Szexpartner fórum sopron

Soproni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
fifi20 · Újonc (1 hozzászólás) · 2012. július 14. 20:14

Sziasztok 

 

DINÁRÓL valaki tud írni valamit???

gyalogkakukk · Újonc (15 hozzászólás) · 2012. július 13. 22:50

Sonja TUTI!!!!!!!

 

Feszes és kecses, igy tökéletes.................. (müller péter sziámi énekli)

 

Ritka jó a teste, igaz ez szubiektív de bejött nekem.

 

Kecó Ok, fürdő igazi  lakótelepi, de szoba tiszta, rendezett ,  és még 2 pohár kólára is jó voltam.

aprósag de jól esik.

 

AJÁNLOM!

 

 

kamill · Újonc (35 hozzászólás) · 2012. július 09. 22:46

kit ajánlotok? melyik fiatal lányt?

fifi2010 · Újonc (47 hozzászólás) · 2012. július 08. 19:32

Szidi : 2 hete voltam nála..... Nagyon kedves, isteni francia és szép -szerintem élőben sokkal jobb ...... olyan kisugárzása van, hogy rögtön beindulsz..... csodálatos teste, illatos punci és finom solibarna bőr.... Csak ajánlani tudom!!!

kutyus · Újonc (2 hozzászólás) · 2012. július 05. 17:03

Tudja valaki esetleg, hogy van-e olyan lány Sopronban aki dominát/szerepjátékokat is vállal?

Gyöngyi42 · Újonc (3 hozzászólás) · 2012. július 04. 09:01

Köszönöm, aranyos vagy :)

 

fifi2010 · Újonc (47 hozzászólás) · 2012. június 25. 20:55

Demike-ről valaki írt már.... vagy tud valaki valamit ?? :) nagyon szimpi a fotókon...

fifi2010 · Újonc (47 hozzászólás) · 2012. június 22. 13:28

KEROL : akkor jöjjön a beszi,  nekem nagyon szimpatikus volt a hangja már a telefonban is, szóval reméltem életben is ilyen ..... nyeretem, egy igazi kis tünder ... túlzások nélkül!17:15 -re kaptam időpontot és pontosan érkezetem :)

Kedvesen fogadott és nagyon szexin, mert csak egy tanga volt rajta :) Isteni formás teste van, selymes bőr és fantasztikus szemek, kicsit megbabonázott.. ;) NF volt extrában, majd 69, hihetetlenül finom és szép a puncija. Amit a szájával művel, azt tanítani kellene -szerintem. Végig nagyon kedves és figyeli, hogy mi jó ..... Igaz annyira "gonosz" :) , hogy majdnem végem lett a franciája közben, de gumit kértem és hagytam lovagolni, amiből (nálam) szintén 5-ösre vizsgázott :)  Ajánlott kategória, tessék vigyázni rá!!! Én még biztosan meglátogatom amíg itt van. (sajnos csak 10 napot marad) KÖSZÖNÖM KEDVES KEROL :)))

zufix · Kvázi-tag (88 hozzászólás) · 2012. június 21. 15:24

A vándorcigányok sopronba is megérkeztek:-)))

A debreceni fórumban találtok beszámolót. a kúr-túra folytatódik.Tezsvír itt a zsé sopronyba...olyróóó

 

 

fifi2010 · Újonc (47 hozzászólás) · 2012. június 21. 14:13

Sziasztok!

 

Kerolról valami infó?? Beszéltem vele telefonon- a hangja aranyos és nagyon kedves volt a telefonban......

Azt mondta csak 1/2 órás szolgáltatás van nála.. :( 

Szerintem ma meglátogatom - friss husi Sopronban :) Nyamm ;)

Gergely · Lelkes újonc (88 hozzászólás) · 2012. június 19. 14:34

kiváncsi leszek hogy majd most hogy jön a volt fesztivál mennyi lány fog viszatérni sopronba?

kamill · Újonc (35 hozzászólás) · 2012. június 18. 23:34

azt tudom nekem is mondta

 

kamill · Újonc (35 hozzászólás) · 2012. június 18. 13:24

mi van shakival? hova tünt ?

gyalogkakukk · Újonc (15 hozzászólás) · 2012. június 17. 00:52

én voltam első nem vicc

 

 

semi · Újonc (33 hozzászólás) · 2012. június 17. 00:48

most egymast fikazzuk kis......

Doc · Tag (276 hozzászólás) · 2012. június 15. 11:45

Háááát, ahogy elnézem a régebbi hozzászólásaidat, Te se nagyon írtál senkiről bővebb beszámolót... A fától az erdőt tipikus esete :P

 

semi · Újonc (33 hozzászólás) · 2012. június 14. 21:35

mindenki csak irja hogy pl dori a  kaedvence,de senki sem or rola.y ez wgy forum,hogy mindwkilvel megosszuk az velemenyunket. semi. ennyi igazan lehetne nennetek ffi tarsaim. 

0:0 · Újonc (3 hozzászólás) · 2012. június 11. 17:26

Dóriról valaki tudna infót?

előre is köszi

Doc · Tag (276 hozzászólás) · 2012. június 11. 10:42

Kedves fifi2010, a fórum valóban arra van, hogy véleményeket írjunk-olvassunk, de a jobb felső sarokban van egy kereső, egyszer próbáld ki, hidd el, nem rossz élmény... Főleg, ha Sonjára rákeresel, szerintem lesz egy-két találat és beszámoló :P


A másik, hogy elég sok ember van, aki csak kérdez-kérdez és kérdez, és egy darab beszámolót se ír, pedig szerintem főleg olyan kérdezzen, aki már legalább egy korrekt beszámolót leírt, és ahogy a tieidet elnéztem... Habár a visszafordulás is legalább beszámoló, a többiekhez képest ;)

 

Mit szólnátok, kedves egy-két hozzászólással rendelkező nickek, ha mától nem csak kérdeznétek, hanem korrekt és részletes beszámolókat írnátok, jókat és rosszakat egyaránt. Egymásnak is segítenénk vele, meg az átlagosnál gyengébb lányokat is ki lehetne vele szűrni hosszútávon.


Köszönet

 

Doc · Tag (276 hozzászólás) · 2012. június 11. 10:30

Hehe, érdekes, hogy Emese hirdetésének módosítása és a Te regisztrációd között 4 kemény perc telt el... Muhahaha és big LOL

 

Jó dolog ez az önreklám, de az igazat megvallva a piac majd eldönti, hogy vki jó Nő vagy sem....

 


Téma indítva: 2010.02.25., 3457 hozzászólás összesen