Szexpartner fórum sopron

Soproni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
steve77 · Újonc (13 hozzászólás) · 2012. február 08. 16:54

Szia, a város melyik részén dolgozik Stella és milyen ***moderálva*** ? Előre is köszi!

 

kamill · Újonc (35 hozzászólás) · 2012. február 08. 12:09

infot szeretnék stellárol és nóriról. esetleg van olyan lány aki szereti ha po*ba is?

Törölt felhasználó · 2012. február 07. 19:58

Sziasztok,jártam Stellánál és megvallom,hogy elég zord a pecó.Viszont a képeken ő van és nagyon kedves volt velem.Nem türelmetlen,lehet vele dumcsizni is és a szex is jó vele.Amit azért sajnáltam,hogy nem vállal popót.Részemről ajánlott,jó vadászatot.:)

Törölt felhasználó · 2012. február 03. 14:46

Mint hírdető a vélemenyémen megegyezik veletek fiuk!Nagyon sok történetet hallottam itt és abban a városban is ahol előzőleg majdnem 3 évig laktam.

Volt alkalmam végighallgatni pozitív és negatív tapasztalatokat is,de alig láttam ebből vissza valamit itt a fórumban!

Ezel nem csak a fórumoző uraknak hanem azoknak a lányoknak is segítettek akik megfeleló szolgáltatást nyujtanak.Igy nem a kétes hírdetőket hanem azokat a lányokat keresik fel elsödlegesen az uarak akikről mások is jó vélemyénnyel vannak!Ezzel támogatnátok azokat a lányokat akiket sokáig szeretnétek még a városban látni.Azok akikről pedig sok a negatív vélemény,hamarabb tovább állnak igy kevesebb csalódott pasi lesz!

Szerintem ez igy lenne logikus!

Szép napot mindenkinek!

Linda

 

Gergely · Lelkes újonc (88 hozzászólás) · 2012. február 03. 12:21

hidd el nekem nyiregyhazan a keleti blogban ***moderálva*** a csajok mint itt otthon ***moderálva*** es erre jön rä ***moderálva*** forintal ugy hogy akinel eddig voltam meg ***moderálva*** is szamithato.

Gergely · Lelkes újonc (88 hozzászólás) · 2012. február 03. 12:13

hello lehet hogy hülyeseget kerdezek de ez a hello kittis csajszi tenyleg ö van a kepeken vagy ez is kamu,mert szerintem jol nez ki?

Doc · Tag (276 hozzászólás) · 2012. február 03. 08:21

Pedig nyugodtan leírhanád, hogy tiszta volt-e, friss lepedő/törölköző (ami szerintem az árakba igazán beleférne sok helyen, most nem konkrétan Alexandára mondomhoszen nem voltam nála) stbstb ;) Mert engem is érdekel :D

 

Doc · Tag (276 hozzászólás) · 2012. február 03. 08:18

Sajnos Sopron ***moderálva*** város, és a lányok úgy gondolják, hogy az itten fiúk könnyebben lehúzhatóak. Aztán csalodottan távoznak, ezért van ennyi új hirdető, és ezért vana  folyamatos változás. Pedig ha vki normálisan***moderálva*** , tisztán, valós képekkel, és akár elfogadható ***moderálva*** , nos, aranybányára lelne. De sajnos sok lánynak nincs meg hozzá az esze (és tisztelet a kivételnek) ezért jönpróbálkozikcsalodottantávozik.... Talán jön majd vki, aki nem két hónap alatt akar meggazdagoni....

 

Doc · Tag (276 hozzászólás) · 2012. február 03. 08:13

Jogos, amit leírtok, és éppen ezért érdemes itt leírni a tapasztalatotokat, hogy az ilyen csírájában ki lehessen irtani, hiszen a tisztességtelen lányok úgyse tudnak megmaradni/megélni egy idő után.... Például Gergely barátom, látod, a kamus tündéri masszőrlány is eltünt, és nyugodtan leírhattad volna elsőre is a nevét, hiszen az oldal müködtetőinek sem érdeke, hogy kamus képek legyenek, ezt nem fogják kimoderálni. De ha mindeki maga kell megtapasztalja, hogy a kép kamus, akkor később látja be az adott hirdető, hogy nincs létjogosultsága itt maradni, hiszen folyamatosan csörög a telefonja, és azt hiszi, ha már ott van az érdeklődő, ő is jó lesz. De ilyenkor én is kifordulok, csak ha visszanézed a hozzászólásaimat, én meg is írom, telefonszámmal, mások okulására. Szóval arra kérlek titeket is, hogy jót-rosszat nyugodtan osszátok meg velünk itt, és ne csak pár szóban, akárt bő lére eresztve. És ezzel magatoknak is jót tesztek, mert ha normálisan működik majd a fórum, akkor a kamus lányok hamarabb lebuknak ;)

Lopásra no comment, még nem fordult elő velem, de azért, mert elővigyázatos vagyok, ahogy kiskuki2 leírta, én is hasonlóan teszem :) És a fotók is akkor lesznek valósak, ha itt a fórumon kibukik a dolog, hogy adott szolgáltató nem magáról vagy korábbi vagy erősen retusált fotót töltött fel.... 
Jó vadászgatást

UI: Sajnos mostanában nem sok időm jut erre a hobbira, de igyekszem én is eljutni :D (Tündéri kamus masszőrlány túl szép votl, hogy igaz legyen, pedig én is el akartam menni hozzá)

