Szexpartner fórum sopron

Soproni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
Viko · Újonc (6 hozzászólás) · 2011. november 29. 08:44

nagy ratyi nők vannak itt sopronban,a bugyit nem huznám le róluk!

Megéri inkább Győrbe átzökkenni,ott már szines és szinvonalas a skála.

EW · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. november 27. 21:00

Habe Dóri mal probiert. Im ganzen 6 von 10 Punkte verrechne ich.  Ein bißchen dicker als erwartet und kleiner.  Schien, dass sie etwas Angst vor dem Geschäft hatte.  Sehr höflich und wollte mich zufrieden machen, aber ganz ruhig dabei, wenig Augenkontakt, wenig Leidenschaft.  Hatte Franszösich ohne gemacht aber ungeschikt, mit zu viel Händeeinsatz.  Brüstespiel und -saugen hatte sie nicht so gern.  8.000 HUF für die halbe Stunde.  Wohnung schon ganz gut.

pt · Újonc (5 hozzászólás) · 2011. november 16. 13:04

Segítséget kérek: Marica nevű hölgyről szeretnék némi tapasztalatot, ill. infót. Köszönöm

krixi · Újonc (2 hozzászólás) · 2011. november 07. 08:40

Illetve a lányoknál akinek jobban megy  aszekér,azokat ne szapuljátok,akinél kevesebben,azt pedig segítsétek!

krixi · Újonc (2 hozzászólás) · 2011. november 07. 08:38

A moderátor törölni fog minden személyes beírást,vagyis személyeskedőt!

Kinek mi a neve,van e gyereke,háza,ruhája..meg egyéb intim információ hányogatás után IP cím alapján feljelentést lehet tenni és a kedves forrást tökéletesen fellehet deríteni.S mindez jogi úton szépen folytatódhat....mert hogy ezért jár,ami jár.

Törölt felhasználó · 2011. november 06. 20:43

Te megbolndultál??? Konkrétan leszarja az oldalt, veled együtt, és Balázsnak hívják :)

 

 

pircsi · Őstag (29 hozzászólás) · 2011. november 06. 19:24

Sziasztok...

Segitsetek nekem.ugye  jól emlékszem,hogy   Katómaminak ,..Alexnek hivják a  fiát...

Köszönöm..

Viko · Újonc (6 hozzászólás) · 2011. október 15. 07:43

Te jóóó ég mi megy a piros oldalon ??? Kemény ez  a fórumozás!! Hát Rubina kiesett! Marad Cia Mia !!! Szörnyű!

Mikor lesz már jó nő Sopronban ?????????

Dobos · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. szeptember 18. 16:39

Szia,üzenetedre válaszolva,igen van Sopronban,ügyes,aranyos és iszonyú jól maszíroz.Ő Valerie ! Nagy kincs itt Sopronban,én őt merem ajánlani ,de voltak még ügyesek,csak már elmentek innen.

joc6969 · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. szeptember 04. 22:19

Hello sopronban masszőr  sexi csajt tud valaki aki le is ápol üzenj köszi.......

temera · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. augusztus 27. 08:50

Mit erőlteti ez az ANETT a képeit , bármit csinál szép nem lesz,sem hungarikum.Nem a ruha teszi a nőt,hanem a lelke meg a kisugárzása,viselkedése.

Viko · Újonc (6 hozzászólás) · 2011. augusztus 03. 15:39

Pandora.Ujnak tűnt.Elkmentem,kipróbáltam.Szerintem "barna bőrű",nekem nem jött be,ha van 16 éves sokat mondok.Csont és bőr,nem túl igényes.Sokkal inkább Debóra.Aranyos.

Doc · Tag (276 hozzászólás) · 2011. július 28. 10:58

Tudok, a barátnőm.... Én válaszoltam :D :D :D

 

Doc · Tag (276 hozzászólás) · 2011. július 28. 10:58

Bocs, hogy csak most válaszolok, de ritkán nézek ide :)

Nos, Valerie aranyos volt és kedves, Jerevánon rendelt akkor, most nem tudom, a lakás le volt pukkanva, de a szoba rendben volt. A képeken Ő van, szóval légalább nem kamu :D Vékony, a mellei kicsik de szépek, arányosak. Masszázsal kezd, ráhangol ;)

De nem mostanában voltam nála... és másnál se nagyon :(

Kösz, hogy az én véleményemre adsz :D

szoknyavadász · Lelkes újonc (43 hozzászólás) · 2011. július 23. 11:37

HI!

 

Tud vki vmi használható infót az itteni lányokról?

Nem jártam mostanában egyiknél sem, de megígértem a legkesdvesebb testrészemnek, hogy nemsokára kap vmi finomat!

 

tekergő · Újonc (29 hozzászólás) · 2011. július 22. 13:10

Sziasztok.

 

Hát van ez így, sajnos :)

 

Törölt felhasználó · 2011. július 19. 10:05

Sziasztok.Van valakinek tudomása olyan hölgyről aki dús keblakkel rendelkezik és jó a franciája?A válaszotok előre is köszönöm

wildanimal · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. július 14. 08:29

Kifejtenéd Doc?:) A te véleményedre adok mindenképpen.

***moderálva***

 

Törölt felhasználó · 2011. július 13. 09:52

Inkáb írjál magyarul! :))) "klubunkban" XD

 

Doc · Tag (276 hozzászólás) · 2011. június 29. 11:41

Üdv!

Nos, az a kérdés, hogy melyik Vivienről írt a kedves hozzászóló :D

Én is voltam egynél régebben, és nem volt vele gond, szóval osztom a véleményemet a németh doktor úrral... ;)

Szóval egy kicsit lejáratásszaga van, így, hogy nem írt semmi konkértumot a kedves illető.

Esetleg vki a húdenagy felhozatalból rendelkezik beszámolóval, és esetleg megosztaná velünk? :D


Téma indítva: 2010.02.25., 3456 hozzászólás összesen