gyökereitől...

Peti30 · Újonc (2 hozzászólás) · Július 1, 23:54

Meg tudom erősíteni. Engem meg is lopott, amíg zuhanyoztam, azalatt leszervezte a telefont is, hogy aktus során hívja fel a faszija, hogy lent van a ház előtt.

 

Pöröly · Újonc (29 hozzászólás) · Július 4, 07:58

Rengeteg ilyen van. Tolom neki hátulról mint az álatt és elkezdi nyomkodni a telefont. Na annál szarabb érzés nincs. Értem én hogy a punci miatt megyek oda. De azért egy kis figyelem sem árt. Sok ilyen van. 

 

Revenant · Újonc (48 hozzászólás) · Július 9, 08:51

Kinga 21: engem lehuzott.
Egy orara mentem, nf extra.

mar az elejen lejott hogy nagydumas csaj, visszaadni nem tud, huzta az idot stb. Kezdes masszazsnak vicc kategoria, csak nyomkod es kozbe dumal. Francia semmi extra, arra jatszott minel elobb elvezzek el es akkor nem kell dugni, hat en birtam es amikor mondtam neki hogy johet a gumi akkor mindenfele hulye kifogast talalt ki. 

Csak a penzre megy, hogy lehuzzon. En voltam a hulye hogy maradtam, de persze penzt biztos nem adott volna vissza.

csalodas, nem ajanlom.

tenyleg nektek mi a tapasztalatotok ha valami nem teljesult a megbeszeltek szerint akkor kaptatok mar vissza penzt?

en csak egyszer, de az is egy kezdo csajszi volt.
 

Dingó29 · Újonc (240 hozzászólás) · Július 9, 09:40

Én kaptam már vissza többször is, vagy mert rövidebb ideig voltam ( mindig egy órára megyek , mert nem vagyok egy gyorstüzelő, de néha beleférek fél óráába) vagy mert mégsem valósult meg valami( menet közben meggondoltam magam valami kapcsán). De sosem én kértem vissza, a hölgyek maguktól adták vissza a különbözetet. Na ők az igazán korrektek.

 

karcsi30 · Újonc (66 hozzászólás) · Július 9, 15:55

Gratulálok!

Előbb kérdeztél volna!

Loreál!

Mert megérdemled!

Tupac · Újonc (43 hozzászólás) · Július 10, 15:10

Kedves Kollégák!

Egy-két gondolat az utóbbi napok fórum hozzászólásaihoz..(nem okoskodni akarok) csak leírom hogy szerintem..

Nagyon gyenge még mindig kis városunkban a felhozatal normális, csinos szolgáltatókból sajnos.. ( bezzeg Győr, Sz.hely..(:)

Ahogy én szoktam választani:

 

1 ) Szinte minden fellelhetőt megpróbálok felkutatni a csajsziról. Nekem gyanús mikor nem kér véleményezést, nem sokan jöttek rá közülük , hogy ez egy nagyon jó reklám nekik. .Lehetőségük van elutasítani a rossz véleményt tehát nem sokat veszítenek ,persze a rossz véleményt azért értékelni kellene, hogy vajon miért írták, tudom van konkurencia, aki lejáratja, de ez ritka, és el lehet utasítani az értékelést.. Viszont a jó értékelésekből 90 % ki lehet szűrni hogy ez jó nekem..

Úgyhogy lányok hajrá, kérjük az értékelésetek megnyitását..:)

Én is szeretem a friss ropogós husit, de inkább a 30 + - ra szoktam szavazni, sokkal jobban tudják mi kell nekünk, illetve sokkal megbízhatóbbak, korrektebbek, mint a 18 éves Instagram leányok.

Sajnos 100 % - os csajszi nem sok van, nekem is volt hogy egynél voltam vagy 10 alkalommal és utána vágott át..:(

 

2 ) Aki régebben működik a városunkban, tapasztalatom alapján szintén megbízhatóbb Pl: Minnie 31, stb. vannak egy páran.

Persze mindenki szeret újítani, értem én :)  és ha néha ide téved egy bombázó "túrista", vérszemet kapunk...:)

 

Revenant Te megleptél mert "rutinróka" vagy, de itt a példa hogy mindenkit át lehet..

Dingó 29 te szerencsés vagy, nagyon ritkán adnak vissza pénzt..

Egy erotikus masszőrnél voltam viszont aki utána kérte a csokrot, nagyon meglepett, azt mondta előbb dolgozik, utána értékeljem..:) Istennő volt

Tivadarka azt a Lindát valószínű nem látjuk mostanában..

Karcsi 30 ne legyél ilyen szőrösszívű, sokan vagyunk, akik már megfizettük a tanulópénzt, te szerencsés vagy ,kívánom maradj is az..:)

 

3) A fotó is sok mindent elárul.. Imádom mikor autóban, réten, vonaton stb.  fotózkodnak  és azt teszik fel.. :) A fotók általában  elárulják mennyire igényes valaki, sokaknak nem esik le hogy fotó alapján választunk, tehát a fotókon a legjobbamat hozom..

Összegezve :  fotói, fellelhető vélemények, hogy beszél veled a telefonba, hogy fogad mikor odaérsz.. én ezeket figyelem, és a végén ami fontos ha gyanús a dolog:

 

Az ajtóban, miután kinyitotta,  mindenki ki tud fordulni !!!!

 

Elnézést ha hosszú voltam, nem vagyok okosabb, csak a jóindulat vezérelt kedves Kollégák, hogy kevesebb panaszt olvassak itt.( tudom a csajszikon múlik)

Pöröly · Újonc (29 hozzászólás) · Július 10, 16:01

Ezt adom. Teljesen igazad van. Full lényeg amit mondtál. 

 

Pöröly · Újonc (29 hozzászólás) · Július 10, 16:18

Bianka19. Valaki volt nála? 

Gyanúsan válal mindent. 

 

Natur · Újonc (3 hozzászólás) · Július 11, 16:53

Felejtős 😉

 

Revenant · Újonc (48 hozzászólás) · Július 11, 17:21

Teljesen mindegy kerdezek e vagy sem, megbeszeltunk mindent az aktus elott, fizettem, majd jott a duma, a vetites, idohuzas, kifogasok stb. 
Ket dolgot tehettem, vagy benyelem a dolgot, vagy balhet csinalok es ki tudja mi lesz a kovetkezmenye. Mivel arra ment ki a jatek hogy lehuzzon, ezert a penzt sem adta volna vissza, ez tuti.

Mas: Itt van ujra Gyönygyver es Armani, voltam egy 3-asra nalunk meg par holnapja. Lehet oket kefelni rendesen, ezek szexmaniasok. :D
Most csak gyönygverhez megyek mert o jobban esetem, fiatal, vekony, lehet kefelni nem nyafog.

Pöröly · Újonc (29 hozzászólás) · Július 11, 19:22

Meg is kéri az árát. 

 

karcsi30 · Újonc (66 hozzászólás) · Július 11, 21:25

Pont az ilyen dolgokat mint időhúzás stb amit leirtál.

Más is leirhatta volna neked .

Köszönjük a beszámolót a csajokról!

Ha kérdésed van írd ki bátran!


Téma indítva: 2010.02.25., 3456 hozzászólás összesen