Gergely · Lelkes újonc (88 hozzászólás) · 2012. február 02. 18:43

mivel hogy en nyiregyhazi vagyok most pedig ha megengeditek szolnek par szot a lanyokrol is,nyiregyhazan 3 igazi csajhoz jartam akik tenyleg megertek a ***moderálva*** es rendes tiszta becsületes ***moderálva*** voltak.

de amiota a 3 lany elment nyiregyhazarol azota atvette a helyet a fertö a lopas es kizsakmanyolas.

a lanyok magyar kedves bombazo kinezetü es amikor meglatod öket a hanyinger es az undor fog el hirtelen mert bizony ahogy irtam szutykos retkes ciganykepü kurva aki ugy nez ki mint aki most szabadult a tüdöszanatoriumbol es azt mondja a baratnöje nem er ra ö is tudja amit tudnia kell csak hogy amikor bemegy a szobaba meg kedves es aranyos aztan mondja hogy menjünk fürdeni es közben a palija vagy valaki mas atnezi zsebeimet es kivesz egy ket par forintott.

es aztan kijövünk a fürdöböl es elkezdenenk szeretkezni kb 10 perc mulva szol hogy mar letelt az idöm es mar mehetek is,amikor kierek az utcara veszem eszre nem is 1 orat voltam nala hanem 20-percet egy kicsit ideges vagyok es föleg akkor vagyok merges mikor penztarcambol eltünik egy ket ezres.

na remelem a soproni lanyok többsege nem ilyen mert egyel mar megjartam nem akkarom megegyszer megjarni.

csak azokhoz a lanyokhoz erdemes elmenni akikhez többen is jarnak es elegedetsegi szint megfelelö es nem lehuzos.

Gergely · Lelkes újonc (88 hozzászólás) · 2012. február 02. 18:16

lehet hogy most moderaltatnak de ez az igazsag.

visza terve linda nevezetü hirdetöhöz aki jo ***moderálva*** annak nem kell reklam csak a szep dicseret.

Gergely · Lelkes újonc (88 hozzászólás) · 2012. február 02. 18:13

az a baj hogy en leirom szivesen a leanyzo nevet es utanna biztos vagyok benne hogy valaki moderaltani fogja a tünderi maszörlany az akinek a hirdetesere en elmentem de nagyon rosszul is jartam.

Doc · Tag (276 hozzászólás) · 2012. február 01. 18:09

Sajnos ez a fórum se arról szól, hogy bárki is komolyan leírná a véleményét.... Mindenki mástól várja a csodát, és egy elejtett aprócska véleményfoszlányra kiváncsi emberkék hada ugrik... De feleslegesen, mert a kérdésekre válaszok nem jönnek... Hogy Stella kamu-e? Senki se tudja, mert aki volt nála, nem írja meg, aki meg várja a csodát, az nem megy el ezek után. Vagy volt a fotógarnaciás ámde mégse fotógaranciás beírás.... Soha nem tudtuk meg, ki volt, pedig akár mások is tanulhattak volna az esetből. De nem, nem tudtuk meg.
Félmondatokra meg felesleges reagálni. Akkor fog működni ez a fórum normálisan, ha nem csak az vadászni jövünk ide az információkért, hanem mindenki le is írja a tapasztalatát, esetleg egynél több mondatban. És higgyétek el, hogy egy idő után a kamus lányok is sokkal gyorsabban kiszűrődnének...
További jó olvasgatást, de akár írhatnátok konkrétumokat is.

Üdv. 

Törölt felhasználó · 2012. február 01. 10:54

Kifejtenéd bővebben,mert engem érdekelne?!

 

noone21 · Újonc (18 hozzászólás) · 2012. február 01. 10:18

Stella egy kamu!

Törölt felhasználó · 2012. január 31. 08:35

Én is ismerem a hölgyet voltam is nálla és osztozom puncinyaloval,az igaz hogy mindenkinek nem jöhet be,még szerencse!

 

Doc · Tag (276 hozzászólás) · 2012. január 30. 15:56

Ja, bevallom soha nem voltam Dianánál, így nem mondhatok róla sem jót, sem rosszat, de a képek alapján nekem sem jön be, legyen bármennyire is toppon és legyen bármennyire is bevállalós :P

 

Doc · Tag (276 hozzászólás) · 2012. január 30. 15:54

Gergely, leírnád, hogy kiről írtad a fotógaranciás ámde mégis beszopatós történeted?
Köszi 

Doc · Tag (276 hozzászólás) · 2012. január 30. 15:53

Nézd, szerintem fogadd el, hogy Neked bejön, neki meg nem, mert már annyira sztárolod, hogy szinte reklámnak tünik... Mellesleg ha annyira jó lenne, akkor nem kellene reklámoznod, hiszen menne neki a bolt anélkül is. De tudod, kinek a pap, kinek a papné... Nekem a pap lányai :D
De írj róla egy valós(nak tűnő) beszámolót, és még a végén elhiszem, amit mondasz. Addig is üdv. 

 

puncinyalo · Újonc (12 hozzászólás) · 2012. január 30. 13:58

Hidd el minöségileg is ott van a toppon korához képest ,erre én is adok! nem hiszem hogy sopronba van még olyan hölgy akki annyira beválalos lenne mint Diana!


Téma indítva: 2010.02.25., 3456 hozzászólás összesen