Szexpartner fórum sopron

Soproni szexpartnerekkel kapcsolatos beszélgetések
G99911 · Újonc (25 hozzászólás) · 2011. február 16. 18:38

bela01965 Én nem hirdetö vagyok, nem tudom mennyire emlékszel rá volt sopronba egy Paula nevü lány Kb1 másfél Éve hülyen hangzik de szerelmes lettem bele és aprohérdetés adtam fel itt és azota hirdetöt ir a nevem mellé! de különben mind111, voltam a Kriszti24nél az igaz hogy nagyon tiszta nem csunya csak nekem nagyon egyszálbelü::))) meg nem enged semmit Pl: kölcsönösfrancia, simogatás stb meg nagyon száraz a pi...... nem élvezi amit csinál egy GÉP én nem megyek többet hozzá de rátok bizom lehet hogy nektek jó lesz Sok sikert!! 

bela01965 · Újonc (6 hozzászólás) · 2011. február 16. 17:02

Meg buta mint a föld,hogy ha már saját magát fényezi,akkor nincs annyi esze,hogy ki írja a rendszer,hogy hírdető?Ezek után én már biztos nem fogok hozzá menni,mert hitetlenkedve fogok fogadni mindent ami róla szól.Kedves Krisztina(hírdető),legközelebb biztos figyelmesebb leszel ha már saját magad dicséred.Vagy esetleg azt akarod mondani,hogy nem is te voltál,hanem egy konkurencia lány a városból?Szintén konkurencia lány érdeklődött rólad,egy másik pedig válaszolt és egekig dicsért?Én mindig mondtam,hogy Sopron a csodák városa,na de ennyire?

Szabolcs · Újonc (2 hozzászólás) · 2011. február 16. 12:23

Kirsztina24 nagyon kedves ápolt,normális lány nem hétköznapi.

Igényes nem olyan mint atöbbi lány.

Tiszta törölközök még a tusfűrdő is márkás.

Minden férfitársamnak ajánlani tudom.

Sopronban a legjobb lány.

bela01965 · Újonc (6 hozzászólás) · 2011. február 13. 16:55

Érzéki fekete.....szagos száju Petra......minek kellett a név változtatás,elég lenne néha fogat mosni,nem?

Doc · Tag (276 hozzászólás) · 2011. február 09. 17:38

Ha beütöd a nevét itt jobboldalon a keresés kulcsszóra, nos, meglepetéééés..... ;)

smiley33 · Újonc (8 hozzászólás) · 2011. február 09. 10:02

vikiről vkinek infó?

 

smiley33 · Újonc (8 hozzászólás) · 2011. február 09. 09:41

tisztelt makktársak!

 

lenne hozzátok 1 kérdésem:szerintetek sopronba miért nincsenek top lányok mint pl.győrben.nincs rá igény?miért jutnak nekünk(tisztelet a kivételnek)csak "másodrendű" lányok?várom az észrevételetek.

 

smiley33 · Újonc (8 hozzászólás) · 2011. február 09. 09:35


szeva steve77.anna42-ről csak jót tudok mondani.egy nagyon kedves,tapasztalt hölgyről van szó.a mellek igaziak.tiszta igényes.1 negatívum volt vele kapcsolatban,hogy nem magánlakáson volt hanem hotelban de állítólag a héten lakásba költözik.sok fiatal lány megirigyelhetné az alakját és a tudását.a franciája mesél!!!!

 

dr nemeth · Újonc (4 hozzászólás) · 2011. február 07. 17:11

Ki tud valamit Alízról kb 1 éve volt utoljára Sopronban?

bela01965 · Újonc (6 hozzászólás) · 2011. február 05. 10:19

Erre mondják,hogy kinek a pap kinek a papné.én voltám mindkét csajnál,tinacska messze menően más és ezzel nem aztmondtam hogy rosszab,mert nekem nagyon bejött.Kedves makktársak,valjuk be őszintén,tisztelet a kivételnek,de velünk egykoruból van otthon is,azért a vadász is az omlosabb húsu vadra lő inkább.

steve77 · Újonc (13 hozzászólás) · 2011. február 04. 22:51

szia smiley, néztem anna42 képeit, korához késest igen jók, írhatnár róla beszámolót...

smiley33 · Újonc (8 hozzászólás) · 2011. február 04. 09:46


kedves tinácska.a fiatalságodnak akkor lenne ára,ha minőség is lenne mögötte.javaslom konzultálj az idősebb hölgyekkel és akkor az ár-érték arány közeledni fog egymáshoz.ha elfogadod a tanácsom,keresd fel anna 42-őt és tőle kérhetnél tanácsot!hidd el megéri.én ezzel a témát lezártnak  tekintem.

 

Doc · Tag (276 hozzászólás) · 2011. február 03. 07:33

Voltam a pl-en (apró)hirdető Tina és Szandinál (Tó u.6 70/5619628). Wááá, bekopogtam, kinyitották az ajtót, és a látványtól majd' szívinfarktust kaptam :D No nem az elbűvölő szépség láttán... Szóval inkább megköszöntem a lehetőséget, és eljöttem... Aki nem hiszi, járjon maga utána :D

Tinacska · Újonc (1 hozzászólás) · 2011. február 02. 12:54

Kedves Smiley!

Köszönöm szépen a hozzászólásod,mert ebből legalább kiderül,hogy ellentétben sok lánnyal,én nem fiatalítom magam,valóban a napokban töltöttem be a 19-et.

Szerintem mondtam neked,hogy én most kezdtem a munkát,azt amit te gyerekheverőnek írtál,azt is lecseréltem franciaágyra.

Kedves drága Smiley!

Rajtam kivűl sok idősebb nőci van Sopronban,nekik a sok éves tapasztalatuknak,nekem a fiatalságomnak van *ra.

Sajnálom,hogy nem voltál velem megelégedve,mindenkinek én sem tudok 100%-an megfelelni,de igyekszem,hidd el!

Puszillak!

 

srác · Újonc (3 hozzászólás) · 2011. január 24. 18:53

Alexa, Fanny valaki tud valami infot?

kanten · Újonc (2 hozzászólás) · 2011. január 16. 16:25

Szerintem nagyon senki!:(

kanten · Újonc (2 hozzászólás) · 2011. január 16. 01:04

üdv mindenkinek!!

tegnap voltam Viviennél,aki most sokáig el volt tünve a városból,szerencsére újra itt van!!!Szerintem sokan gondoljuk róla azt,hogy "Ö megéri az árát"!!!:))

jó szorakozást nektek!!!

smiley33 · Újonc (8 hozzászólás) · 2011. január 13. 13:06

anettról valakinek infó?a képek alapján csinos a hölgy!

 

smiley33 · Újonc (8 hozzászólás) · 2011. január 13. 13:05

üdv mibdenkinek.

 

tengnap voltam tinácskánál.hanyagolható a hölgy.nagyon fiatal és tapasztalatlan a az alak is hanyagolható bár a cicik jók.a hely hideg és kényelmetlen egy "gyerek kanapé" van használatban.kézimunka 0 csak ráncigálja eszetlen módon.francia 1es.teste inkább puhos mint vékony.szóval nekem nem jött be és sztem drága is a teljesítményhez képest.

 

Törölt felhasználó · 2011. január 12. 15:33

Tinácskáról van némi infó....csak egyeztetés történt,de sajnos rajtam kívűl álló okból kifolyólag nem jött létre a randi.DE az egyeztetés során kedves volt....


Téma indítva: 2010.02.25., 3456 hozzászólás összesen